Біографія

Степан Петрович Івахів - народний депутат 8 скликання, заступник голови групи "Воля народу", є членом Комітету Верховної Ради України займається питаннями будівництва, містобудування і житлово - комунального господарства, член Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації.

Народжений Степан Петрович був 24 січня 1968 року в селі Андріївка Жовківському районі Львівської області.

Національність - українець

Сім'я

Степан Петрович Івахів сімейна людина він одружений, його дружина Світлана Володимирівна стала відомою банефіцирною власницею СІС КОМПАНІ, так само у них троє спільних дітей: дві дочки Тетяна і Ганна, і син Антон який так само є бенефіціарним власником ТОВ "СОЛЮШНС-АВ".

Освіта

Івахів Степан Петрович для здобуття вищої освіти вибирає для себе Український інститут інженерів водного господарства, на сьогоднішній день він перейменований і тепер називається - Національний університет водного господарства та природокористування, знаходиться в місті Рівне. З майбутньою спеціальністю Степан Петрович досить швидко визначився, вибравши кафедру інженер - будівельник, тут навчався з 1985 по 1992 рік, на два роки в середині навчання брав академічну відпустку, але все ж по завершенню навчання отримав диплом інженера - будівельника.

Кар'єра і бізнес

Відразу після закінчення Українського інституту інженерів водного господарства, Степан Петрович відкриває підприємство співзасновником і співвласником якого стає, називає його ФПГ «Континіум», тут працює до початку своєї політичної кар'єри.

Політичною діяльністю Степан Петрович починає займатися після досвіду бізнесмена, з 2002 року, саме в цьому році він проходить за списками до Верховної Ради 4 скликання від Партії "Нова генерація України". Через чотири роки будучи членом Народної партії, так само за списками Степан Івахів проходить до Волинської обласної ради 5 скликання від партії "Народний блок Литвина", і в цей же час до Верховної Ради 5 скликання від тієї ж партії, будучи в списках під No133.

Через чотири роки в 2010 Степан Петрович проходить за списками до Волинської обласної ради 6-го скликання, на цей раз від Партії Регіонів. Стає членом постійної комісії займається питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв'язків та інвестицій.

Степан Петрович Івахів

Через два роки після цього Степана Петровича Івахіва обирають до Верховної Ради 7 скликання в яку він входить як безпартійний самовисуванець по округу No21 (мікрорайон Ковель, Ковельський, Ратнівський, Старовижівський, Шацький райони), йому вдається перемогти і набрати більше 37% голосів, тим самим випередивши менше ніж на 1% кандидата від ВО Батьківщина Ігоря Гузя. Степан Петрович був позафракційним, з лютого цього ж року стає членом групи "Суверенна європейська Україна".

2014 рік стає важливим для Івахіва Степана Петровича, так як він входить в число народних депутатів 8 скликання, був обраний у мажоритарному окрузі No21 у Волинській області, відомий на той час - як безпартійний самовисуванець. У листопаді цього року входить до Верховної Ради як народний депутат України від команди "Воля народу". Степан Петрович Івахів відомий як злісний прогульник величезної кількості засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання, кнопкодав, часто фігурував в антикорупційних розслідуваннях по політичній корупції, так само голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року.

У 2019 Степан Петрович пройшов по мажоритарці до Верховної Ради 9 скликання як самовисуванець.

Компромат і чутки

На сьогоднішній день дуже багато народних депутатів, політиків і бізнесменів змогли збільшити свої капітали за рахунок збереження високого "Зеленого" тарифу ". Так і народний депутат Степан Петрович Івахів представник команди" Воля народу ", помічений в списках найбагатших людей, його капітал складає - 116 000000 доларів, він володіє трьома підприємствами, які виробляють сонячну енергію за "зеленим" тарифом. Ці три компанії допомагають Івахіву заробляти на так званому «зеленому» тарифі - спеціальною ціною, згідно з якою купується енергія, вироблена з відновлюваних джерел енергії. Детальніше про це Про це свідчить постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг No 444 від 29.03.2019 року.

