Біографія

Вікторія Москаленко має насичену біографію, трудову діяльність і власний архів конфліктних ситуацій, в які вона продовжує потрапляти. Встигла «відзначитися» і з командою минулого президента України Петром Порошенка. Власне, для підтвердження своєї ідейної близькості з минулим президентом на загальний огляд на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук вона виставляла фото в підтримку Петра Порошенка з написом «Думай», а також пішла в депутати від його команди.

Вікторія Москаленко, отримавши освіту за фахом правознавець, працювала юрисконсультом в двох юридичних фірмах в різний період часу. З 2006 року має право займатися адвокатською діяльність. У період з 2013 по 2014 Москаленко було адвокатом миколаївського Євромайдану стверджуючи, що виступала на захисті інтересів активістів, які явно діяли проти режиму Януковича.

Народилася 5 травня 1979 р в Миколаївській обл., с. Мішково-Погорілове

Вік: 40 років

За знаком зодіаку телець, народжена в рік жовтої кози (вівці)

Сім'я

Питання про чесну діяльності депутатки виникає сам собою варто лише подивитися на заповнену нею декларацію, згідно з якою вона як голова Миколаївської обласної ради за минулий рік отримала 729 тис. грн, що на 200 тис. грн більше, ніж записано в декларації за 2017 г. А ось матеріальну допомогу від профспілки вона вказала, але лише в розмірі 950 грн. Ніяких соціальних виплат на дитину вона не вказала, хоча в минулому 2018 році у неї народилася дочка Софія. Москаленко настільки тримається за своє провладне крісло, що не залишала свою діяльність навіть коли була вагітна на великому терміні. А після того, як доньці виповнився місяць, Вікторія вже була на миколаївському аукціоні добра, де ділилася емоціями про свїй материнський інстинкт і люто брала участь в добродійності.

У Вікторії це перша дитина, батьком маляти є глава Вітовській районної державної адміністрації Олександр Демчук. Дочка Вікторії - Софія носить ім’я по батькові Олександрівна та прізвище Демчук.

Брат Віктор і батько Вікторії - Віктор Васильович, навіть якщо не повноцінно поділяють її діяльність, то з радістю взяли участь в одному з «віджимательних флешмобів». Нагадаємо, що на підтримку військових і добровольців різні компанії, організації та приватні особи поводили флешмоб з віджиманням, хто в офісах, хто на вулиці або в будь-якому іншому місці. Обов'язковою умовою флешмобу було викладання відеозвіту в соціальних мережах.

Освіта

Навчання Москаленко проходила в Миколаївському гуманітарному інституті державного, технічного університету за спеціальністю правознавство. Другу освіту отримала в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за спеціальністю бізнес-адміністрування.

Кар'єра і бізнес

Після отримання юридичної освіти за спеціальністю правознавство Вікторія працювала юрисконсультом в юридичній фірмі «Авторитет КС», а пізніше в організації «Феміда-Південь». З 2006 року має право на заняття адвокатською діяльністю. Протягом півтора року була адвокатом миколаївського Євромайдану, де захищала інтереси людей, які пішли влади Януковича. Після заняття адвокатською діяльністю на Євромайдані, Вікторія стає заступником голови Жовтневої районної адміністрації Миколаївської області. Під час місцевих виборів, які проходили в 2015 році балотувалася від партії «Блок Петра Порошенка» - «Солідарність», здобувши перемогу стала депутатом Миколаївської обласної ради VII скликання.

Компромат і чутки

Депутатка Вікторія Москаленко відзначилася не тільки не виконаними обіцянками, а й кількома гучними скандалами. Так, наприклад в одному з них засвітився її помічник і радник Геннадій Левченко, який на сьогоднішній день знаходиться в розшуку правоохоронними органами. Другий скандал пов'язаний з її однопартійцем з БПП - Федором Барною.

Навіть два скандали пов'язують Москаленко з Барною. Перший інцидент стався ще в грудні 2016 року, коли депутата Барну побили кілька людей в костюмах Діда Мороза. Барна тоді стверджував, що одними із замовників цієї бійки були деякі депутати Миколаївської облради серед, яких і Москаленко. На що, в прессконференції Москаленко відповідала, що ні вона, ні її сім'я не мають ніякого відношення до цього інциденту.

