Біографія

Сергій Мартиняк народився 4 березня 1971 року.

Знак зодіаку Риби

Народився в рік Металевого Кабана

Віросповідання: православний

Національність: українець

Розмовляє російською, українською та англійською

На чому саме побудував успіх один з аграрних баронів України? Яке саме він ховає майно і чому? Відповіді на ці та багато інших питань лише на Znaj.ua.

Сім'я

Сергей Мартыняк
Сергей Мартыняк

Нардеп є уродженцем столиці Волині - міста Луцька. Його батьком називають Василя Михайловича Мартиняка, а матір'ю - Марію Павлівну Мартинюк. Даних про їхнє минуле в відкритих джерелах не знайдено.

Згідно з офіційними даними, Сергій Васильович ніколи не перебував в офіційному шлюбі. Однак, журналісти з'ясували, що у нього є багаторічна громадянська дружина на ім'я Ольга Лихая. Пара має спільну дитину - дочку Стасю.

Освіта

Сергей Мартыняк
Сергей Мартыняк

Біографія політика, викладена в Мережі, говорить, що він з 1978 року проходив навчання в звичайній восьмирічної Буянівской школі.

У 1986 році виходець із простої сім'ї став студентом політехнічного технікуму в місті Новий Розділ, що знаходиться на території Львівської області.

Уже в 1987 році амбіційний юнак перевівся в Автотранспортний технікум в Рівному. У 1981 році Сергій Васильович отримав диплом механіка по ремонту авто.

Диплом університету Мартиняк отримав лише в 2006 році. Є випускником Волинського державного університету імені Лесі України. Має диплом магістра фінансів.

Кар'єра і бізнес

Сергей Мартыняк
Сергей Мартыняк

Досьє політика свідчить, що заробляти гроші трудовою діяльністю він почав в 1993 році. Мартиняк поповнив ряди перших українських підприємців.

У 2000 році Сергій Михайлович заснував агропромислову групу «Пан Курчак», яку характеризували, як виробництво із замкнутим технологічним циклом.

Всього «Пан Курчак» представляв собою кілька компаній, які формували загальну структуру виробництва продуктів харчування.

Крім власного бізнесу Мартиняк займався справами фірми POLSET, яка зареєстрована в Польщі. У період з 2000 по 2014 року Сергій Васильович був там консультантом із зовнішньоекономічної діяльності.

Кар'єру в політиці бізнесмен почав лише в 2010 році. Мартиняк займає місце у Волинській обласній раді.

Уже в 2012 році один з аграрних мільйонерів стає народним депутатом. Обирається по одномандатному округу і є позафракційним. В тодішньому складі Верховної Ради підприємець засідає в підкомітеті з питань банківської діяльності. Після «Революції Гідності» політик приєднується до депутатської групи «Суверенна європейська Україна».

У 2014 році Мартиняк знову обирається до парламенту по рідному виборчому округу. Є членом одіозної депутатської групи «Воля народу». Працює в парламентському комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин.

Позачергові парламентські вибори 2019 року виявилися не настільки успішними для одного з найбагатших і найвпливовіших людей Волинської області. На рідному окрузі №20 депутат програє мандат представнику партії Слуга народу В'ячеславу Рубльова.

Сергій Мартиняк позиціонує себе як благодійника. За його словами, лише в 2014 року модернізацію медицини на території власного виборчого округу він виділив 2 мільйони гривень. Депутат заявляє, що з 2012 року на потреби виборців він особисто витратив не менше 5 мільйонів гривень.

Політик інвестував кошти в оновлення транспортного парку місцевої швидкої допомоги і на закупівлю нового медичного обладнання для місцевих лікарень.

Депутат також вкладав кошти в ремонт неврологічного, акушерсько-гінекологічного, хірургічного та фізіотерапевтичного відділень на території Горохівського, Турійський, Локачинського, Рожищенського та Луцького районів.

За довгі роки кар'єри депутат, сім'я якого ховається від громадськості з невідомих причин, отримав кілька нагород. Є кавалером ордена За заслуги. У різні роки був нагороджений різними церковними нагородами, має Знак пошани від Міністерства аграрної політики, а також нагородну зброю.

