Денис Вадимович Герман став фігурантом скандалу. Хотілося б думати, що сказане його агітатором про допомогу онкохворій дитині - це всього лише наслідки невеликого досвіду. Адже говорити таке виборцям щодо реальних онкопроблем - не зовсім коректно. Читайте про це докладніше.

Біографія

Дата народження: 8 вересня 1981 року.

Знак Зодіаку Діва. За східним гороскопом: рік Металевого Півня.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Вік: 38 років.

Захоплення: велоспорт, біг, плавання, туризм.

Представник партії «Слуга народу» Денис Герман здобув у Нікополі сумнівну «пальму першості». Про це повідомляє Нікопольське видання Покров.dp.ua. І додає, що дізнатися округ буквально за неповних пару місяців практично неможливо.

Що ж, спробуємо розібратися, чи дійсно це так. Його біографія практично ідеальна. Денис Вадимович - молодий, активний і перспективний. Багато їздив по округу, намагаючись за короткий проміжок часу довести, що він заслужив довіру народу й гідний мандата народного депутата.

Денис Герман

Денис Вадимович намагався бути активним, зустрічався з виборцями, розповідав про майбутні перспективи. Але все-таки партія послала його «за рознарядкою» в округ. І деякі його представники не знають усіх нагальних проблем.

Один із агітаторів Дениса Германа узагалі говорив неприємні речі з приводу реальних дитячих онкопроблем, через що довіра до нього дещо знизилася. Обіцяти краще майбутнє можуть багато. А ось зробити що-небудь по суті... - на це здатні обрані.

Давайте дізнаємося, який же діалог скомпрометував досьє ідеального депутата? І що саме не сподобалося деяким виборцям у розмовах із представником малознайомого до цього Нікополю Дениса Германа? Але для початку познайомтеся з його біографією.

Сім'я

Дитинство Дениса Германа пройшло у місті Дніпро. Тут він народився і виріс.

Сімейний стан: одружений. Дружина: Оксана Валеріївна. Діти: два сина Давид і Даніель. Дружина депутата займається бізнесом.

Освіта

1998-2003 рр. - у 17 років, після закінчення Дніпровської (в минулому - Дніпропетровської) школи №67, вступив до Національної металургійної академії України. Навчався тут паралельно за двома спеціальностями: «теплоенергетика», а також «облік і аудит».

Ще одну вищу освіту ним було отримано у 2010 р. у Національному університеті «Києво-Могилянська» академія. Освоєна спеціальність - «менеджмент підприємств». Магістр бізнес-адміністрування.

Кар'єра і бізнес

Бізнес-діяльність Денис Вадимович Герман почав досить давно. Працюючи у різних українських компаніях, завжди займав чільні посади. Зокрема, - керівні пости у Дніпровській корпорації «Авіто» та Харківській «Глобал Лоджик Солюшнс».

Згідно із даними видання Політек, згодом займав пост директора економіки та фінансів UBC Group. Очолював проект модернізації виробництва, який реалізовувався разом ыз Європейським банком реконструкції та розвитку.

До компанії «Стиль Д» приєднався у травні 2013 року. У 2015-му році власник її мережі перевірявся Службою безпеки України у справі про фінансування тероризму. Докази не були знайдені. Про це зазначають ряд відкритих джерел.

Денис Герман

Протягом 4-х років, у період ыз травня 2013 року по березень 2017-й р., знаходився на посаді генерального директора мережі магазинів ProStor у місті Дніпро. Про це повідомляють Bykvu.

Із 1 березня 2018 року по теперішній час - «Актив-Система», організаційний дизайн і розвиток.

2019 р. - на момент парламентської виборчої компанії працював на посаді директора ТОВ «Альфа-Косметікс». Член команди «Слуга народу», народний депутат України в Нікопольському районі: по одномандатному виборчому округу №35 (Покров, Нікополь).

На підтримку Дениса Вадимовича Германа виступили 35 тис. 355 виборців - 46,89% голосів. Його головним опонентом виступав Андрій Федорович Шипко. За нього проголосували 22 тис. 437 виборців. У одіозного екс-регіонала 29,75% голосів електорату.

Компромат і чутки

Що стосується обшуку співробітниками СБУ в головному офісі компанії ТОВ «Стиль Д», яка володіє мережею із продажу парфюмерно-косметичної продукції ProStor у Дніпрі, то обшуки проводилися тут на підставі відкритого кримінального провадження про причетність організації до фінансування тероризму.

За заявою генерального директора, у постанові не було зазначено період або факти, що б підтверджували це. За словами Дениса Германа, ТОВ «Стиль Д» зупинило діяльність на територіях так званих «ДНР» і «ЛНР» у вересні 2014 року.

Там знаходилися близько 20 магазинів мережі ProStor, які пізніше були розграбовані. Про це повідомляють відкриті джерела. Справа не мала продовження через відсутність під час обшуку правоохоронцями у офісі ProStor фактів фінансування бойовиків на Донбасі.

У передвиборній гонці 2019 Денис Герман висловлював впевненість у кращому майбутньому. На своїй сторінці у соцмережі Фейсбук висловлював радість від спілкування із виборцями на місцях. Відзначав, що люди впізнають і бажають перемоги.