Народний депутат Степан Петрович Івахів

Скандал розгорнувся на Волині, коли Івахів почав використовувати діяльність благодійного фонду для того, щоб загітувати вручення подарунків майбутнім виборцям в 2014 році. На той час будучи кандидатом в народні депутати Степан Івахів, організував зустріч з виборцями, висвітлюючи роботу благодійного фонду, в кінці зустрічі всі запрошені отримали подарунки, нібито від благодійного фонду.

У процесі всього свого виступу Степан Петрович Івахів не раз згадував, що так як зараз період виборів, то він особисто вручати подарунки не може, для цього він передав слово заступнику фонду "Патріоти Волині", і за сумісництвом помічнику Степана Івахіва - Валерію Черкаскові.

Ним виборцям було розказано, що Степан Петрович Івахів є засновником даного фонду, після чого Валерій Черкаска вручив подарунки та конверти всім присутнім жителям села Любитів. Варто відзначити, що гроші були отримані директором школи для косметичного ремонту будівлі школи, сільським головою на будівництво нової огорожі навколо кладовища в сумі 15000 гривень, одна багатодітна родина отримала в подарунок мікрохвильову піч, а сім'ї військовослужбовця, який був в полоні - 2000 гривень. Ще чималу частину подарунків представник фонду "Патріоти Волині" обіцяв передати незабаром. До кожного подарунка були додані брошури, де дуже часто згадувалося, що Степан Петрович є чеснотою людиною і засновником благодійного фонду, а це в свою чергу не давало сумнівів виборці за кого віддати свій голос.

Степан Івахів

Ще один підкуп який був помічений за Степаном Івахівим, це подарунок народному депутату Ярославу Москаленко, який очолює у Верховній Раді депутатську групу «Воля народу». Йому був вручений подарунок у вигляді годинника вартість якого становить 0,60 млн грн. Саме так їх вніс народний депутат в свою декларацію, тим самим змінивши свій матеріальний стан. Годинник був подарований Сергієм Лагуром і Сергієм Арєф'євим. Ареф'єв відомий як депутатський помічник Москаленко, якийсь час назад був депутатом Київської облради від Партії регіонів. Власні фірми Сергія Ареф'єва - це ТОВ «Капель бум» і ТОВ «Комфорт плюс», ними було отримано замовлення від державного ПАТ «Укргазвидобування». Сергій Лагур є співвласником групи «Контінімум», а тут його бізнес-партнером є інший депутат з «Воля народу» Степан Петрович Івахів.

Сергій Лагур і Степан Івахів є співвласниками ВАТ «Банк інвестицій та заощаджень», як відомо, посаду акціонера цього банку займає дружина Москаленко - Інна Москаленко. У 2014 році в «Укргазвидобування» був відкритий рахунок в «Банку інвестицій і заощаджень», в травні наступного року держкомпанією було розміщено в цьому банку депозит на 373 000000 гривень.

Степан Петрович Івахів, як і більшість нинішніх народних депутатів працює з помічниками, так з ним за строковим трудовим договором на постійній основі працювали такі люди: Цибенко Андрій Петрович, Попова Наталія Володимирівна і Бащук Володимир Васильович. На громадських засадах з ним спільно працювали: Бардась Денис Васильович, Захарчук Олег Юрійович і Ковальчук Олександр Андрійович.

