Біографія

Лозинський Роман Михайлович народився 20 жовтня 1994 року у Львові. Молодий амбітний політолог і представник Вакарчука у Львівській області за короткий час зміг домогтися непоганих успіхів в обраній сфері. Почати варто з того, що він став керівником Галицької партії і координував "Тур змін" від Голоси у Львівській області. Як не дивно, але він став новим обличчям і вигідно виглядає на тлі коррупціонірованих чиновників, які захопили владу в Українській політиці. Тепер, отримавши прохідне 15е місце в списку партії Голос, він потрапив до Верховної Ради і зможе показати, чому його навчили курси і політичні школи, які готували Романа до Парламентськи перегонів.

Лозинський Роман

Сім'я

Не одружений. Більш докладної інформації про сім'ю знайти не вдалося.

Освіта

У 2015 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка та отримав спеціальність політолога.
У 2017 році отримав диплом магістра за спеціальністю публічне адміністрування в Українському католицькому університеті.
Закінчив "Вищу політичну школу" в Центрі політичних студій та аналітики, і програму для майбутніх депутатів місцевих рад "Політичні студії" від Інституту лідерства та управління.

Лозинський Роман

Кар'єра і бізнес

Був співзасновником і керівником львівського осередку освітнього проекту «Школа молодої еліти».
У 2015 році балотувався до Львівської міської ради Української Галицької партії в №46 окрузі.
У 2016-2018 роках Роман працював заступником голови політради керівника секретаріату Української галицької партії.
У 2018 на з'їзді Української галицької партії був обраний головою політичної ради партії.
У 2019 був координатором партії Голос у Львівській області став №15 в списку партії в Парламент.

Лозинський Роман

Компромат і чутки

Молодий і перспективний Роман Лозинський ще не встиг "наслідити" в публічному просторі. Але про нього є цікаві відомості, які поширюють в інтернет-видання. Наприклад, двоюрідним братом його прабабусі був Президент Західно-Української Народної Республіки Євген Петрушевич. Сім'я тісно пов'язана з політичним життям України, тому вибір Романа на користь роботи на благо держави, був цілком логічним.

У 2016 році Роман пройшов стажування в Канадському парламенті і працював в офісі депутата. По суті, Лозинський працював спічрайтером і асистентом. Цей досвід навчив працювати з пресою і координувати питання, задані команді депутата.

Після офіційного звернення Святослава Вакарчука до виборців з повідомленням про створення партії Голос, був визначений проєвропейський курс партії і координатори, які допомагали кандидату в масштабній агітації. У Львівській області, таким представником Вакарчука став Лозинський, який вже на той момент був головою партії і зміг показати свою зацікавленість в отриманні профільної освіти, своїм навчанням в декількох десятках програм для політологів і громадських діячів. До завдань координатора входить спілкування з волонтерами, пошук майданчиків, співпраця з обласними чиновниками, активна агітація і підтримка лідера партії.

Святослав планує продовжувати працювати з координаторами, які допомогли йому з дебютом в ролі керівника політичної сили. У 2020 році планується спільний агітаційний проект перед місцевими виборами.

Львів'янин Лозинський неодноразово на свій сторінці в соціальних мережах говорить про проблему проходження в Парламент "клонів" Януковича і Медведчука. Антиукраїнські настрої зростають, хоча п'ятий рік війни повинен був навчити українців думати виключно за свою ідентичність і відособленість від інших країн.

На президентських виборах Роман відкрито голосував за Петра Порошенко, пояснюючи це тим, що це менше зло, представлених в бюлетенях. Проєвропейська позиція простежується в інтересах Лозинського, Голоса і Європейської солідарності, що, мабуть, і пов'язує їх в даному контексті.

Святослав Вакарчук вимагає від своїх представників жорсткої антиросійської позиції і профільної освіти, яке допоможе вирішувати проблеми не з точки зору простого українця або бізнесмена, а в форматі професійного аналізу кожного законопроекту.

Роман підтримує Закон про Кримінальний кодекс, нову виборчу систему і Закон про державну мову.

Крім усього іншого, Роман є українським скаутом і вважає, що це спортивне і соціальний рух має розвиватися в Україні, як хороша база для оздоровлення молодого покоління, привчання до активного способу життя та прищеплення дітям національної ідентичності, завдяки внутрішньому туризму.

Свій Facebook акаунт Лозинський використовує, як агітаційний майданчик і інформативну сторінку для україномовних користувачів. Його аудиторія читає не тільки перерахування перемог команди Голоси, а й особиста думка депутата про роботу Парламенту, рішеннях Президента і дає оцінку ситуації, як дипломований політолог.

Ще один фактор, що вплинув на вибір кандидата Лозинського - це постійне інформування читачів про його досягнення в спорті. Молодий депутат займається бігом, цікавиться футболом і регулярно повідомляє про свою зацікавленість у здоровому способі життя серед українців.

Фотографії

Лозинський Роман

Лозинський Роман

Лозинський Роман

Лозинський Роман

Лозинський Роман

Відео

Посилання

Facebook