Біографія

Ігор Сергійович Кривошеєв народився 2 червня 1985 р Ужгороді. Вік: 34 роки. Знак зодіаку: близнюк. Володар багатьох всеукраїнських титулів по КВН. Підприємець і депутат Верховної Ради 9 скликання. На парламентських виборах балотувався від партії «Слуга народу».

Сім'я

Дружина Ігоря Сергійовича - Оксана Володимирівна Герзанич з якою вони виховують сина - Дениса Кривошеєва.

Освіта

Вищу освіту здобував у Ужгородському національному університеті на факультеті математики. Але вуз не закінчив, вищу освіту так і не отримав.

Ігор Кривошеєв

Кар'єра і бізнес

Не закінчивши ВНЗ, отримавши загальну середню освіту Ігор Кривошеєв зареєструвався приватним підприємцем. А з 2005 року став провідним у компанії «Comedy.org Event», яка займається організацією весіль та розважальних заходів.

У період з 2009 по 2010 був у складі організаційного комітету «Студентської республіки Закарпаття». 2010 рік ознаменувався тим, що Кривошея був куратором кубка КВН Студреспубліки-2010. Ігор Сергійович є автором україномовної освітньо-інтелектуальної гри «Ґік Ґеймз». Багато разів брав участь в гумористичному шоу «Ліга сміху».

У 2012 році Кривошеєв вирішив відкрити для себе політичну діяльність, він став заступником керівника в партії Ужгородського штабу «Удар».

У період президентських виборів в 2019 році Кривошеєв підтримав команду Зеленського і очолив його штаб в Закарпатській області. Став довіреною особою кандидата в Президенти Володимира Зеленського на територіальному окрузі в Закарпатській області під № 68. На позачергових парламентських виборах і сам став кандидатом у Народні депутати від політичної сили «Слуга народу». Був під № 36 в списку. 21 липня 2019 року Ігор Сергійович Кривошеєв був обраний народним депутатом Верховної Ради України 9 скликання.

Компромат і чутки

У 2012 році будучи заступником керівника Ужгородського штабу від партії Кличка - «Удар» Ігор Кривошеєв паралельно займався гумористичної діяльністю і був капітаном команди КВН «Тяп Ляп». Під час своїх виступів Кривошеєв разом з колегами з гумору піарили політичну силу «Удар» і дякували їм за те, що під їх патронатом спонсорувались поїздки в Росію для проведення ігор КВН.

Ігор Сергійович від своїх київських знайомих, які входять в число активістів та учасників «Зе! Команди» дізнався про наміри Володимира Зеленського балотуватися в президенти і прийняв для себе рішення підтримати його. Так як всі інші політичні проекти, які існували до цього були тією справою, якою хотів займатися Кривошеєв. Ідея громадського руху припала до душі активісту, до того ж встановлений формат дозволяв відсікти «лівих» людей, які збиралися йти у владу тільки для меркантильних цілей.

9 червня на з'їзді партії «Слуга народу», в період підготовки до парламентських виборів, коли вже стала відома сотня учасників команди Володимира Зеленського особливий ажіотаж викликала кандидатура саме Ігоря Кривошеєва. Відкриті джерела швидко підхопили інформацію про те, що Ігор Кривошеєв натуральний тамада і це зовсім не метафора. Так і є насправді. Адже Ігор Кривошеєв дійсно був провідним тамадою на весіллях, маючи своє велике портфоліо. Ігор співпрацював з компанією, яка займається організацією весіль та інших урочистих заходів.

Перед своїми виборцями Ігор Кривошеєв дав 51 обіцянку. На даний момент жодна обіцянка ще не приведено в дію, всі знаходяться на стадії виконання.

До його обіцянок відносяться:

  1. Повернення відповідальності чиновників за незаконне збагачення;
  2. Обов'язкова програма конфіскації майна у корупціонерів;
  3. Проведення якомога більшого числа державних послуг онлайн. Що дозволить людям не витрачати час на просиджування в чергах по кілька годин;
  4. У своїй програмі Кривошеєв пообіцяв досягти середньоєвропейського рівня доходів і якості життя жителів країни;
  5. Відновлення реформування Збройних сил за стандартами НАТО;
  6. Обіцяється введення механізму впливу громадян за допомогою проведення різних референдумів;
  7. Введення пропорційної системи виборів за відкритими списками.

І ще ряд інших обіцянок, які були озвучені близько двох місяців тому. Згідно з відкритими джерелами всі обіцянки знаходяться на стадії виконання. Деякі з них можуть бути реалізовані вже через кілька місяців, а для деяких необхідний термін введення в дію - кілька років.

На думку новообраного народного депутата від партії «Слуга народу» Ігоря Кривошеєва в парламент нового 9-го скликання увійшли більш-менш спокійні люди, а це значить, що бійок має бути куди менше, ніж з минулими скликаннями депутатів. Також народний обранець зазначив, що в залежності від ситуації він готовий йти наперекір якихось рішень керівництва партії. У той же час Ігор Сергійович впевнений, що таких інцидентів практично не буде і вся депутатська група зможе знаходити компроміс в будь-яких ситуаціях і питаннях за допомогою бесід і донесення точок зору тієї чи іншої сторони. Кривошеєв також підкреслив, що готовий піти наперекір якщо раптом стане таке питання, яке буде суперечити моральним принципам і звичаям народного обранця. Депутат упевнений, що якщо буде таке питання, на яке він через моральні принципи готовий натиснути кнопку «не підтримую», то і його фракція теж підтримає це рішення, багато натиснуть «Не підтримує» і тоді це рішення просто не пройде через фракцію.

На думку політика будь-який скандал можна вирішити саме за допомогою компромісу і спілкуванню, по сфері своєї діяльності до політичного життя він набрався досвіду по вирішенню конфліктних ситуацій.

Як і належить державним діячам Ігор Кривошеєв подавав свою декларацію про доходи.

І виглядає вона таким чином: серед об'єктів нерухомості є земельна ділянка, яка перебуває в Закарпатській області, є квартира, яка знаходиться в Ужгороді. З транспортних засобів зазначений автомобіль Skoda Octavia, який був придбаний в 2012 році. У джерелах доходів вказані кошти за ведення підприємницької діяльності, а також заробітна плата, отримана за основним місцем роботи дружини - Оксани Володимирівни. Є грошові активи в гривнях і доларах.

Через свою сторінку в соціальній мережі Фейсбук Ігор Кривошеєв шукає собі помічників і пропонує тим людям, які хочуть змін і готові стати кращими помічниками приєднатися і заповнити відповідну форму з особистими даними і характеристиками.

Увійшовши до складу депутатської групи Верховної Ради України, Ігор вибрав для себе екологічний напрям і увійшов до відповідного комітету. За словами народного обранця він увійшов в екологічний комітет, тому що йому й самому болить ця тема так як він сам родом із Закарпатської області, а там відбувається щось страшне що стосується вирубки лісів.

Відкриті джерела повідомляють, що в своїх інтерв'ю, Ігор Сергійович повідомляв, що зовсім не шкодує про те, що в студентські роки він залишив факультет математики, і не отримавши вищої освіти став займатися бізнесом. І навіть готовий до того, що він може стати об'єктом глузувань у зв'язку з посадою депутата у якого відсутня вища освіту. Займаючись гумористичної сферою діяльності неодноразово жартував і на тему політики, де коханою «мішенню» для жартів був депутат від радикальної партії Олег Ляшко.

Фотографії

Ігор Кривошеєв

Ігор Кривошеєв и Владимир Зеленский

Відео

Посилання

Фейсбук