Біографія
Анжеліка Вікторівна Лабунська з'явилася на світ 2 листопада 1967 в столиці України.
Знак Зодіаку: Скорпіон
Народилася в рік Вогняної Кози
Розмовляє російською, українською та англійською
Віросповідання: православна
Чим відома народна депутатка відразу ж декількох скликань? Як вона скандально прославилася і яку репутацію має в Мережі? - Відповіді в цьому матеріалі.
Сім'я
Офіційна біографія політика, розміщена в Мережі, має інформацію про її сімейний стан. Анжеліка Вікторівна відбулася як матір і дружини. Протягом більшої частини дорослого життя вона була одружена з Барським Віктором Миколайовичем. Пара має трьох синів: Андрія, Данила та В'ячеслава.
Відомо, що Данило Борсук є приватним нотаріусом. Інформації про діяльність інших синів політика в відкритих джерелах не знайдено. Юнаки зараз проходять навчання в столичних школах та ВУЗах.
Повідомляється, що мати Анжеліки Лабунської - Михалина Петрівна також в минулому юрист, родом з Фастова, що знаходиться в Київській області.
Батьком нинішнього народного депутата є Лабунський Віктор Григорович. Чоловік народився в селі Високе (Житомирська область). Професійний будівельник.
У 2017 році в особисте та сімейне життя Анжеліки Вікторівни почалися непрості часи. На своїй сторінці в одній із соціальних мереж вона заявила, що подала на розлучення з чоловіком,
Причини розставання подружжя невідомі, проте зрозуміло, що розставання видалася складним і болючим. Подружжя тривалий час ділили спільно нажите майно через суд. Крім того, депутат заявляла, що колишній чоловік має намір відібрати у неї дітей.
Політик зазначила, що боїться за власне життям і заявляла, що якщо з нею що-небудь трапиться, то в цьому потрібно буде звинувачувати її колишнього чоловіка.
Освіта
Досьє на Анжеліку Лабунську багато на відомості про її освіту, Повідомляється, що майбутній політик до 1975 року навчалася у звичайній столичній школі №202. Є золотою медалісткою, яка випустилася зі школи в 1985 році.
Відзначено, що будучи школяркою, Анжеліка Вікторівна з успіхом брала участь в різних шкільних олімпіадах. Має багато перемог в міських і загальнореспубліканських змаганнях.
У 1991 році Анжеліка Лабунська стала студенткою Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Навчалася на заочному відділенні юридичного факультету. Є випускницею спеціальності Правознавство. Отримала перший диплом про вищу освіту в 1996 році. Має також документи про проходження спеціального університетського курсу Фінансове право.
Відзначимо, що в 90-х роках Анжеліка Вікторівна поєднувала навчання з роботою і вихованням дітей.
Кар'єра і бізнес
Майбутній депутат почала працювати відразу ж після закінчення середньої школи. Першим місцем її роботи називають Жовтневий районний суд Києва, в якому вона працювала секретарем судового засідання.
У 1986 році політик почала працювати бухгалтером-претензіоністом на столичній базі Укоопторггалантерея. На даному підприємстві вона значилася в співробітниках до 1989 року.
Уже в грудні 1989 року вона переходить на юридичний факультет Університету імені Шевченка, на одній з кафедр якого працює в якості лаборанта.
У 1992 - 1993 року Лабунська числиться юрисконсультом в Ощадбанку, а пізніше переходить на позицію старшого юрисконсульта в Укрдержстраху Оранта.
У 1993 - 1994 роках Анжеліка Вікторівна робота начальником юридичного відділу Банкірського дома.
У 1994 році Лабунська займає крісло заступника голови правління підприємства Аскольд.
У період з 1995 по 1996 роки майбутня депутат працює на позиції начальника юридичного управління банку Фінанси і кредит.
Уже в 1996 році Лабунська стає начальницею юридичного відділу в усі тому ж банку Фінанси і кредит. Є однією зі співробітниць установи аж до 2002 року.
Наступні чотири роки Анжеліка провела на посаді директора Юридичної компанії Фінанси і кредит Лекс. У той же час вона працювала на посаді начальника юридичного управління підприємства Прогрес.
У 2006 році Анжеліка Вікторівна здійснює кар'єрний прорив. Юрист стає народним депутатом України п'ятого скликання, Являє Блок Юлії Тимошенко. Тоді ж стає членом Комітету з верховенства права і правосуддя.
У 2007 році Лабунська знову переобирається від теж БЮВ. У шостій версії українського парламенту працює секретарем Комітету з питань права та правосуддя.
