Біографія

[Img desc = ""] 606454 [/ img]

Олег Євгенович Воронько народився 15 травня 1974 року в місті Світловодськ, що знаходиться в Кіровроградской області

Знак Зодіаку: Телець

Народився в рік Дерев'яного Тигра

Розмовляє російською, українською та англійською мовами

Віросповідання: православний

Що приховує від громадськості новий депутат від Слуги народу? Чим він вже встиг скандально прославиться і який компромат на нього злили? - Відповіді в нашому новому матеріалі.

Сім'я

Про особисте життя одного з нових депутатів від слуги народу вкрай мало що відомо. Олег Воронько не поширюється про особисте життя. Згідно з інформацією джерел, він має дружину Альбіну Фаєрман.

Освіта

Біографія одного з представників нової провладної партії Слуга народу задоволена скупа на деталі. Однак, нинішній кандидат на отримання влади в країні не забуває згадати про своє добре освіту.

У досьє Олега Євгеновича є згадки про те, що він закінчив Вищу школу управління охороною праці в польському місті Катовіце. Також він має диплом за спеціальністю Управління проектами. Є випускником факультету менеджменту Національної металургійної академії України.

До доповнення до всього, Воронько називається випускником факультету технології високомолекулярних частинок Дніпропетровського хіміко-технологічного інституту.

Кар'єра і бізнес

Про професійному та особистому житті Воронько практично нічого не відомо. Молодий політик, який дивом виграв парламентські вибори на рідному окрузі №103, що знаходиться в містечку Олександрія Кіровоградської області, заявляв, що був підприємцем у сфері IT. Однак підтверджень його слів в пресі так і не з'явилося. Крім того, під час подачі документів до виборчої комісії Воронько і зовсім заявив, що в даний момент є тимчасово безробітним.

Однак, місцеві журналісти з'ясували правду про справжній рід діяльності нового депутата, компромат на якого зацікавив політичних опоннентов Слуги народу.

Зокрема олександрівські ЗМІ дійсно підтвердили той факт, що він реалізує проекти в сфері інформаційних технологій і програмного забезпечення.

Відомо, що на ім'я Воронько Олег Євгенович дійсно зареєстровано кілька компаній. Свій бізнес він оформив не в рідному Олександрії, а в Дніпрі.

Людина такими даними є власником половини частки в товаристві з обмеженою відповідальністю під назвою Агротрейд Груп. Особисто депутат не підтверджує дану інформацію, взяту з відкритих джерел.

Вдалося з'ясувати, що статутний розмір капіталу його підприємства становить всього 2 тисячі гривень. Підприємець в сфері високих технологій насправді займається оптовою торгівлею фруктами та овочами, спеціалізується на оптовій торгівлі та використання вантажного автомобільного транспорту. Воронько також задіяний в складському господарстві і різної допоміжної діяльності у сфері транспорту.

В офіційних документах на право власності компанії поштова адреса був призначений депутат в його рідному місті Світловодську, в якому він і виграв вибори.

Крім того, на Воронько також зареєстрована фірма Инстант Фудс Група. Нинішній народний депутат торгує оптом такими товарами, як чай, кава, какао, а також всілякими видами прянощів. Він також виготовляє продукти харчування, займається неспеціалізованной торгівлею оптом і в роздріб продуктами харчування, напоями, сигаретами та іншими категоріями товарів.

Компромат і чутки

Img desc = ""] 606451 [/ img]

Лише почавши депутатську діяльність і вступивши в партію Слуга народу, Олег Воронько став одним з найбільш її скандальних представників.

Перші чутки з'явилися навколо олександрівського мільйонера зі сфери високих технологій навесні 2019 року. Так, в прес-релізах політичної сили Зеленського вказувалося, що він успішний підприємець, проте офіційно він заявив членам виборчої комісії, що є тимчасово безробітним особою.

Користувачі Мережі та представники ЗМІ відразу ж помітили брехня і почали цікавити минулим і сьогоденням кандидата в народні депутати від Слуги народу.

https://www.obozrevatel.com/politics/partiya-sluga-naroda.htm

Напередодні виборів обранців в дев'яту версію Верховної Ради України в Мережі з'явилася інформація, що Олег Воронько, декларація якого так і не доступна в ЗМІ є шахраєм.

