Біографія

Бабак Сергій Віталійович - є представником партії Слуги народу, доктор технічних наук, кандидат економічних наук, український юрист, економіст і психолог.

Народжений Сергій Віталійович 31 липня 1978 року в столиці.

Сім'я

Сергій Бабак не перебуває в шлюбі, на сьогоднішній день має відносини з Ольгою Руднєвої, вона є виконавчим директором у Фонді Олени Пінчук.

Освіта

Вищю освіту Сергій Віталійович відправився отримувати в Київський національний економічний університет і в університет Napier University, Scotland. Після чого закінчує Університет новітніх технологій на юридичному факультеті. Далі так здобуття вищої освіти обирає вступ до Ужгородського національного університету, і успішно закінчує його, освоївши спеціальність - психолог.

За весь час, що Сергій Віталійович присвятив науковій кар'єрі, їм було опубліковано більше п'ятдесяти наукових робіт, серед яких: 7 монографій і 2 підручника. Бабак Сергій займається вивченням питань, які спеціалізуються на системі реформ освіти, так само впровадження наукових інновацій та менеджменті вищої освіти.

Сергій Бабак є доктором технічних наук, автором понад шістдесят наукових робіт з економіки і технічних наук.

Кар'єра і бізнес

Робочий стаж Сергія Віталійовича Бабака почався на посаді викладача, в цьому напрямку стаж становить двадцять років. Після такого тривалого досвіду Сергія Бабака призначають на посаду проректора в приватному університеті, де пропрацював 5 років. Після цього йому випадає можливість очолити науковий центр Національної академії наук, в цей же час він вступає до лав членів Національного агентства щодо забезпечення якості вищої освіти. Сергій Віталійович професійно займається таким видом спорту, як автомобільні гонки. Через короткий час інтересу до такого захоплення він отримує звання - Майстер спорту з автомобільного спорту і стає чемпіоном України.

Наступним професійним досвідом в роботі у Сергія Віталійовича Бабака стає заступником Генерального секретаря Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, а після директором Департаменту міжнародного співробітництва. Отримавши досвід роботи в даній сфері Сергія Віталійовича призначають на посаду директора департаменту, який займається питаннями підприємництва та залучення інвестицій Українського Союзу промисловців і підприємців.

Після виборів Президента України в 2019 році, Сергій Віталійович Бабак вступає в команду кандидата в президенти Володимира Зеленського, проходячи під No11 за списком партії, тут він відповідає за питання освіти і науки.

Компромат і чутки

Директор освітніх програм Українського інституту майбутнього Сергій Бабак інформував про те, як команда кандидата бачить реформу системи освіти. Ні для кого не секрет, що сучасна система освіти в Україні потребує суттєвого реформування. Сергій Бабак з цього приводу говорив: «Ми змінимо систему освіти: з системи минулого на систему майбутнього. Держава буде інвестувати в освіту, ми змінимо зміст освіти - відкриємо ринок освітніх послуг для приватних ініціатив, для іноземних навчальних закладів. Ми відкриємо вікно можливостей для всіх, хто докладає зусиль для зміни системи. »

Бабак Сергій Віталійович

Сьогодні технології змінюються буквально кожен день, а шкільна система практично не зрада протягом дуже багатьох років. Часто випнути з вузу студент з дипломом з працею може знайти собі роботу, так як більшість великих компаній зовсім не цікавить наявність диплома у майбутнього співробітника, їм більше важливі наявні знання і навички. Саме з цієї причини випускники вищих навчальних закладів змушені переучуватися. Як ідею Сергій Бабак пропонує - навчання поєднувати з практикою отриманих знань.

Так само малоефективними є освіту у великій кількості державних і комунальних вищих навчальних закладів, ті в яких донині існує радянська система управління. І з кожним роком їх кількість помітно зростає, з тієї причини, що коледжі удостоюються статусу університету.

Сергій Віталійович Бабак зовсім є противником вищої освіти, так як сучасна система тільки вбиває у студентів мотивацію в навчанні, надходять куди - то лише тому, що розуміють загальну необхідність вищої освіти, що не концентруючись зовсім на питанні куди б хотілося? А частіше просто надходять туди, куди найпростіше вчинити, де необхідно здавати найменше іспитів.

Щодо безкоштовного навчання, його варто залишати виключно кращим випускникам. Так само необхідно опрацювати конкретну систему, яка дозволить отримувати вищу освіту талановитим студентам.

Для того, щоб домогтися ще більшої ефективності, Сергій Віталійович пропонує ліквідувати поняття "диплом державного зразка" з тієї причини, що він зовсім не відповідає дійсності. На сьогоднішній день держава зовсім не в силах гарантувати того, що все кожен з випускників вузів має однакову якість підготовки. Саме тому Сергій Бабак вважає за необхідне ввести в кожному навчальному закладі можливість самостійного вибору форми оцінювання знань. Так кожен вищий заклад буде саме нести відповідальність за підготовку свого випускника.

Від Сергія Бабака надійшло кілька пропозицій щодо успішного реформування шкіл. Насамперед він підкреслює, що необхідно зайнятися аудитом всіх українських навчальних закладів, які на сьогоднішній день надають середню освіту. Кожна зі шкіл повинна бути забезпечена всіма необхідними базовими інфраструктурними потребами, а саме: водопостачання та опалення, комп'ютеризація, і звичайно ж забезпеченням транспортного засобу для дітей відповідно до програми "шкільний автобус".

За всяку ціну Бабак пропонує здійснити фінансування вчителів. Крім того, необхідно забезпечення механізмів фінансування для підвищення кваліфікації вчителів.

Експерт з питань науки і освіти вважає за необхідне стимулювати і створювати максимально сприятливі умови для входження приватних ініціатив на ринок загальної середньої освіти. Крім того, держава повинна зрівняти в правах приватні і державні установи.

Бабак Сергій

Було виявлено, що одна з публікацій належала Сергію Бабаку, містила плагіат зі статті російського студента Олександра Данилова.

Варто нагадати, що в період проведення президентської кампанії він назвав «абсолютно реальними» ті розрахунки, які були подані одним експертом зі штабу, який раніше набрав Володимир Олександрович Зеленський, він стверджував, що для того, щоб забезпечити зарплати для вчителів на рівні 4000 доларів в місяць вистачить тільки 200000000 доларів в рік. На жаль дані розрахунки були помилковими, насправді необхідно 21500000000 в рік.

Всього в списку Слуги Народу 201 чоловік, разом з Сергієм Бабак у нього увійшли: Аристов Юрій Юрійович, Холодов Андрій Іванович, Тарасов Олег Сергійович Костюх Анатолій В'ячеславович Брагар Євген Вадимович Безгін Віталій Юрійович, Кунаев Артем Юрійович Припутень Дмитро Сергійович Павлюк Максим Васильович Мокан Василь Іванович Підласий Роксолана Андріївна Торохтій Богдан Григорович Дмитрієва Оксана Олександрівна Шол Маргарита Віталіївна Костін Андрій Євгенович

Згідно з декларацією яку Сергій Віталійович Бабак подав за 2018 рік на заробітну плату, йому було нараховано 70 000 гривен, про засоби отримані від підприємницької діяльності склали 50 000 гривень. Серед особистої власності у Сергія є три земельні ділянки загальна площа яких становить 2500 квадратних метрів, вони розташовані в селі Блиставиця Київської області. Тут же у Сергія Віталійовича є ще дача площа якої становить 193 квадратних метра.

Фотографії

Бабак Сергій Віталійович

Бабак Сергій

Відео

Посилання

Фейсбук