Юрій Вікторович Дідовець – український політик, депутат Київської міської ради восьмого скликання. Про кар'єру, доходи, освіту і сімейний стан – читайте в матеріалі.

Біографія

Дата народження – 12.05.1979

Вік – 40 років

Місце народження – Київ, Україна

Національність – українець

Знак зодіаку – близнюки

Сім'я

Мати –  Дідовець Лідія Олексіївна. Батько – Дідовець Віктор Олексійович.

Юрій Вікторович одружений. Його дружину звати Рудник Анна Сергіївна. Сім'я виховує п'ятьох дітей – трьох синів і двох дочок.

Освіта

Середню освіту здобув у київській школі №6. З 1994 року навчався в художньо-промислово музеї, де отримав спеціальність "художника-майстра".

У 1998 році вступив до Академії внутрішніх справ, юридичне відділення.

З 1999 по 2000 рік навчався на історичному факультеті КНУ імені Шевченка. У минулому році став аспірантом Академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну.

Кар'єра і бізнес

Свою кар'єру розпочав ще в студентські роки – влаштувався на посаду викладача в Київському інститут декоративно-прикладного мистецтва. Через рік Юрію Вікторовичу запропонували стати юристом з питань містобудування в компанії "Вістастрой". Тут він пропрацював чотири роки.

У 2004 році Дідовець повернувся в освітню сферу і зайняв пост заступника директора приватної загальноосвітньої школи імені Євгена Маланюка в Херсоні. Одночасно з цим Віктор Юрійович входив до ради директорів організації.

З 2004 по 2011 – очолював компанію "ДВ груп". Входив до числа її засновників. У тому ж році починає свою юридичну кар'єру і насамперед відкриває власну фізособа.

У 2006 році Дідовець разом з партнерами відкрив юридичну фірму "Український адвокат", яка спеціалізується на питаннях рейдерських захоплень майна, містобудування та землеустрою.

У 2009 році Юрій Вікторович очолив компанію "Зелена планета". А через рік зайняв пост директора в "Золоцвіт".

2014 рік – Дідовець стає засновником військової організації "Global ex-forces" (Болгарія). У тому ж році він зайняв посаду помічника директора Республіканського вищого училища фізичної культури МОН України.

З 2015 року Юрій Вікторович входить в керівництво «Всесвітньої організації єдиноборств "Український відбір".

З 2015 року – військовий ВСУ, офіцер юридичної групи, учасник бойових дій антитерористичної операції.

Політична кар'єра

1997 рік – протягом двох років Дідовець очолював Київську асоціацію студентських клубів. У 1999 році став головою клубу студентської молоді КНУ імені Т. Шевченко.13 років був головою Подільської районної організації "Народний Рух України".

У 1999 році влаштувався помічником народного депутата Олександра Чорноволенка. Свою роботу виконував на громадських засадах, тобто зарплату не отримував. На цій посаді Дідовець перебував до 2014 року.

У 2012 році Дідовець брав участь в парламентських виборах. Однак безуспішно, потрапити до Верховної Ради не вдалося.

Через рік він став членом Комітету із захисту прав і гарантій адвокатської діяльності.

У 2014 році влаштувався помічником нардепа Юрія-Богдана Шухевича з "Радикальної партії". За свою роботу заробітної плати не отримував.

У 2014 році Юрій Вікторович знову йде на вибори до Верховної Ради від «Радикальної партії». Однак і в цей раз не зміг набрати достатню кількість голосів виборців.

Осінь 2015 року – Дідовець став депутатом Київської міськради від партії "Батьківщина".

На сьогоднішній день, Юрій Вікторович – офіцер юридичного департаменту Міністерства оборони України. А також викладає в Київському інституті декоративно-прикладного мистецтва. Має намір брати участь в парламентських виборах 2019 року.

Компромат і чутки

Дідовець відомий своїм протистоянням з мером Києва Віталієм Кличком. Зокрема, Юрій Вікторович яро відстоює права жителів району Виноградар.

"Кличко – мер, у нас нова «гаряча точка» на Виноградарі, внаслідок вашої політики відсутності системності у розвитку Києва! Метро на Виноградар довгоочікувана і значуща подія для нас усіх. Будівництво лінії було моєю передвиборчою обіцянкою в 2015 році і нам вдалося зрушити з місця те, що не вдавалося іншим за 40 років. Метро буде за 2 роки! І це вже факт! На жаль, відсутність діалогу з людьми, має і темну сторону цієї світлої події", – зазначив він.

Депутат Київради підкреслив, що влада міста не подбали про жителів кількох ЖК, тим самим, створивши транспортний колапс.

У 2019 Юрій Дідовець взяв участь в Марші рівності в Києві. Головна мета заходу – привернути увагу до проблем і дискримінації ЛГБТКІ-спільноти.

Декларація

Згідно з декларацією за 2018 рік, Юрій Вікторович володіє двома земельними ділянками – в Севастополі та в Києві. Також політик вніс в документ інформацію про житловий будинок і садовій ділянці в столиці.

У Юрия Вікторовича великий автопарк – Toyota Tundra 2009 року випуску, Луаз Фаєтон 1984 року випуску, Aston Martin DB9 2007 року випуску, Suzuki Jimny 2014 року, Інгул (на базі БРДМ-2) 1973 року випуску, а також мотоцикл сan-Am Spyder 2010 року випуску.

Також Дідовець є кінцевим бенефіціаром об'єднання "Український адвокат", "Дружня", "АЙС ДРАЙ СОЛЮШН", громадської організації "Всесвітня організація змішаних єдиноборств Український відбір", "Глобал ЄКР ФОРСЕС" і кількох інших.

За 2018 рік депутат заробив 157 тисяч гривень. У банку сім'я Дідовець зберігає 3 мільйони гривень, готівкою – 520 тисяч гривень. Ще 13,2 мільйона гривень – кошти, позичені третім особам.

Фотографії

Фото 1 из 2.
Юрій Дідовець
Фото 2 из 2. Юрій Дідовець

Відео

Посилання

Сторінка Юрія Вікторовича в Фейсбук