Зокрема джерела повідомляли, що кандидат від Слуги народу помічений на систематичній протиправної діяльності, а проти нього вже були розпочаті кримінальні справи.

В Олександрії місцеві жителі розповіли про те, що Воронько має репутацію "кидали" і безліч разів мав справу з провоохранітелямі і постраждалими від його дій.

Знав Воронькроісточнік заявив, що нинішній депутат прославився тим, що брав у інвесторів або кредиторів гроші на реалізацію проектів, після чого зникав. Уникнути відповідальності він зумів лише маючи захист серед правоохоронних органів і місцевих злочинних угруповань.

Шахрайством пояснюють і дивну модель бізнесу Воронько, який позиціонував себе в якості підприємця в сфері високих технологій, а на ділі реєструють фірми, що займаються банальною оптовою торгівлею товарами масового споживання.

Також анонімні джерела розповідали, що Воронько через загроз від ошуканих інвесторів був змушений тікати з Дніпра і повернуться в рідну Олександрію. Приховуванням доходів і шахрайством знаючі люди пояснюють відсутність декларації у ЗеДепутата.

Крім прямих звинувачень у злочинах в ЗМІ з'явилася інформація про подвійне і навіть потрійне громадянство Воронько. Олег Євгенович нібито разом з українським паспортом має підданство сусідній Польщі і держави Ізраїль.

Нагадаємо, що наявність декількох паспортів заборонено законодавством України, а подібні громадяни не мають право балотуватися в депутати або бути на державній службі.

Багато цікавих даних також є про дружину Воронько - громадянці Ізраїлю і Росії. Супутниця життя ЗеДепутата Альбіна Фаєрман. Ходять чутки про те, що благодоря коханій жінці Олег Євгенович зумів домовитися з місцевою партійним осередком Слуги народу, заплатити їм за висунення і отримати мандат, який тимчасово його захистить від обдурених ним людей.

https://rada5.com/news/38182-v-verhovnuyu-radu-ot-partii-sluga-naroda-idet-v-moshennik-smi/

Мільйони українців дізналися ім'я Олега Воронько влітку 2019 року. Тоді в числі інших слуг народу він був присутній Трускавецька заняттях школи ЗеДепутата.

Алексанровскій депутат вперше спілкувався з представниками преси без контролю керівництво по партії і наговорив такого, що його зненавиділа половина українців.

Зокрема, він заявив пресі, що є скромною людиною і витрачає всього лише кілька тисяч доларів на місяць. При цьому, ЗеДепутат, ймовірно, навіть не знав, що для більшості його виборців з Олександрії кілька тисяч доларів вистачить на цілий рік життя.

Який заявив про великі доходи, за українськими мірками, він додав, що знімає квартиру в столиці, але буде жити в депутатському готелі, через що запозичить з страти понад 200 тисяч гривень у рік.

Мережа обурила заява Воронько, який зазначив у своєму спілкування з журналстамі, що 32 тисячі гривень депутатської зарплати для Києва є занадто маленькою зарплатою.

Він зазначив, що йому не вистачатиме цих грошей для життя і натякнув, що новим народним обранцем необхідно підняти зарплату.

Сам Воронько заявив, що давно не рахує гроші і живе на широку ногу. Уродженець Олександрії зазначив, що будинки на життя йому були потрібні кілька тисяч доларів на місяць.

Особливо цинічно прозвучала його фраза про те, що він людина проста і йому для щастя багато не треба, що просто розлютило користувачів Мережі.

відзначимо, що після скандального інтерв'ю Воронько в Слугу народу ввели жорстку дисципліну. Депутатам заборонили спілкуватися з пресою і дали темники, яких вони повинні строго дотримуватися при узгоджених зустрічах з пресою.

Фотографії

Олег Воронько
Олег Воронько

Олег Воронько
Олег Воронько

Олег Воронько
Олег Воронько

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=qyOB6e_g04s

Посилання

https://www.facebook.com/sluganarodu.voronko.103/