Біографія

Михайло Альертовіч Федоров народився 21 січня 1991 року в Васильківці, що знаходиться в Запорізькій області.

Знак Зодіаку: Водолій

Народився в рік Білій Вівці

Розмовляє російською, українською та англійською

Віросповідання: православний

Чим прославився новий віце-прем'єр України? Чим саме він займається в новому уряді? Які скандали він вже має в своєму досьє? - Ці та багато інших фактів лише в цьому матеріалі.

Сім'я

Один з наймолодших чиновників українського уряду за короткий час зумів побудувати не тільки професійне, а й особисте життя.

Про батьків і сім'ї одного з найбільш впливових людей в сучасній Україні майже нічого не відомо. Повідомляється, що Михайло Федоров родом з хорошої сім'ї, яка надавала йому велику підтримку.

У 2015 році Михайло Федоров, біографія якого почала цікавити громадськість лише напередодні, має дружину. Дружиною нинішнього віце-прем'єра називають Анастасію Федорову. Про жінку мало, що відомо, однак джерела зуміли з'ясувати, що свого часу вона була студенткою Запорізького національного університету. Має диплом в області іноземної філології. Подружжя має доньку Марію, але не поширяться про обставини особистого життя.

Крім сім'ї Михайло Альбертович захоплюється шахами і навіть придбав кваліфікацію першого розряду по даній грі.

Освіта

Нинішній головний спеціаліст в сфері Діджитал має гарну академічну і практичну освіту. Майбутній творець бренду Smmstudio є випускником Запорізького університету. Має диплом факультету Соціології Запорізького університету.

Після отримання базової вищої освіти Михайло закінчує Вищу політичну школу, а також освітню школу представників НАТО в Україні. Свого часу нинішній чиновник був одержувачем стипендії ОБСЄ в рамках процесу моніторингу за екологією Запоріжжя та області.

Кар'єра і бізнес

Img desc = ""] 604684 [/ img]

Максим Альбертович Федоров починає свою справу в рідному Запоріжжі лише в 2013 році. Датою народження його першої справи називають травень місяць. Саме тоді він засновує свій перший бренд SMMSTUDIO.

Нинішній український чиновник одним з перших почав пропонувати послуги просування в соціальних мережах. Молодий бізнесмен нібито збільшував продажі своїх клієнтів через їх просування в таких соціальних мережах як Фейсбук і Інстаграм.

Крім діяльності СММ-піонера України, нинішній чиновник встигав будувати кар'єру в громадському секторі. Михайло Альбертович був спікером IT-Forum 2016, iForum 2019 і LVIV SMM FORUM. Також він проводив курс DIGITAL & SMM на платформі Вільна освітня ПЛАТФОРМА.

Відзначимо, що в роки підприємництва Михайло Федоров, досьє якого поки що мало кого цікавить, познайомився з представниками імперії Кварталу. Нинішній віце-прем'єр довгі роки працював на фірму Квартал-Концерт, яка організовувала концерти артистів колективу майбутнього ппезидента Зеленського і приватних артистів.

Уже в 2018 році Михайло Федоров отримав місце операційного директора проекту Суперлюди. На даному етапі він займався організацією консалтингової діяльності компанії.

Дивно, проте один з наймолодших представників української влади в історії встигав займатися громадською діяльністю. Зокрема, Федоров був організатором найбільшого в Запоріжжі молодіжного громадського руху "Актив-Z". Біографія топ-чиновника стверджує, що в період 2012 - 2013 років він був студентським мером Запоріжжя і реалізував ряд різних проектів для розвитку молоді рідного міста.

У числі одного з останніх проектів Федорова значиться реалізація проекту Посилення інформаційного потенціалу Запоріжжя. Дана робота проходить за активної підтримки фонду USAID.

Digital-представник президента Зеленського також називався співорганізатором соціально-благодійної акції під назвою Я для тебе, а також нібито активно займався проблемами екології в рідній області.

Політичну кар'єру Михайло Федоров починає в 2014 році. Відразу ж після Революції Гідності, він стає кандидатом в народні депутати від партії 05.10. У передвиборчому списку політичної сили, він займає 166 місце.