Із його слів, ті, хто за багато років уже «накерувався» країною і довів її до таких реалій, повинні нарешті «злізти із трибун» та піти. Однак його агітатори у розмовах із виборцями часом говорили не зовсім правильні речі, що дещо скомпрометувало Дениса Вадимовича у очах виборців.

Йдеться про діалог, який стосувався хворої на онкозахворювання дитини. Про це повідомляє Покров.dp.ua. І наводить приклад спілкування із представником Дениса Германа, у якому мешканка їхнього міста Валерія Боєва нібито описала у себе на сторінці (посилання відсутнє).

Ґрунтуючись на інформації видання, слідує наступне: Валерії Бойовій вдалося поговорити із представником Дениса Германа, кандидата по 35-му округу від партії «Слуга народу». Вона запитала у нього, чи відгукнувся тоді ще кандидат ув народні депутати від команди «Зе!» на заклик мера міста про допомогу хворому онкозахворюванням Іллюші Кондарюку.

Далі було наведено діалог без змін, у якому агітатор від кандидата нібито відповідав, що «не відгукнувся, інші теж не відгукнулися, і взагалі, - це все піар мера!» На що в нього запитали: «Тобто? Хіба Олександр Шаповал теж балотується до Верховної Ради і вимагає піару?»

Тут варто зазначити, що, згідно із даними відкритих джерел, міський голова Покрова Олександр Шаповал давно вже прославився нападками на громадських активістів та вільну пресу міста. Активісти і журналісти неодноразово отримували від мера публічні образи.

Але повернемося до діалогу із представником Дениса Вадимовича. Далі у ході діалогу із Валерією Бойовою із вуст агітатора нібито слідувало запитання: «А чому цій дитині потрібно допомагати? У місті повно хворих дітей, а збирають тільки для цієї». А потім і зовсім сказав, що хлопчик, хворий на рак, - «розпіарена дитина».

Пост Людмили Воловик у соцмережі Фейсбук

Далі покровське видання публікує розмову нікопольчанка Людмили Воловик із кандидатом, підкреслюючи його специфічне ставлення до проблем важкохворих дітей. Сайт Покров.dp.ua зазначає, що такий пост мешканка Нікополя опублікувала на одному із популярних паблік міста. Ми знайшли посилання на її аналогічний пост у соцмережі Фейсбук.

Мешканка міста, що є матір'ю інваліда, зазначила, що разом із іншими матусями дітей-інвалідів їй вдалося побувати на громадської зустрічі з Денисом Германом. У ході бесіди її шокувала відповідь майбутнього парламентаря щодо того, чи буде здійснюватися адресна допомога дітям із інвалідністю у разі термінового обстеження або лікування?

За її словами, він сказав, що категорично проти адресної допомоги. І збирати гроші на лікування дітей повинні благодійні організації. У результаті жінка задумалася про те, за кого їй голосувати на парламентських виборах 2019.

Згідно з декларацією нардепа за 2018 рік, його дружина Оксана Валеріївна є власницею двох земельних ділянок у Черкаській Лозовій Дергачівського району Харківської області - обидва площею 1202 кв. м. Тут у неї є житловий будинок на 157,3 кв. м.

У Харкові у її власності - квартира площею 53,7 м². У Дергачах - житловий будинок на 50 квадратів. І ще один на 49 квадратів у Качалівцях Краснокутського району, що в Харківській області.

Із транспортних засобів: усі 3 авта належать дружині. У її власності - Chevrolet Aveo, 2007 р.в., Mercedes-Benz ML320 CDI, 2008 р.в., а також Toyota Corolla Седан В, 2009 р.в.

Корпоративні права дружини: ТОВ «МГС» - 45% від загального капіталу, ТОВ «СІОРА» - 10%, ТОВ «Альфа Косметікс» - 9%., Ensun - 100%.

Заробітна плата Дениса Германа, отримана за основним місцем роботи, - 38 тис. 71 грн. Його дохід від заняття підприємницькою діяльністю - 136 тис. 368 грн. Зарплата, отримана за сумісництвом, - 12 тис. грн.

Заробітна плата дружини, отримана за основним місцем роботи, - 45 тис. 600 грн. Її зарплата за сумісництвом - 464 тис. 113 грн. Прибуток від зайняття підприємницькою діяльністю дружини - 4 млн. 682 тис. 771.

Грошові активи сімейства: готівкою у Дениса Вадимовича - 1 млн. грн., У дружини - 5 млн. грн. На різних банківських рахунках Оксани Валеріївни - 44 тис. євро, 46 тис. грн., 31 тис. грн. У декларанта – лише 2 тис. 724 грн.

Фотографії

Денис Герман

Денис Герман

Денис Герман

Відео

Посилання

Фейсбук - на момент виходу публікації серед його передплатників було 1 тис. 210 осіб.

Сторінка «Зе!» депутата Дениса Германа, округ №35 у соцмережі Фейсбук - на момент виходу публікації серед передплатників було 688 осіб.

Контактні дані, телефон: +38 (050) -886-03-55. Поштова скринька: sluganaroda.dnipro@gmail.com