Володимир Бандуров був при владі ще з часів Януковича і голосував за "диктаторські закони", але незважаючи на це зумів незрозумілим чином уникнути люстрації і залишитися при владі. Дізнайтеся, як Володимир Бандуров став народним депутатом. Скільки в нього грошей і машин у гаражі? І кому він зобов'язаний своїм сходженням кар'єрними сходинками?

Біографія

Народився 6 травня 1973 року.

Знак Зодіаку: Телець. За східним гороскопом: рік Водяного Бика.

Національність: українець.

Віросповідання: православний.

Захоплення: читання книг, спорт, зокрема, - футбол. У 2017-му обраний президентом благодійного фонду «Розвиток футболу України».

Нині - член депутатської групи «Воля народу». У минулому - регіонал, народний депутат, який голосував за «диктаторські закони» в січні 2014 року. Бізнес-партнер глави Адміністрації Президента України Андрія Клюєва.

Володимир Бандуров
Володимир Бандуров

Його становлення народним обранцем ознаменувалося скандалом. Центральна виборча комісія визнала вибори по округу Бандурова сфальсифікованими. Однак у підсумку Володимир Володимирович зажадав замінити всіх учасників ЦВК, і керівника в тому числі, після чого його оголосили переможцем. Так що народним депутатом Володимир Бандуров став незаконно.

Що ж, людина небідна у нас в країні може собі дозволити що завгодно. І в його гаражі може стояти ексклюзивний «Бентлі Континенталь» GTV8. Дізнайтеся: що ще він може собі дозволити? Тільки ось яке джерело його доходів - він навряд чи скаже. Адже про це народний депутат у інтерв'ю не розповсюджується. Немає про це інформації і в його біографії. Давайте дізнаємося, кому він зобов'язаний своїм кар'єрним зростанням?

Сім'я

Дитинство та юність пройшли в с. Пологи Пологівського району Запорізької області, де він народився і виріс.

Сімейний стан: одружений. Сім'я: дружина Наталія Олегівна. Діти: троє синів Володимир, Данило, Ілля.

Освіта

У 18 років після закінчення школи їде до м. Дніпропетровськ, де вступає до університету. У 23 роки отримує диплом за спеціальністю «правознавство».

Через 10 років отримує ступінь кандидата економічних наук.

Кар'єра і бізнес

Свою трудову діяльність розпочав із посади юрисконсульта. Протягом року працював у державній компанії «Запоріжжяобленерго». Йому можна навіть позаздрити: в 23 роки обійняти відразу посаду начальника юридичного відділу в місті Запоріжжя - велика удача, якою він, певно, комусь зобов'язаний.

Володимир Бандуров
Володимир Бандуров

Наступні три роки займана посада не менш відповідальна - генеральний директор ТОВ «Вест-Компані». Потім - заступник гендиректора іншої запорізької компанії. Після чого його профіль раптом різко змінюється. І він стає головним редактором «Нової газети».

У 2002-му знову повертається до юридичної діяльності. Протягом двох років консультує з економічних питань. Тільки працює вже не в Запоріжжі - переїжджає до столиці. Тут він влаштовується консультантом на ПП «Лія».

Наступні шість років - директор із економіки в київській ТОВ «Європейська фінансова група». Потім його кар'єра стрімко розвивається: у 2006-му стає членом Наглядової ради, заступник голови НР ПАТ «Укрексімбанк». За даними відкритих джерел, тесть Володимира Бандурова Олег Кошеленко познайомив його з олігархом Вадимом Новинським, який, у свою чергу, посприяв народному обранцю і допоміг влаштуватися в державний «Укрексімбанк».

Ряд ЗМІ повідомляють, що саме Володимир Володимирович допоміг братам Клюєвим отримати кредит на півмільярда євро, який ті в результаті так і не повернули. З чуток, за це вдячні Клюєви пустили його на тендери Запорізької АЕС, як кажуть: чудову «годівницю».

У 2010-му - заступник міністра економіки України. У 2011-му займає посаду першого заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України. Як повідомляють ЗМІ, він зайняв це «хлібне місце» завдяки знайомству з сином Миколи Азарова Олексієм. І зміг встановлювати свої «правила гри» на держтендерах.

2012 року - народний депутат України.

Компромат і чутки

Крім того, що Володимир Володимирович Бандуров незаконно став народним депутатом, його ще звинувачували в підкупі виборців. За даними ЗМІ, підкуповував пенсіонерів народний обранець окулярами у футлярі з написом: «З повагою, Благодійний фонд Володимира Бандурова».