Однак, справжній прорив в кар'єрі Федорова відбувся лише в 2018 році. Він стає членом виборчого штабу тодішнього кандидата в президенти Володимира Зеленського. Саме майбутній прем'єр був главою відділу цифрового просування в команді майбутнього глави держави.

Після того, як Михайло Альбертович привів свого шефа до вершин влади, відбувся і його особистий прорив. Підприємець отримав шостий номер у передвиборчому списку партії Слуга народу.

Уже з кінця травня Федоров почав офіційно взаємодіяти з президентом Зеленським, отримавши місце радника в його адмністраціі.

Вся Україна дізналася ім'я Федорова лише 29 серпня 2019 року. Тоді стало відомо, що молодий підприємець із Запоріжжя отримав посаду в новому уряді України під головуванням Олексія Гончарука.

Федоров отримав портфель віце-прем'єр-міністра, а також міністра цифровий трансформації.

Відзначимо, що успіхи Михайла Альбертовича в проведенні компанії Володимира Зеленського були відзначені колегами з Європи. Так, нинішній представник уряду отримав перемогу в 7 номінаціях щорічної премії Європейської асоціації політичних консультантів (EAPC) Polaris Awards. Роботу Михайла Альбертовича оцінили фахівці в просуванні в соціальних мережах.

Компромат і чутки

Img desc = ""] 604683 [/ img]

Михайло Федоров і його колеги по партії Слуга народу позиціонують в себе в якості молодих і прогресивних політиків. За їхніми словами, їм чужі практики колишніх чиновників: корупція, чорна бухгалтерія, авторитаризм і брехня.

Однак, позиціонування членів Слуги народу було взято під сумнів ще навесні 2019 року. У розпал передвиборної компанії майбутнього президента Зеленського з'ясувалося, що його сммщік бере чорні гроші за свої послуги.

Зокрема, нинішній віце-прем'єр став фігурантом розслідування програми Наші гроші. Журналісти проекту дізналися, що Федоров отримував кошти на підтримку каналів інтернет-просування Зеленського від представників Сергія Шефіра в чорну. Один із соратників президента платитив не через офіційні рахунки виборчої компанії, а готівкою, які видавали в офісі ЗеКоманди.

Відзначимо, що згідно з оцінкою експертів, через руки Шефіа і Федорова пройшли мільйони доларів лівих грошей, податки з яких так і не дісталися на рахунки податкової служби України.

Маса критики обрушилася на Михайла Федорова після його призначення в уряд. Абсолютна більшість звичайних українців і ексертов не зрозуміли його завдання. Особливо користувачів Мережі дратує формулювання міністр цифровий трансформації.

Мільйони українців не знають, чим займається молодий міністр і які завдання перед ним стоять. Крім того, користувачі називають призначення юного міністра смішним, а його посаду не потрібною.

На даний момент Федоров і його представники так і не розповіли про свої цілі і завдання, проте пообіцяли, що після їх роботи українська реальність остаточно зміниться.

Безліч суперечливої ​​інформації про Федорова повідомляють користувачі соціальних мереж. Зокрема, користувачі Фейсбуку не соромляться в коментарях і задають безліч провокативних питань.

Зокрема, українці не можуть зрозуміти, за які заслуги Федоров отримав свою посаду в Кабміні. Також відвідувачі офіційної сторінки зазначають, що не розуміють, чим буде займатися підприємець в уряді і навіщо їм витрачати на нього свої гроші.

Є категорія відвідувачів сторінки Михайла Альбертовича, які ставлять його навички в сфері просування під сумнів. Його називають не талановитим і не ефективним фахівцем, успіх якого стоїть на зв'язках і талановитіших і на більш поступливих підлеглих.

Критичні зауваження на адресу Федорова моментально стираються представниками його команди, які підтримують його кристально чистий образ.

Фотографії

Михаил Федоров
Михаил Федоров

Михаил Федоров
Михаил Федоров

Михаил Федоров
Михаил Федоров

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=INoOaul-L_w

Ссылки

https://www.facebook.com/fedorov1991

Посилання