Біографія

Дегтярьова Лариса Вікторівна - була народжена в місті Жовті Води в Дніпропетровській області 18 квітня 1963 році. Є депутатом Київської міської ради 8 скликання (фракція "Солідарність"), заступником голови постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

Сім'я

Згідно останніх даних в шлюбі Дегтярьова Лариса не перебуває.

Освіта

Лариса Вікторівна навчалася в місцевій середній загальноосвітній школі No12 до 1990 року.

Після школи вступає в Жовтоводський промисловий технікум, на заочне відділення, вибравши для себе спеціальність «Економіка і планування в галузях народного господарства», закінчивши освіту здобула кваліфікацію "технік економіст-плановик". Після отримання освіти Лариса Вікторівна вирішила переїхати до Києва.

Вже живучи в столиці так само на заочній формі провчилася у Донецькому інституті туристичного бізнесу, але вже за фахом "міжнародний туризм", диплом отримала в 2004 році.

Кар'єра і бізнес

Відразу після закінчення навчання в школі Лариса Вікторівна пішла працювати на "Південний радіозавод", тут вона займала посаду монтажника і регулювальника радіоелектронної апаратури і приладів.

Після цього протягом тринадцяти років Дегтярьова Лариса працює на приладовому заводі "Електрон", що знаходиться в місті Жовті Води, тут вона трудилася на посаді діловода і секретаря-референта.

Йде далі і вже в 2001 році Ларисі Вікторівні вдається зайняти посаду директора в туристичному агентстві "КійТур", тут вона пропрацювала вісім років. В цьому ж 2001 року Дегтярьова Лариса вирішує організувати ОСББ "Надія" в Дарницькому районі міста Києва, як вона стверджувала воно було найбільш успішне. Після Лариса Вікторівна була прийнята на посаду голови правління ОСББ де трудилася до 2010 року.

Дегтярьова Лариса Вікторівна

З літа 2010 року Дегтярьова Лариса обіймала посаду директора компанії "КійТревел". Ще в період своєї роботи на заводі "Електрон", Лариса Вікторівна брала активну участь в суспільному житті молоді заводу, тривалий час була членом комітету комсомолу заводу, тут їй довелося очолювати культурно-масовий сектор.

У червні 2015 року Лариса Вікторівна вирішила організувати консультативний центр для ініціативних груп по створенню ОСББ, в якому, на безоплатній основі, дає консультації з правових, економічних та матеріально - технічних питань для створення і діяльності ОСББ. З жовтня цього ж року Лариса Вікторівна вирушила в політику і стала кандидатом в депутати Київської міської ради восьмого скликання виставляла свою кандидатуру від фракції "Солідарність" - Блок Петра Порошенка. Після того як балотувалася Лариса Дегтярьова була обрана по 17-му виборчому округу Дарницького району столиці. І вже в наприкінці 2015 року Лариса Вікторівна займає пост заступника голови постійної комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства (ЖКГ) і паливно-енергетичного комплексу (ПЕК).

У 2019 Дегтярьова Лариса Вікторівна пройшла до Верховної Ради дев'ятого скликання як самовисуванець по мажоритарці.

Компромат і чутки

Особливих скандалів над ім'ям Дегтярьова Лариса Вікторівна не було. Відомо лише, що в липні 2019 року його балотувалася в народні депутати Верховної Ради по мажоритарному округу No 212 в Києві, але їй не вдалося здобути перемогу, зайняла вона 5 місце, набравши при цьому всього лише 8% голосів. Як стверджують спостережні журналіста, Дегтярьовій Ларисою на передвиборну компанію було витрачено понад 1 000000 грн, так як кожен голос виборців за неї обійшовся їй в 150 грн.

Дегтярьова Лариса

Журналісти не могли залишити поза увагою те, що в 2018 році Лариса Дегтярьова придбала досить дорогий автомобіль BMW X1. Так само Лариса Вікторівна посіла 8 місце в рейтингу київського видання найреспектабельніших автомобілів серед депутатів Київради. У своїй декларації за 2018 рік Ларисою Вікторівною була вказана його вартість в 149000 гривень, а це викликало великі сумніви, через те, що на автосайтах машини такого класу продаються за ціною від 400000 гривень.

В електронну декларацію за 2018 рік Дегтярьова Лариса внесла такі дані: отриманий дохід в розмірі

562000 гривень як підприємець-фізична особа. Ще її було занесено суму 1,2 мільйона гривень готівкою.

Так само в декларації зазначено наявність у Дегтярьовій Лариси трьох квартир в Києві площа яких відповідно 54,6; 58,9; 67,4 квадратних метрів, ще є земельна ділянка в Сулимівці Київської області площею 0,06 квадратних метрів, машиномісце в Києві.

До всього цього ще в декларації значиться два автомобілі: Citroen С-Elysee 2013 року випуску і BMW Х1 2011 року випуску.

На свій сторінці в Фейсбук Дегтярьова Лариса депутат Київської ради, розповіла про появу будиночка для бездомних котів розташувалися в Дарницькому районі столиці. Вона повідомила, що кілька місцевих активістів встановили так званий "котедж" для вуличних котів, для того, щоб вони змогли в холодний період часу ховатися, захищаючись від холоду і снігу. Цей будиночок знаходиться у дворі по вулиці Ревуцького, 27. Усередині все дуже цікаво зроблено: будиночок розділений на кілька секцій, кожна з яких має окремий вхід для кожного з тварин. Наявна дах у цього будиночка частково відкидається. "Небайдужі до кішок люди взяли на себе відповідальність доглядати, прибирати і годувати котів. І зараз приєднатися до доброї справи може кожен бажаючий", - ось, що з цього приводу написала Людмила Вікторівна.

Дегтярьова Лариса Вікторівна

Якийсь час назад на Київщині був побудований церковний притулок для бездомних кішок. Тут бездомних тварин під свою опіку взяли ченці з Нещеровского Спасо-Преображенського монастиря.

Ще одна інформація зі сторінки розміщена Ларисою Дегтярьовій, стосується відкриття дитячого майданчика в день першого вересня в 2019 році. У цей важливий для всіх малюків день був зроблений такий подарунок, першокласники Середньої школи No 266 в місті Києві змогли першими оцінити такий щедрий і потрібний для дитячого розвитку подарунок. "Ось таким чином всі ми змогли відсвяткувати початок нового навчального року, відкривши для дітей дитячий майданчик. Цьому посприяв спільна праця, небайдужість людей які займалися цим питанням і звичайно ж турбота батьків, охочих зробити для своїх дітей все якнайкраще." - так написала Лариса Вікторівна на своїй особистій сторінці в одній із соціальних мереж.

Фотографії

Дегтярьова Лариса Вікторівна

Дегтярьова Лариса

Відео

Посилання

Фейсбук