Володимир Бандуров
Володимир Бандуров

У результаті з'ясувалося, що в окулярах - однакова діоптрія (одиниця виміру оптичної сили лінз, у кожної людини вона індивідуальна). Тож у підсумку жоден із підкуплених виборців не зміг носити окуляри через те, що вони не підходять.

У декларації народного обранця за 2017 рік зазначені 16 млн. 200 тис. грн., які він позичив третім особам. На його банківському рахунку - 132 тис. 872 грн., готівкою: 370 тис. доларів, 3 млн. грн. Депозит: 5 млн. 240 тис. грн. На банківському рахунку дружини-мільйонерки 260 тис. 419 грн., 165 тис. євро, 837 тис. доларів. Її депозит: 19 млн. 790 тис. 752 грн. Готівкою зберігає 830 тис. грн.

За декларацією Володимир Володимирович є кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Любокут», ТОВ «Аванте», Наталія Олегівна бенефіциар ТОВ «Український харчовий альянс ЕКО» та ТОВ «Соєвий світ».

У гаражі, крім «Бентлі Континенталь» GTV8, є ще «Мерседес-Бенц» S500L4Matic. Обидві машини - 2012 р.в. До речі, вартість авта 2012 р.в, що випускається компанією Bentley Motors, на вторинному ринку в 2018 році - 150 тис. доларів у середньому. Ще у сімейства є «БМВ» 645СІ, 2004 р.в.

Якщо два більш дорогих авта належать Наталії Олегівні, то нерухомість - у власності народного обранця. Він є власником столичної квартири величезної площі - 608,40 кв. м. Йому також належить гараж у Києві на 33,50 м² і велика земельна ділянка в Костянтинівці Пологівського району Запорізької області - площею 36 тис. 896 м².

У декларації нардепа багато коштовностей, які належать дружині декларанта, кілька дорогих чоловічих і жіночих швейцарських годинників, шубки, посуд, ікони, меблі, спортивні тренажери. Усе це коштує величезних грошей. Як же родині вдалося заробити мільйони?

Володимир Бандуров
Володимир Бандуров

За даними ЗМІ, робота Володимира Володимировича базується на відкатах і хабарництві. Щоправда, із втечею Віктора Федоровича екс-регіоналу довелося в терміновому порядку шукати заступництва нової влади, але це питання він успішно залагодив.

Відкриті джерела інформують: сімейству Бандурове належить товариство «Страхова компанія Кредо». Частки компанії розбиті на різних довірених осіб, в тому числі й тестя народного депутата Олега Кошеленка. 41% страхової організації оформлено на компанію ТОВ «Стілброк», власником якої також є тесть.

Але найцікавіше полягає в тому, чим займається ця компанія. Не у всіх областях України про неї чули. А тільки в Запорізькій. Адже саме тут страхова компанія успішно функціонує вже понад двадцять років. Вона представляє свої послуги для пацієнтів лікарень. Що ж, виявляється на хворих зручно заробляти…

За даними місцевих ЗМІ, щоб хворого обслужили в Запорізькому облкардіодиспансері, необхідно придбати одноразовий страховий поліс «Кредо» вартістю одна тисяча гривень. Людина з проблемами зі здоров'ям, намагаючись одужати, звичайно ж, купує цей поліс.

Як повідомляє запорізька преса, в «Запорізькій обласній клінічній лікарні» також необхідно придбати страховий поліс від «Кредо». Щоправда, всього лише за 200 грн. Здавалося б, сума не надто велика й доступніша. Але чому хворий повинен віддавати комусь до кишені 200 грн., коли кожна копійка на рахунку? А якщо цю цифру помножити на 3 млн. пацієнтів, які обслуговуються в лікарні, то вийдуть мільйони річного обороту.

Але ж у Запорізькій області є й інші лікарні. Як зазначають ЗМІ, головні лікарі медзакладів у долі. І ця тенденція заробляння на хворих бідних людях з´явилася ще за часів правління Віктора Януковича і продовжується до цього дня. А пацієнти мовчать. Куди їм звертатися? Та й чи допоможуть вирішити проблему? У це практично ніхто не вірить. Адже у нас в країні панує безкарність.

Фотографії

Володимир Бандуров
Володимир Бандуров

Володимир Бандуров
Володимир Бандуров

Володимир Бандуров
Володимир Бандуров

Відео

Посилання

Офіційний сайт Верховної Ради України, сторінка Володимира Бандурова.

Персональний сайт народного депутата.

Фейсбук, Твіттер - сторінки відсутні.

Контакти, телефони: +38 (095) 658-40-85, +38 (068) 365 35 98, +38 (061) 236-76-01, факс: +38 (061) 236-76-04.