Фотографії

Степан Петрович Івахів

Степан Івахів

Відео

Івахів Погоджувальна рада 26-03-2018

Степан Івахів закликав Верховну раду згуртуватися заради економічного розвитку країни та створити всі необхідні умови для розвитку вітчизняного бізнесу Виступ Степана Івахіва на погоджувальній раді 26 лютого 2018 року. Шановний пане Голово, дорогі колеги! Дуже хотілося б, щоб погоджувальні ради задавали темп роботи парламенту на тиждень вперед. Однак замість конструктивного підходу люди вже звикли чути взаємні звинувачення політиків. Різні політичні сили у Верховній раді чубляться, бо вже живуть виборами, причому навіть не 2019 року. Засилля результатів різноманітних соціологічних досліджень в ЗМІ та коментарі деяких політиків підводять суспільство до думки, що вже цієї осені можливі дострокові парламентські вибори. Наближення виборів змушує політичні сили дбати про власні рейтинги. Наша депутатська група «Воля народу» не несе жодного політично прапора, ми позапартійні, тому маємо привілей в цей складний для країни час думати не про рейтинги, а про людей, яких сьогодні чи не найбільше турбують низькі зарплати, пенсії та постійне зростання цін на продукти та товари першої необхідності. Сьогодні Україні абсолютно необхідне швидке економічне зростання. Деякі політики переконані, що для цього нам потрібна допомога МВФ, інші впевнені, що вимоги МВФ є шкідливими для країни. Але думаю всі погодяться, що справжнім локомотивом економічного зростання в Україні є бізнес. Тому ми маємо створити всі необхідні умови для розвитку бізнеса, бо це призведе до збільшення наповнення бюджету і допоможе нам зменшити залежність від подібних міжнародних фінансових інституцій. Але давайте подивимось – скільки законів, які б допомогли розвиватися реальному сектору економіки, Верховна рада прийняла в минулому році? Одиниці! В той самий час, як десятки урядових та депутатських законопроектів, які направлені на дерегуляцію, спрощення ведення бізнесу, розвиток будівельної галузі, транспортної галузі, айті сектору, розвиток приватної ініціативи на селі лежать без розгляду місяцями. Сьогодні Уряд нам звітує про збільшення експорту. Але цих темпів недостатньо, бо імпорт збільшується ще швидше і тому в 2017 році ми мали 2,6 мільярда доларів негативного сальдо зовнішньоторговельного балансу. А такого не має бути. Це при тому, що гіперінфляція дала можливість українським експортерам бути конкурентними на зовнішніх ринках та збільшувати надходження до бюджету України від експорту. Тому Уряд має зробити все необхідне, щоб покращити ситуацію, а ми, як законодавчий орган, маємо невідкладно прийняти всі необхідні для цього закони. Ще одним важливим кроком для стабілізації економіки має бути призначення голови Національного банку України. Шановні колеги, на цьому пленарному тижні ми маємо нарешті поставити крапку в цьому питанні і призначити очільника НБУ. Як і заразом інші вакантні посади, наприклад того ж міністра охорони здоров’я. Це ж абсолютний нонсенс, коли в країні йде надважлива медична реформа, але немає відповідального за неї міністра. Так з кого спитати за результати? Шановні колеги! Цього тижня ми маємо вкрай важливі законопроекти, реалізація яких дозволить зробити важливий крок у питанні розвитку реального сектору економіки, створення нових робочих місць. По-перше, це урядовий проект 2216а щодо діяльності технологічних парків, де на окремій території поєднується науковий, виробничий, кадровий потенціал для впровадження високоефективних видів техніки, технологій та продуктів нових поколінь. Дуже поширена практика на Заході, у світі їх існує близько 500, з яких 150 – у Сполучених Штатах. Закликаємо прийняти законопроект в цілому і на практиці використати цей передовий досвід. По-друге, це законопроект 2475а про внутрішній водний транспорт. На жаль, Україна сьогодні абсолютно не використовує ті логістичні можливості водних шляхів, надані нам географічним розташуванням. Тому депутатська група «Воля народу» переконана, що прийняття ініціативи дозволить залучити в галузь потужні інвестиції, наддасть додаткові можливості до розбудови нашої економіки. І останнє – я хотів би звернутися до голови Верховної ради. Шановний Андрій Володимирович. Останні роки наша країна, нажаль, перебуває в постійних кризах – політичних та економічних. Наближення до виборів завжди загострює кризи. Цьому сприяють як внутрішньополітичні чвари та і зовнішні втручання зацікавлених країн. Але в самі важкі для країни часи Верховна Рада знаходила в собі сили консолідуватися та врятувати країну від колапсу. Так було в 2004 році, так було в 2014 році. Так має бути й сьогодні. Я закликаю Вас, пане Голово, стати тою силою, яка об’єднає Парламент заради майбутнього нашої держави. Покажіть всім депутатам свій політичний нейтралітет та згуртуйте навколо дійсно важливих питань. Я переконаний, що якщо Ви виділите хоча б один пленарний тиждень для розгляду законопроектів, які стосуються розвитку реального сектора економіки, розвитку ОТГ, розвитку українського села, то Ви отримаєте позитивне голосування і від влади і від опозиції. Дякую!

Geplaatst door Степан Івахів op Maandag 26 februari 2018

Посилання

Фейсбук