Біографія

Холодов Андрій Іванович - був народжений 20 серпня 1972 року в місті Кременчук, Полтавська область - український бізнесмен, заступник директора ТОВ "Текам Плюс", благодійник, засновник ТОВ "Флорентіно", девелопер - займається орендою і продажем нерухомості.

Знак зодіаку - Лев

Національність українець

Сім'я

Холодов Андрій Іванович сімейна людина одружений на дизайнері Катерині Шаховській, вона займається виробництвом і реалізацією весільних і вечірніх суконь під відомим брендом «Stella Shakhovskaja». Стала відомою будучи дизайнером одягу Оксани Марченко. У шлюбі виховують чотирьох спільних дітей

Освіта

Середню освіту Андрій Іванович отримує в спеціалізованій школі No25 в рідному місті Кременчуці. Через два роки вступає до Київського Національного Транспортний університет, де вивчає спеціальність "Автомобілі та автомобільне господарство", отримавши після закінчення в 1994 році диплом даного університету.

Кар'єра і бізнес

Після закінчення університету в 1993 почав працювати в компанії "Дункан-Київ", з часом почав обіймати посаду директора з продажу.

З 1998 року почав займатись власним бізнесом.

В кінці 2013 року і до червня 2019 числиться на посаді заступника директора з питань комерційної діяльності в компанії "Текам плюс".

В кінці червня 2019 року Холодов Андрій Іванович був представлений кандидатом в народні депутати, свою кандидатуру висунув від партії «Слуга народу» на парламентських виборах в Верховну Раду 9 скликання, займав No 22 в списку партії. Після цих виборів партія "Слуга народу" змогла набрати більше 40% від виборців, це і дозволило холодового Андрію стати депутатом Верховної Ради 9 скликання.

Холодов Андрій Іванович займає досить багато посад, а саме: у сфері бізнесу він займається питаннями оренди та продажу комерційної і житлової нерухомості, так само є девелопментом і бізнес консалтингом, де охоплює і інші види господарської діяльності. Має посаду заступника директора із зовнішньоекономічної діяльності в товаристві з обмеженою відповідальністю "Текам Плюс". В цей же час Андрій Іванович є бенефіціаром заводу «Ефкон-вікна», які займаються виробництвом алюмінієвих профілів та інших будівельних конструкції з металу. Ще йому належить ТОВ «Фаворит-М», яке зареєстроване в столиці.

В 2019 році був обраний народним депутатом України за №22 у списку політичної партії " Слуга Народу

Фотографії

Холодов Андрій Іванович з дружиною Катериною

Знайомство с командою Слуга народу

Відео

Посилання

Фейсбук