В іншому скандалі з Барною, Москаленко засвітилася з листувався з ним, де за текстом було зрозуміло, що вона просить Барну написати деякому «мультику» про те, що голосування відбулося. В даний момент розглядалося питання про дозвіл на кар'єр, який повинен бути в Вознесенському районі. Це питання тоді було прийнято на сесії. Згідно з наявною інформацією це повинен бути кар'єр Ігоря Дятлова, але Москаленко стверджує, що перед проведенням сесії і до сесійного дня це питання ретельно вивчала і прізвище Дятлова, зовсім ніде не було.

При спробах оприлюднити більш докладну інформацію, пов'язану з цим епізодом сама Москаленко заперечує все, що пов'язано з Барною, листування і голосування, і навіть відмовляється від свого радника.

Своїм виборцям Вікторія дала всього три обіцянки, але на сьогоднішній день не виконана жодна з них. Першою її обіцянкою, яка прозвучала ще 9 місяців тому, була обіцянка облаштувати спортивний майданчик на території яхт-клубу. Півроку тому прозвучала обіцянка забезпечити необхідним обладнанням Миколаївський онкологічний центр, при цьому реконструювавши його. І три місяці тому прозвучала обіцянка створити групу, яка перевірятиме якість харчування в інтернатах. Але складається своєрідна тенденція, що вона дає обіцянки раз в три місяці, виходячи з цього скоро можна чекати нову! А ось коли жителі Миколаївської області дочекаються виконання хоча б однієї обіцянки залишається відкритим питанням.

З посади голови миколаївського обласної ради Вікторію Москаленко намагався зняти депутат від «Народного фронту» Вадим Підберезняк. Депутат Підберезняк стверджував, що глава не захищає інтереси громадськості, а тільки виконує чиїсь «хотілки». На, що глава Москаленко відреагувала досить спокійно, адже Підберезняк це вже не перший депутат, який хотів відправити її у відставку. Вікторія коментувала, що висловити їй недовіру - це право будь-якого депутата, і для зняття порекомендувала збирати підписи, але збором підписів так ніхто і не зайнявся.

Засвітилася Москаленко і в питаннях культури, де вона всерйоз зайнялася реалізацією ідеї продати миколаївський кінотеатр «Іскра», а артистів переселити в Будинок культури будівельників.

Москаленко позиціонує себе як затята противниця наркобізнесу. Не одноразово вона робила гучні заяви на адресу правоохоронців, мовляв вони кришують і підтримують «наркотичну чуму». Втім, її заяви і заклики залишалися без відповіді, як і питання журналістів до Вікторії про її реальний заробіток і розбіжності цифр у деклараціях.

Крайнім публічним скандалом стала зустріч Москаленко з нинішнім президентом Володимиром Зеленським, якого ще недавно до його початку президентської діяльності вважала «малоросом».

У президента Зеленського робочими точками відвідування є міста: само собою Київ, Харків, Одеса, Миколаїв і багато інших. І ось потрапивши на Миколаївський суднобудівний завод Зеленський вперше і зустрівся з Москаленко. Відповідаючи на питання журналістів, було поставлено питання про висловлення Москаленко про Зеленського як про «малороса».

У свою чергу президент Володимир Олександрович запитав Вікторію: що їй в ньому не подобається. На що чиновниця відповіла, що він працює в рамках закону, а на той момент, коли назвала його «малоросом», то просто підтримувала Порошенко, а насправді так не вважає.

Незважаючи на те, що Москаленко із завидною періодичністю потрапляє в різні сандали і компрометуючі ситуації, вона не втомлюється повторювати, що піклується лише про Миколаївську область і абсолютно чиста перед законом. Але поки що, говорити про це рано, адже судячи з інформації, яка фігурує в інтернеті, вона більше дбає про власні інтереси і живе не тільки на свою зароблену зарплату як вона стверджує всюди.

Фотографії

Відео

Посилання

https://www.facebook.com/vita.viktorovna.1