Сергій Мартиняк ніколи не приховував того факту, що є забезпеченою людиною. У різні роки він декларував доходи, які доходять до 100 мільйонів гривень. Як депутат він заробляв більше 400 тисяч, а решту коштів виручив в якості девидендів і після відчуження майна.

Депутат має три земельні ділянки та особняк, дві квартири і об'єкти нежитлового та ділового будівництва.

Мартиняк також декларував право власності на три авто марок КІА, БМВ і Фераррі.

Компромат і чутки

Сергей Мартыняк
Сергей Мартыняк

Сергій Васильович є одіозним політиком і бізнесменом, а компромат на нього не є таємницею в Мережі.

Будучи народним депутатом України Мартиняк не мав право на здійснення комерційної діяльності. Однак, згідно з даними численних джерел політик ніколи не припиняв комерційної діяльності та активно брав участь у справах власного бізнесу.

Політик є акціонером великих підприємств на території ЄС - в Польщі та Іспанії. Відомо, що його реквізити можна знайти в державному судовому реєстрі Польщі, що прямо доводить його діяльність в цій країні. Однак, антикорупційні та правоохоронні органи з невідомих причин ігнорували цей факт і не залучали політика до відповідальності.

Представник організації «Товариство польських журналістів» Міхал Яшевкі заявив, що український депутат вклав в польську фірму IRC майже 9 мільйонів злотих, а також купив віллу в Іспанії за кілька мільйонів.

За словами джерел, частина майна депутат переписав на цивільну дружину Ольгу Лихач, інформацію про яку він всіляко приховує.

У ЗМІ можна зустріти дані, що сім'я депутата живе в особняку в Лерет-де-Мар, в якому він часто буває.

Тієї ж Лихач Мартиняк і передав контрольний пакет холдингу Пан Курчак, який приносить своєму фактичному власнику мільйони доларів доходу.

Сам депутат всіляко заперечує наявність бізнесу і нерухомості за кордоном і уникає прямих відповідей на правокаціонние питання журналістів.

Польські ЗМІ з'ясували, що Мартиняк через компанію IRC скуповує елітну нерухомість в Польщі. Відомо, що він має апартаменти в варшавському хмарочосі Космополітен і кілька квартир в дорогих районах польської столиці.

За оцінкою фахівців, волинський депутат має за кордоном нерухомості на суму, яка наближається до позначки в 5 мільйонів доларів.

У 2015 році Сергій Васильович потрапив в інший великий скандал. Журналісти опублікували знімки з його мобільного телефону, коли він листувався з бізнес-партнерами, обговорюючи питання, пов'язані з торгівлею салом.

У Мережі є знімки, на яких депутат пише незадоволені повідомлення про те, що сало погано реалізується, на що отримав відповідь про те, що машини з товаром застрягли на кордоні. Згідно опублікованими даними, цю комерційну проблему, Мартиняк все ж зумів вирішити з вигодою для себе.

Мартиняка також звинувачують у низькій ефективності на посаді народного депутата. За весь час другої депутатської каденції (2014 - 2019 роки) він виконав лише одну обіцянку - оздоровив дітей, які проживають на території Локачинського та Турійського районів Волинської області. За роки в парламенті мільйонер встиг допомогти лише 50 дітям.

Крім того, Сергій Васильович збрехав про те, що буде сприяти європейській інтеграції України. За п'ять років в парламенті він не проголосував ні за один законопроект, який би наблизив нашу країну до ЄС.

Також Мартиняк забув виконати обіцянки про децентралізацію влади, забезпечення молоді робочими місцями і т.д.

У ЗМІ також фігурувала інформація про те, що у власному ресторані політика під назвою Садиба на джерелах постійно фіксують масові отруєння відвідувачів. Кілька десятків людей, які гуляли в закладі Мартиняка госпіталізували з діагнозом кишкова інфекція.

Також в 2016 році нардепа спіймали на кнопкодавстві. Так, Мартиняк голосував за прогулюючих засідання Ради колег по одіозній групі Воля народу.

Фотографії

Сергей Мартыняк
Сергей Мартыняк

[img desc=""]586228[

Сергей Мартыняк
Сергей Мартыняк

/img]

Відео


Посилання

Профіль у Facebook