У біографічній довідці депутата вказано, що вона була активним членом групи з міжпарламентських зв'язків з Австралією, Великобританією, Чехією, Німеччиною, Японією і США.
Протягом другого депутатського терміну Лабунська входила в депутатське об'єднання Рівні можливості, а також брала активну участь в заходах щодо захисту дітей і протидії насильства по відношенню до малолітніх.
У 2008 році тодішня представниця БЮТ заснувала власний благодійний фонд, який назвала ЛАВ. Організація спеціалізувалася на допомозі малозабезпеченим верствам суспільства, а також підтримці сиріт Житомирської області.
За свій внесок в юриспруденцію Анжеліка Вікторівна в 2011 році отримала звання заслуженого юриста України.
У 2012 році Лабунська втретє стає народним депутатом України. На цей раз вона покидає лави прихильників Юлії Тимошенко. яка відбувала тюремне ув'язнення в Качанівському колонії Харкова. Була позафракційним депутататом, обралася від одномандатного округу №63, що знаходиться на території Житомирської області.
У той період Анжеліка Вікторівна працює все в тому ж Комітеті з питань верховенства права та правосуддя та була головою підкомітету з питань права, судочинства, адвокатури та виконання рішень Європейського суду у справах справах людини.
У 2013 року нардеп отримує посаду голови підкомітету з питань адвокатури та контролю за виконанням рішень справ ЕПССЧ.
Біографи політика відзначають, що в період Революції Гідності Анжеліка Вікторівна надавала допомогу активістам Євромайдану. Політик зайняла сторону протестуючих, яким надавала юридичну та фінансову допомогу.
За вказаним причин в 2014 році вона не бере участь у позачергових парламентських виборах. У період між 2015 і 2019 роками вони була депутатом Житомирської обласної ради, який навіть ненадовго очолила в 2016 році. Крім того, в той час вона додатково працювала в якості керівника Інституту розвитку Києва.
У 2019 Лабунська знову повертається у велику політику. Стає народним депутатом України дев'ятого скликання. Її нова посада - перший заступник Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.
Депутат регулярно звітує про свої доходи перед Податковою службою. Згідно з офіційними даними, Лабунська є забезпеченою жінкою. В її власності знаходяться приватний будинок, площею понад 1000 квадратних метрів, вартість якого оцінюється майже в 6 мільйонів гривень. Також їй належать понад десяти великих земельних ділянок в селі Нові Петрівці, що входить до Вишгородський район Київської області. Загальна вартість земельних угідь депутата перевищує кілька мільйонів гривень.
Нажила політик і юрист безліч предметів розкоші. Згідно з декларацією, лише одних прикрас у неї на більш ніж три з половиною мільйона гривень. Анжеліка Вікторівна любить брендовий одяг, ціна якого вона особисто оцінила в півмільйона гривень.
Лабунська збирає предмети мистецтва. Колекція депутата коштує близько півтора мільйона гривень. Є у депутата і швейцарські годинники, загальна вартість яких оцінюється в сотні тисяч гривень.
У власності Лабунської знаходиться авто марки Мерседес, а в якості доходу за 2018 роки вона вказала суму в 41 мільйон гривень. Кошти були отримані депутатом від часткою в декількох власних підприємствах.
Є у Лабунської і заощадження: понад два мільйони доларів, більше одного мільйона євро, п'ятнадцять мільйонів гривень і близько триста тисяч швейцарських франків.
Компромат і чутки
Незважаючи на великий стаж в політиці та юриспруденції, Анжеліка Лабунська рідко потрапляла в публічні скандали. Одним з небагатьох несприятливих фактів про неї є те, що вона голосувала за призначення прем'єр-міністром одіозного Миколи Азарова.
Політик, який втік з України після перемоги Революції гідності і його одіозний Кабінет, визнаний найбільш корумпованим і злочинним в історії країни, свого часу був підтриманий депутатом і правозахисницею.
Сама політик не любить говорити на цю тему і не коментує причини, які змусили її голосувати за Азарова.
Також Лабунська потрапляла в заголовки ЗМІ, після того, як не загинула в масштабному ДТП в Житомирській області. Винуватцем інциденту визнали водія депутата, який керував її Мерседесом, перевищив швидкість і спровокував аварію на зимовій трасі. За фактом інциденту було порушено кримінальну справу, матеріали якої недоступні громадськості.
Фотографії
Відео
Посилання
Посилання на офіційну сторінку депутата в соціальній мережі Фейсбук.