Біографія

андрей иванов: источник: dosye.com.ua

Андрій Анатолійович Іванов народився 5 квітня 1965 року в російському місті Магнітогорськ.

Знак Зодіаку: Овен

Народився в рік Дерев'яної Змії

Віросповідання: православний

Розмовляє російською, англійською та українською

Як Андрій Іванов заробив свої гроші? Чому він посварився з Юлією Тимошенко і в чиєму вбивстві його звинувачують? - Відповіді на ці та багато інших питань - в цій статті.

Сім'я

андрей иванов: источник: ua-rating.com

Іванов Андрій Анатолійович є вкрай закритою фігурою і відмовляється від інтерв'ю. Про його особисте життя вкрай мало що відомо, Однак, згідно з інформацією джерел, він є батьком шести дітей. Одружений з Жанною Андріївною Івановою. Також відомо, що Іванов близький з матір'ю Марією Яківною. Має батька Анатолія Андрійовича Іванова.

Освіта

андрей иванов: источник: file.liga.net

Андрій Іванов, біографія якого доступна в мережі у відредагованому вигляді, має вищу освіту. У 1987 році майбутній бізнесмен закінчує Вище військово-морське училище імені Фрунзе в місті Ленінград (нинішній Петербург). Має диплом інженера-гідрометеоролога.

Кар'єра і бізнес

Трудову діяльність Андрій Анатолійович Іванов почав в кінці 80-х років в Севастополі, працюючи по військовій спеціальності на крейсері під назвою Москва. Однак, з розпадом Радянського Союзу і загальним розладом в армії і флоті Іванов почав розглядати інші напрямки реалізації і зупинився на нещодавно зародився бізнесі.

На самому початку 90-х років Іванов починає партнерство з російською компанією Орімі, чия ростовська філія займається поставками нафтопродуктів на територію України. Крім того, саме в той період Андрій Анатолійович починає займатися металопрокатом та успішно експортує з України продукцію вітчизняних металургійних заводів.

У досьє політика є інформація, що в 1995 році він став-генеральним директором підприємства Данапріс, а в квітні 1996 року - членом Ради ІК НПК-Банк. Уже в червні 1998 року Іванов займає пост Президента АБ Національні інвестиції.

Перший великий успіх в кар'єрі Іванова відбувається після того, як в кінці 90-х років він стає одним з акціонерів найбільшого металургійного підприємства країни - Криворіжсталі. У період з 2000 по 2006 року Андрій Іванов очолює управління металургійного гіганта.

Крім металургії Іванов активно займався розвитком іншої сфери своєї діяльності - компанії Київ Інвесмент Груп. Даний проект спеціалізувався на скупці, реструкторізаціі і продажу різних активів.

У 2000-і роки Іванов активно співпрацює з іншим мільйонером - Василем Хмельницьким, з яким займається розвитком проектів у найрізноманітніших сферах економіки: харчова промисловість (активи: Іванова і Київхліб і Кіевмука), комунальні підприємства: Київенергохолдинг, Київгаз, Київенерго »і Київводоканал.

В кінці 2000-х - 2010-х років Іванов і Хмельницький починають концентруватися на розширенні будівельного бізнесу. Партнери створили девелоперську компанію «UDP». Основні її проекти зосереджені в столиці України. Саме їм належали такі великі столичні проекти в сфері нерухомості, як торговий центр Ocean Plaza, житлові комплекси Новопечерські Липки і Паркове місто, технопарк Bionic Hill під Києвом. Також Іванова і Хмельницького належить торговий центр Меганом, що залишився на території окупованого Сімферополя.

У 2007 група стала власниками 71% акцій компанії-виробника медичних препаратів «Біофарма». Уже в 2010 році Іванов і партнери викупили додаткові 29% акцій компанії у Фонду держмайна, заплативши 53 млн грн. Через два роки українці пустили в якості соакціонеров я фонд Horizon Capital, а також нідерландський банк FMO.

У 2010 році Андрій Іванов став власником завод "Росинка".

Політичну кар'єру Іванов починає в 2002 році, коли намагався потрапити до міської ради Києва від нині неіснуючої партії Жінки за майбутнє. У 2006 році Андрію Анатолійовичу посміхається удача і він проходить в депутати від БЮТ.

У 2016 році ім'я Андрія Анатолійовича Іванова знову з'являється в профільних ЗМІ в якості засновників проекту індустріального парку Біла Церква. Тоді ж Іванов засновує інвестиційно-девелоперська компанія в галузі відновлюваної енергетики UDP Renewables.

Відзначимо, що управління інвестиціями Іванова займається інвестиційний фонд Quarter Partners. Гроші мільйонера вкладаються в проекти в сферах IT, інфраструктури, нерухомості, фармацевтиці в багатьох країнах світу. Заявлено, що фонд Іванова вже вклав в різні стартапи понад 500 мільйонів доларів.

Імена Хмельницького та Іванова також фігурували в якості власників компанії Майстер-Авіа, яка здійснює управління над столичним аеропортом імені Сікорського, який в народі називають Жулянами. Також бізнесмени володіють 50% акцій рекламної компанії РТМ.

Крім того. Івановому вважався владелцем найбільшого пакету акцій банку, Хрещатик, одним з акціонерів якого також є міська рада Києва.

Вімітимо, що Андрій Анатальевіч Іванов уже кілька десятиліть має статус одного з найбагатших людей України.Згідно оцінками експертів, в кінці 2000-х стан Андрія Іванова становило понад один мільярд доларів. Вже на початку 2010-х років журналісти оцінювали стан Іванова приблизно в 153 мільйони доларів, а ще через пару років в більш ніж 700 мільйонів.

Компромат і чутки

Андрій Іванов вкрай закритий політик і жодного разу в житті не давав інтерв'ю. Однак, на його шляху все таки виникали різні перешкоди. Так, будучи членом партії БЮТ в Київській міській раді Андрій Іванов він вступив в сварку з Юлією Тимошенко, яка вимагала в той момент домагалася відставки мера столиці Леоніда Черновецького. Після конфлікту з ЮВТ він публічно вийшов з партії став членом фракції Єдність.

Найгучніший скандал за участю Андрія Олексійовича пов'язаний зі справою про придбання акцій Запоріжсталі. Ходили чутки, що кошти на покупку акцій "Запоріжсталі" він зайняв у російського олігарха Дмитра Варварина, проте не захотів їх повертати і нібито замовив його вбивство в 2002 році.

Андрій Іванов разом з партнером Хмельніцкм звинувачуються в розкраданні двох мільярдів гривень вкладників визнаного неплатоспроможним банку Хрещатик. Для цього вони нібито використовували схеми введення коштів через ряд будівельних компаній.

Крім того, Андрєєва і Хмельницького звинувачую в незаконному привласненні земельних ділянок та підприємств державного сектора з метою подальшої перепродажі за високою ціною. Партнерів звинувачують в крадіжці у українського народу таких підприємств, як "Київенерго", "Київгаз", "Київхліб" і "Київмлин". Також численні джерела заявляють, що Іванов і Хмельницький були близькі з криміналітетом і брали участь в рейдерських атаках, рекеті, вбивствах і багато іншого.

Фотографії

">https://crime-ua.com/statti/20170103/kreschatik"][/img]

Андрей Иванов: источник: genshtab.info

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=97zhBvSECfg&feature=emb_logo

Посилання

Посилання на сторінку мільйонера в Вікіпедії.