Біографія

Анжелика Лабунская
Анжелика Лабунская

Анжеліка Вікторівна Лабунська з'явилася на світ 2 листопада 1967 в столиці України.

Знак Зодіаку: Скорпіон

Народилася в рік Вогняної Кози

Розмовляє російською, українською та англійською

Віросповідання: православна

Чим відома народна депутатка відразу ж декількох скликань? Як вона скандально прославилася і яку репутацію має в Мережі? - Відповіді в цьому матеріалі.

Сім'я

Анжелика Лабунская
Анжелика Лабунская

Офіційна біографія політика, розміщена в Мережі, має інформацію про її сімейний стан. Анжеліка Вікторівна відбулася як матір і дружини. Протягом більшої частини дорослого життя вона була одружена з Барським Віктором Миколайовичем. Пара має трьох синів: Андрія, Данила та В'ячеслава.

Відомо, що Данило Борсук є приватним нотаріусом. Інформації про діяльність інших синів політика в відкритих джерелах не знайдено. Юнаки зараз проходять навчання в столичних школах та ВУЗах.

Повідомляється, що мати Анжеліки Лабунської - Михалина Петрівна також в минулому юрист, родом з Фастова, що знаходиться в Київській області.

Батьком нинішнього народного депутата є Лабунський Віктор Григорович. Чоловік народився в селі Високе (Житомирська область). Професійний будівельник.

У 2017 році в особисте та сімейне життя Анжеліки Вікторівни почалися непрості часи. На своїй сторінці в одній із соціальних мереж вона заявила, що подала на розлучення з чоловіком,

Причини розставання подружжя невідомі, проте зрозуміло, що розставання видалася складним і болючим. Подружжя тривалий час ділили спільно нажите майно через суд. Крім того, депутат заявляла, що колишній чоловік має намір відібрати у неї дітей.

Політик зазначила, що боїться за власне життям і заявляла, що якщо з нею що-небудь трапиться, то в цьому потрібно буде звинувачувати її колишнього чоловіка.

Освіта

Анжелика Лабунская
Анжелика Лабунская

Досьє на Анжеліку Лабунську багато на відомості про її освіту, Повідомляється, що майбутній політик до 1975 року навчалася у звичайній столичній школі №202. Є золотою медалісткою, яка випустилася зі школи в 1985 році.

Відзначено, що будучи школяркою, Анжеліка Вікторівна з успіхом брала участь в різних шкільних олімпіадах. Має багато перемог в міських і загальнореспубліканських змаганнях.

У 1991 році Анжеліка Лабунська стала студенткою Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Навчалася на заочному відділенні юридичного факультету. Є випускницею спеціальності Правознавство. Отримала перший диплом про вищу освіту в 1996 році. Має також документи про проходження спеціального університетського курсу Фінансове право.

Відзначимо, що в 90-х роках Анжеліка Вікторівна поєднувала навчання з роботою і вихованням дітей.

Кар'єра і бізнес

Анжелика Лабунская
Анжелика Лабунская

Майбутній депутат почала працювати відразу ж після закінчення середньої школи. Першим місцем її роботи називають Жовтневий районний суд Києва, в якому вона працювала секретарем судового засідання.

У 1986 році політик почала працювати бухгалтером-претензіоністом на столичній базі Укоопторггалантерея. На даному підприємстві вона значилася в співробітниках до 1989 року.

Уже в грудні 1989 року вона переходить на юридичний факультет Університету імені Шевченка, на одній з кафедр якого працює в якості лаборанта.

У 1992 - 1993 року Лабунська числиться юрисконсультом в Ощадбанку, а пізніше переходить на позицію старшого юрисконсульта в Укрдержстраху Оранта.

У 1993 - 1994 роках Анжеліка Вікторівна робота начальником юридичного відділу Банкірського дома.

У 1994 році Лабунська займає крісло заступника голови правління підприємства Аскольд.

У період з 1995 по 1996 роки майбутня депутат працює на позиції начальника юридичного управління банку Фінанси і кредит.

Уже в 1996 році Лабунська стає начальницею юридичного відділу в усі тому ж банку Фінанси і кредит. Є однією зі співробітниць установи аж до 2002 року.

Наступні чотири роки Анжеліка провела на посаді директора Юридичної компанії Фінанси і кредит Лекс. У той же час вона працювала на посаді начальника юридичного управління підприємства Прогрес.

У 2006 році Анжеліка Вікторівна здійснює кар'єрний прорив. Юрист стає народним депутатом України п'ятого скликання, Являє Блок Юлії Тимошенко. Тоді ж стає членом Комітету з верховенства права і правосуддя.

У 2007 році Лабунська знову переобирається від теж БЮВ. У шостій версії українського парламенту працює секретарем Комітету з питань права та правосуддя.

