Біографія

Холодов Андрій Іванович - був народжений 20 серпня 1972 року в місті Кременчук, Полтавська область - український бізнесмен, заступник директора ТОВ «папками Плюс», благодійник, засновник ТОВ "Флорентіно", девелопер - займається орендою і продажем нерухомості.

Знак зодіаку - Лев

Національність українець

Сім'я

Холодов Андрій Іванович сімейна людина одружений на дизайнері Катерині Шаховській, вона займається виробництвом і реалізацією весільних і вечірніх суконь під відомим брендом «Stella Shakhovskaja». Стала відомою будучи дизайнером одягу Оксани Марченко. Спільних дітей з Катериною в шлюбі немає.

Освіта

Середню освіту Андрій Іванович отримує в спеціалізованій школі No25 в рідному місті Кременчуці. Через два роки вступає до Київського Національного Транспортний університет, де вивчає спеціальність "Автомобілі та автомобільне господарство", отримавши після закінчення в 1994 році диплом даного університету.

Кар'єра і бізнес

Після закінчення університету почав займатися кар'єрою, інформації про професійну діяльність Холодова Андрія до 2013 року немає. В кінці 2013 року і до червня 2019 числиться на посаді заступника директора з питань комерційної діяльності в компанії "Текам плюс".

В кінці червня 2019 року Холодов Андрій Іванович був представлений кандидатом в народні депутати, свою кандидатуру висунув від партії «Слуга народу» на парламентських виборах в Верховну Раду 9 скликання, займав No 22 в списку партії. Після цих виборів партія "Слуга народу" змогла набрати більше 40% від виборців, це і дозволило холодового Андрію стати депутатом Верховної Ради 9 скликання.

Холодов Андрій Іванович займає досить багато посад, а саме: у сфері бізнесу він займається питаннями оренди та продажу комерційної і житлової нерухомості, так само є девелопментом і бізнес консалтингом, де охоплює і інші види господарської діяльності. Має посаду заступника директора із зовнішньоекономічної діяльності в товаристві з обмеженою відповідальністю «папками Плюс». В цей же час Андрій Іванович є бенефіціаром заводу «Ефкон-вікна», які займаються виробництвом алюмінієвих профілів та інших будівельних конструкції з металу. Ще йому належить ТОВ «Фаворит-М», яке зареєстроване в столиці.

Компромат і чутки

Журналісти з'ясували, що Андрій Іванович Холодов має родинні зв'язки в сім'ї Медведчука, а саме Андрій Холодов є кумом дружини Медведчука Оксани Марченко. І цю інформацію підтвердив керівник партії «Слуги народу» Дмитро Разумков, і в той же час висловився, що родинні зв'язки кандидата з сім'єю кума президента Росії, не є приводом для того, щоб виключати його з партії в якій він перебуває. З цього приводу Дмитро Разумков сказав наступне - «Наскільки я знаю, він кум Чи не Медведчука, а Марченко. Наскільки мені відомо, він з ним, по-моєму, не знайомий. Можливо, я щось плутаю ». Згідно з інформацією з соціальних мереж Оксана Марченко називає дітей Андрія Холодова і Катерини Шаховської своїми хрещениками.

На різних сторінках в інтернеті можна зустріти таку, що особи які тісно пов'язані з Андрієм Івановичем, а саме дружина і брат, є причетними до компаній, що займаються роздрібною торгівлею через МАФи.

Відомо, що дружина Андрія Холодова Катерина Шаховська стала засновником ТОВ "Юкрейн Ріал Естейт" - де вона займається діяльністю, спрямованою на утримання МАФів .. У свою чергу брат Андрія Івановича Максим Холодов має відношення до 2-х компаній - "Мед Менеджмент Компанії" та "Тютюн Індастріал ЛТД", вони займаються масовою роздрібною торгівлею не продовольчими товарами.

У мережі є інформація про те, що Андрія Холодова вже стали називати агентом Медведчука в партії "Слуга Народу".

Ще відомо одне його прізвисько - сигаретний король, який возить сигарети з ОРДЛО. Джерела повідомляють, що в даному питанні Андрій Іванович має так сказати повний набір - недійсні чеки, ухилення від сплати податків. Так само існує інформація що народний депутат причетний до рейдерського захоплення заводу "Ефкон" в 2012 році. Бізнес-партнер Андрія Холодова - Леся Василівна Васильченко - є власницею ТОВ "Тютюн Індастріал ЛТД". Разом з Шаховської вони є власником ТОВ "Апартмент Білдінг ЛТД".

Андрій Іванович разом з дружиною

Андрій Іванович Холодов є власником елітного житла в Відні, яке за документами записано на його дружину - дизайнера весільних та вечірніх суконь Катерину Шаховська. Як вдалося з'ясувати журналістам, ще в 2013 році кандидат в народні депутати придбав нерухомість в столиці Австрії вартість якої становить 6000000 євро. Дана вілла розташована на Лайнцер штрассе в елітному районі Гітцінг в п'яти хвилинах ходьби від будинку, де і проживає останні 5 років український олігарх Дмитро Фірташ, від цього стає не ясно, як же йому вдалося стати народним депутатом. Так як за законодавством нашої країни висувати свою кандидатуру на виборах може житель країни, який протягом останніх п'яти років проживає на її території, а Андрій Іванович за цей період був набагато рідше в Україні, ніж за її межами. Ще сім'я Холодова володіє салоном весільних суконь, який знаходиться теж у Відні по вулиці Вальфігштрассе в центрі міста, згідно документів він належить дружині Андрія Івановича Холодова Катерині Шаховської.

Ще однієї не ясністю в біографії Андрія Холодова є його подвійне громадянство. За даними які раніше були злиті в інтернет з даними з його ізраїльського закордонного паспорта. З цього стає не зрозуміло, як людина з таким минулим і негативним справжнім, міг зацікавити команду "Слуги народу". Яке - то час назад стало відомо, що в партії "Слуга Народу" є чотири людини з подвійним громадянством, подальший розвиток цього питання буде вирішуватися безпосередньо президентом України Володимиром Олександровичем Зеленським.

Наступним скандалом який стосуються Андрія Івановича Холодова є його професійна діяльність. Журналістами були продзвонені номера, які вказано як контактні відразу в трьох компаніях, але співрозмовник з тієї сторони не побажав вести розмову, а коли було поставлено питання - чи належить цей номер офісу однієї з фірм, просто повісив трубку. Варто зауважити, в "Джако Технолоджи Україна" при реєстрації вказали той же номер, що і "Укрбудтрестсервіс", засновником якої є бізнес-партнер Медведчука. З цього зрозуміло, що він володіє декількома фірмами спільно з дружиною Медведчука. Важливим моментом в цій справі є те, що "Джако Технолоджи Україна" зареєстрована в місті Києві, а "Укрбудтрестсервіс" - у Вишгороді.

Фотографії

Холодов Андрій Іванович з дружиною Катериною

Знайомство с командою Слуга народу

Відео

Посилання

Сторінки Холодова Андрія в соціальних мережах не знайдено