Мріючи повернутися у крісло міністра, одіозний Анатолій Могильов робить сьогодні гучні заяви. Невже він вирішив, що про його зраду забули? За часів правління Віктора Януковича він користувався особливою довірою президента. Саме Віктор Федорович запропонував парламенту його кандидатуру на посаду міністра внутрішніх справ. У середині 2000-х Анатолій Володимирович створював на півострові свою імперію. І незабаром став повновладним господарем Криму, підпорядкувавши його собі. Читайте біографію Анатолія Могильова. Дізнайтеся, з ким він ще мав дружні стосунки? У цій статті - історія його зради, компромат та досьє.

Біографія

Народився 6 квітня 1955 року.

Знак Зодіаку: Овен. За східним гороскопом: рік Дерев'яної Кози.

Вік: 64 роки.

Анатолій Володимирович Могильов - екс-голова ради міністрів Автономної Республіки Крим. У даний час він бажає брати участь у позачергових парламентських виборах до Верховної Ради України.

Анатолій Могильов

Про те, що він має намір брати участь у виборах 2019, повідомляють ряд відкритих джерел, ґрунтуючись на інформації у соцмережі Facebook, де Анатолій Володимирович заявив 4 червня про свої подальші плани.

Давайте згадаємо: із ким дружив генерал-полковник, що заявляє: «Влада повинна перестати красти і обманювати». Тут варто нагадати, що не так давно він сам входив до числа верхівки влади, яка крала й обманювала.

До речі, у Анатолія Могильова гарні стосунки із кумом Віктора Януковича, українським політиком Василем Джарти, який у 2010-2011 рр. був головою ради міністрів Автономної Республіки Крим.

Крім цього, «господар Криму - зрадник України», як його встигли охрестити ЗМІ, водив дружбу із ОЗУ, контролював найманців, у нього був власний кілер. І найманці, яких він контролював, допомогли Російської Федерації відібрати Кримський півострів.

Анатолій Могильов та Віктор Янукович

У цій статті - вся правда про генерал-полковника, феноменального зрадника Батьківщини. Читайте його біографію та досьє. Дізнайтеся, які схеми він розробляв? Як йому вдалося побудувати на Кримському півострові свою імперію? І який було головне завдання олігархів у Криму? Тут представлена правдива історія екс-головного міліціонера, який бажає сьогодні потрапити до українського парламенту.

Сім'я

Раннє дитинство пройшло у м. Петропавловськ-Камчатськ (Росія). Його сім'я переїхала до України на початку 60-х років. І влаштувалася у Слов'янську Донецької області. Сьогодні на його сторінці у соцмережі Фейсбук зазначено місто проживання Київ.

Наш герой завжди ретельно приховував інформацію про сім'ю. І його автобіографія у цьому плані досить мізерна. Відомо, що Анатолій був єдиною дитиною у сім'ї. Його батьки: батько - Володимир Григорович Могильов (1930 р.н.), військовий. Мати - Алевтина Михайлівна Могильова (1930 р.н.)

Анатолій Могильов

Сімейний стан: одружений. Дружина: Лариса Вікторівна. Діти: інформація про них відсутня.

За даними відкритих джерел, у 2012-му році родина Анатолія Володимировича Могильова була однією із найбільш багатих (область дослідження - Україна). Згідно із рейтингом Forbes, який було складено на підставі декларацій державних службовців за 2012 рік, кримський екс-прем'єр був на 7-му місці серед 20 найбагатших сімей українських чиновників.

Згідно з даними «Центру журналістських розслідувань», у 2012 році річний дохід прем'єр-міністра Криму становив 654 тис. 898 грн. Дохід його сім'ї на той момент складав 2 млн. 190 тис. грн.

Як зазначало видання Forbes, Анатолій Могильов - найбільш високооплачуваний керівник регіону в Україні. Зарплата тепер уже екс-голови ради міністрів АРК становила тоді колосальну на той момент суму грошей - 17 тис. грн. на місяць.

Про те, які шалені прибутки у кримського прем'єра та його дружини, навперебій повідомляли ряд ЗМІ. Вони ґрунтувалися на інформації, опублікованій у газеті автономії «Кримські вісті».

Освіта

У 17 років, після закінчення середньої школи №2 у Слов'янську, вступив на факультет фізики Слов'янського педагогічного інституту. Навчався тут із 1972 по 1977 рр. Отримана спеціальність - «вчитель фізики».

У зрілому віці вступив в Українську академію внутрішніх справ. У 38 років отримав другу вищу освіту за спеціальністю «юрист-правознавець».

Кар'єра і бізнес

Свою трудову діяльність розпочав після закінчення Слов'янського педінституту. Став працювати викладачем фізики у Білогірському районі. Він жив у невеличкому будиночку на околиці провінційного Цвіточненського і викладав у середній школі. Щодня ходив на роботу пішки, долаючи по 4 км.

Так пройшло 2 роки. Після чого його призвали до армії. Із 1979-го по 1981-тий служив у військах ППО Ленінградського військового округу. Після служби у лавах Радянської Армії буквально протягом року викладав фізику в одній зі шкіл Слов'янська.

Згодом вирішив відмовитися від кар'єри педагога. І в 1982 році влаштувався в міліцію. Починав із дільничного у справах неповнолітніх. У 1984-му - оперуповноважений карного розшуку. Через 3 роки - начальник відділу із керівництва дільничними.