У біографічній довідці депутата вказано, що вона була активним членом групи з міжпарламентських зв'язків з Австралією, Великобританією, Чехією, Німеччиною, Японією і США.

Протягом другого депутатського терміну Лабунська входила в депутатське об'єднання Рівні можливості, а також брала активну участь в заходах щодо захисту дітей і протидії насильства по відношенню до малолітніх.

У 2008 році тодішня представниця БЮТ заснувала власний благодійний фонд, який назвала ЛАВ. Організація спеціалізувалася на допомозі малозабезпеченим верствам суспільства, а також підтримці сиріт Житомирської області.

За свій внесок в юриспруденцію Анжеліка Вікторівна в 2011 році отримала звання заслуженого юриста України.

У 2012 році Лабунська втретє стає народним депутатом України. На цей раз вона покидає лави прихильників Юлії Тимошенко. яка відбувала тюремне ув'язнення в Качанівському колонії Харкова. Була позафракційним депутататом, обралася від одномандатного округу №63, що знаходиться на території Житомирської області.

У той період Анжеліка Вікторівна працює все в тому ж Комітеті з питань верховенства права та правосуддя та була головою підкомітету з питань права, судочинства, адвокатури та виконання рішень Європейського суду у справах справах людини.

У 2013 року нардеп отримує посаду голови підкомітету з питань адвокатури та контролю за виконанням рішень справ ЕПССЧ.

Біографи політика відзначають, що в період Революції Гідності Анжеліка Вікторівна надавала допомогу активістам Євромайдану. Політик зайняла сторону протестуючих, яким надавала юридичну та фінансову допомогу.

За вказаним причин в 2014 році вона не бере участь у позачергових парламентських виборах. У період між 2015 і 2019 роками вони була депутатом Житомирської обласної ради, який навіть ненадовго очолила в 2016 році. Крім того, в той час вона додатково працювала в якості керівника Інституту розвитку Києва.

У 2019 Лабунська знову повертається у велику політику. Стає народним депутатом України дев'ятого скликання. Її нова посада - перший заступник Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Депутат регулярно звітує про свої доходи перед Податковою службою. Згідно з офіційними даними, Лабунська є забезпеченою жінкою. В її власності знаходяться приватний будинок, площею понад 1000 квадратних метрів, вартість якого оцінюється майже в 6 мільйонів гривень. Також їй належать понад десяти великих земельних ділянок в селі Нові Петрівці, що входить до Вишгородський район Київської області. Загальна вартість земельних угідь депутата перевищує кілька мільйонів гривень.

Нажила політик і юрист безліч предметів розкоші. Згідно з декларацією, лише одних прикрас у неї на більш ніж три з половиною мільйона гривень. Анжеліка Вікторівна любить брендовий одяг, ціна якого вона особисто оцінила в півмільйона гривень.

Лабунська збирає предмети мистецтва. Колекція депутата коштує близько півтора мільйона гривень. Є у депутата і швейцарські годинники, загальна вартість яких оцінюється в сотні тисяч гривень.

У власності Лабунської знаходиться авто марки Мерседес, а в якості доходу за 2018 роки вона вказала суму в 41 мільйон гривень. Кошти були отримані депутатом від часткою в декількох власних підприємствах.

Є у Лабунської і заощадження: понад два мільйони доларів, більше одного мільйона євро, п'ятнадцять мільйонів гривень і близько триста тисяч швейцарських франків.

Компромат і чутки

Анжелика Лабунская
Анжелика Лабунская

Незважаючи на великий стаж в політиці та юриспруденції, Анжеліка Лабунська рідко потрапляла в публічні скандали. Одним з небагатьох несприятливих фактів про неї є те, що вона голосувала за призначення прем'єр-міністром одіозного Миколи Азарова.

Політик, який втік з України після перемоги Революції гідності і його одіозний Кабінет, визнаний найбільш корумпованим і злочинним в історії країни, свого часу був підтриманий депутатом і правозахисницею.

Сама політик не любить говорити на цю тему і не коментує причини, які змусили її голосувати за Азарова.

Також Лабунська потрапляла в заголовки ЗМІ, після того, як не загинула в масштабному ДТП в Житомирській області. Винуватцем інциденту визнали водія депутата, який керував її Мерседесом, перевищив швидкість і спровокував аварію на зимовій трасі. За фактом інциденту було порушено кримінальну справу, матеріали якої недоступні громадськості.

Фотографії

Анжелика Лабунская
Анжелика Лабунская

Анжелика Лабунская
Анжелика Лабунская

Анжелика Лабунская
Анжелика Лабунская

Відео

Посилання

Посилання на офіційну сторінку депутата в соціальній мережі Фейсбук.