Анатолій Могильов

Згодом обіймав посаду старшого оперуповноваженого із особливо важливих справ ОВБ УВС Донецького регіону. Із 1995-го року протягом 5 років був начальником Артемівського міського відділу УМВС України на Донеччині.

Наступні 5 років - начальник Макіївського міськуправління МВС України. Із лютого 2007-го по грудень 2007-го обіймав посаду начальника Головного управління МВС України в АР Крим. Після чого знаходився у розпорядженні міністра ВСУ.

На президентських виборах 2010 року керував Кримським штабом Віктора Януковича, який на той момент був кандидатом на пост головнокомандуючого країни.

Із 2010-го по 2011-тий був міністром внутрішніх справ України. У 2011-му йому присвоїли спецзвання генерал-полковника міліції.

Головою ради міністрів АР Крим був із 2011-го по 2014-тий роки. Коли влада в Україні змінилася, наш герой заявив про свою готовність виконувати рішення ВРУ. Однак рішення сесії Верховної Ради АР Крим було іншим - послідувала його відставка.

Що стосується громадської діяльності генерал-полковника, то протягом 4-х років (2006-2010 рр.) він - депутат Макіївської міської ради.

«Партія регіонів» була йому близька з 2008-го по 2010-тий, а потім - із 2011-го. Буквально на рік він «випав» із членів партії, коли займав пост міністра внутрішніх справ.

Згодом - голова Кримської республіканської організації «Партії регіонів».

Компромат і чутки

Ще в 2011 році з Анатолієм Могильовим пов'язували численні випадки побиття журналістів. Його звинувачували у протиправних діях підлеглого йому відомства по відношенню до репортерів під час судових процесів та масових акцій. Про це повідомляли ряд відкритих джерел. Генерал-полковник грубо порушував права людини.

Під час його управління півостровом, було розроблено схеми із прикриття ряду вбивств, розбоїв та грабежів. Як повідомляли ЗМІ, на той момент на півострові особливо процвітали злочинні дії. Бойовиків в якості найманців посилали в гарячі точки. Основна частина доходу йшла Анатолію Могильову і кримському управлінню.

Коли він приїхав на півострів у якості новоспеченого прем'єр-міністра, на запонках держчиновника блищали діаманти. На пленарному засіданні у Криму на його руці красувався швейцарський годинник марки Zenith вартістю 14 тис. доларів.

У 2011-му разом із Сергієм Володіним збирав відомості про найбільш багатих та найменш захищених будинках на півострові, після чого їх грабували бандити. Украдене доставляли на задній двір міністерського маєтку. Отримані від їх продажу гроші йшли на забезпечення бойовиків.

У Анатолія Могильова був власний кілер. Він зібрав компромат на нього. І користувався його послугами, бувши повновладним господарем. Подробиці читайте на сайті Skelet-info. До речі, Анатолію Могильову притаманне часте потирання носа і підшмигування, через що його називали героїновим наркоманом.

Анатолій Могильов

За неофіційною статистикою, після подій, що розгорнулися на Майдані, на Схід країни із таборів гірського Криму було відправлено понад 15 тис. озброєних людей. Головним завданням кримських олігархів було надання допомоги із введення російських військ до Криму. І відділення півострова від України. А в подальшому - і зовсім переведення всього Криму під прапор Російської Федерації.

Зараз наш герой у інтерв'ю ЗМІ розповідає про те, що в 2014 році Україна віддала Крим Росії, тому що СБУшники перехопили переговори силовиків, які захопили адміністративні будівлі на Кримському півострові. За словами екс-голови Криму, почуте дозволило йому вважати, що кримчани не потрібні новій українській владі.

Про багатства нашого героя писали раніше багато відкритих джерел. Як повідомляє Genshtab.info, у Анатолія Могильова в Криму цілий маєток. У Коктебелі екс-глава МВС має дачу. Поруч - будинок, де живе звільнений, а потім відновлений у лавах правоохоронців його довірений Сергій Володін.

За словами місцевих жителів, він дивиться за будівництвом будинку екс-міністра внутрішніх справ України. Вартість наявної ділянки із будиночком у центрі Коктебеля - понад 400 тис. доларів.

Але повернемося до сьогодення. Зараз Анатолій Володимирович вирішив брати участь у позачергових парламентських виборах. Він має намір очолити список політичної сили «Незалежність».

Тепер він раптом заговорив про чесні вибори і роботу в інтересах народу. Але чи зможе виправдати довіру українського народу людина, наближена до Віктора Януковича, на рахунку якої грабежі, вбивства, крадіжки та не одне людське життя?

Багато українців зараз дійсно рахують копійки. Тільки навряд чи така людина як Анатолій Могильов допоможе їм розбагатіти. Сьогодні він раптом заговорив гарними словами про те, що Україна повинна боротися з корупцією, якій він сам не так давно служив. Про його зраду, вбивствах та горе-діяльність у міліції поки ніхто не забув.

Фотографії

Анатолій Могильов

Анатолій Могильов

Анатолій Могильов

Відео

Посилання

Фейсбук

Офіційний сайт, партія «Незалежність». Телефон: 0 (800) 75-55-07 (гаряча лінія). Адреса: 01024, вул. Банкова, будинок 1/10, м. Київ, Печерський район. Електронна адреса: info@nezalezhnist.in.ua