Біографія

Борис Іванович Баронін - народний депутат, народився в селі Домниця Чернігівської області 2 травня 1960 року

Сім'я

Борис Баронін сімейна людина, його дружина Ірина (1964 року народження) має права на 95% ТОВ "Класик" (готелі та подібні засоби тимчасового розміщення), така інформація подана в декларації Бориса Івановича. У сім'ї є спільний син Денис (1986 року народження).

Освіта

Відразу після школи Борис Баронін вступає в машинобудівний технікум в Сумах, який успішно закінчив у 1979 році. Після цього Борис вирішив їхати до Харкова для здобуття вищої освіти, таким чином провчившись отримав диплом в 1986 році - Харківського політехнічного інституту. У ньому ж він закінчив аспірантуру і успішно захистив дисертацію, що дозволило Борису Івановичу стати кандидатом технічних наук.

Крім цього, Баронін закінчив навчання ще в вищих трьох навчальних закладах, а саме: Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, диплом був отриманий у 2000 році, Харківський аграрний університет імені В. В. Докучаєва в 2012 році, а також регіональний інститут державного управління , диплом отриманий був в 2012 році.

Кар'єра і бізнес

Трудова діяльність Бориса Бароніна почалася на фірмі «САБО», де він працював протягом шістнадцяти років, в період з 1990 по 2006 роки, тут їм були зайняті виключно керівні посади, такі як: головний юрист і директор.

Протягом семи років в плоть до 2006 року Борис Іванович займається підприємницькою діяльністю, де є фізичною особою. Спеціалізувався на консультуванні, наданням оціночних послуг і здачі нерухомості в оренду. Працював, на посади арбітражного керуючого, за період роботи в даній сфері, став членом Українського товариства оцінювачів.

Наступного місцем роботи Бориса Івановича став виконавчий орган Харківської міської ради, тут він пропрацював протягом десяти років з 2006 по 2016 рік. Після засідання міської конкурсної комісії в червні 2006 року Бориса Бароніна призначають на посаду заступника директора департаменту, особисто начальником управління земельних відносин Департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин.

Баронін Борис Іванович,politeka
Баронін Борис Іванович,politeka
Баронін Борис Іванович

Вже влітку 2013 року Борис Іванович отримує призначення на керівну посаду в Департаменті земельних відносин. Через три роки майбутній політичний діяч стає приватним підприємцем, і в цей же час він стає радником харківського градоначальника Геннадія Кернеса.

У 1998 році у Бориса Бароніна був невдалий досвід у політиці, він балотувався в український парламент, йому вдавалося три рази стає учасником виборів до міської ради. У 2002 році Борис Іванович виступав як самовисуванець, а вже через вісім років як кандидат від Партії регіонів. Через п'ять років в 2015 увійшов в політику як кандидат від партії "Відродження" куди він був обраний депутатом Харківської міської ради.

Борис Баронін був членом постійної комісії, яка займалася питаннями забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, це відбувалося вчасно, 7 скликання Верховної ради. Ще Борис Баронін став відомий, кок член депутатської фракції «Опозиційний блок «Довіряй справах».

Політичний діяч, politeka
Політичний діяч, politeka
Політичний діяч

Компромат і чутки

Як стало відомо, Борис Баронін разом зі своїм помічником юристом, були затримані на місці злочину під час отримання хабара, розмір якої склав 3000 доларів США, в 2002 році.

У той період часу, коли Борис Іванович був членом комісії міської ради, його профілем була експертна оцінка нерухомого майна. Він був спійманий на здирстві у співробітниці однієї з комерційних фірм Харкова кошти для проведення експертизи оцінки майна, сума становила 6000 гривень.

На той час в прокуратурі було заведено справу на Бориса Івановича, де він проходив за статтею «Одержання хабара службовою особою», справа навіть дійшла до суду. Через якийсь - то час і депутата, і юриста було вирішено випустити під заставу. Впливові люди на той час - Кернес і заступник прокурора області Синчук В.Л. зробили все, щоб Баронін легко позбувся цієї ситуації.

Ще одним скандалом близько імені Бориса Івановича стала інформація з його декларації за 2014 рік, так як ним були вказані недостовірні відомості про наявні у членів його сім'ї корпоративні права. Було приховано, що дружина Бароніна Ірина мають свою частку в ТОВ "Класик". У декларації була подана інформація про частку в розмірі 58 425 гривень, а насправді, як стало відомо, завдяки реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на 31.12.2014 року частка становила 85 107 гривень. Так само в декларації Бароніна Бориса не було вказано, що так само його дружина має свою частку в ТОВ "Сабо Консалтинг".

Наступна скандальна ситуація виникла в 2017 році, в той час Борис Баронін знову виявляється в числі підозрюваних, таким чином, що його прізвище виникла в так званому "земельній справі", за нього також проходили екс-мер Харкова Михайло Добкін, і його заступник на те час - Тетяна Овчинникова.

Як стало відомо, кримінальне провадження стосується тридцяти шести земельних ділянок, які розташовані в Харкові і мають загальну площу 78 гектар, їх нормативна вартість становить більше 220 мільйонів гривень. Дані ділянки в період з 2008 по 2010 рік були у власності кооперативів, ця справа була передана до суду на розгляд, але ніяк не могло відбутися, тому що вже до листопада 2019 року його розгляд переносили в дев'ятий раз, з абсолютно різних причин.

Згідно електронної декларації чиновника за 2019 рік, яку Борис Баронін опублікував в березні за минулий рік, були такі дані:

  • Борис Іванович має земельну ділянку, розмір якого 843 квадратних метрів і житловий будинок площею 55,1 квадратних метра, які знаходяться в Харкові. На нерухомість, яка була придбана в 2017 році, було витрачено Баронін Борисом 2,2 мільйона гривень.
  • Дружина Ірина володіє чотирма земельними ділянками загальна площа яких 29 000 квадратних метрів, так само в її власності є два будинки їх площа 298.8 і 1768.5 метрів квадратних. Так само відомо, що ще один будинок за документами належить їхньому синові Денису, площа будови 321,5 квадратних метрів.
  • За даними декларації за 2018 рік Борисом Івановичем було зароблено трохи більше мільйона гривень, за цей же час дохід його дружини від підприємницької діяльності склав 979 000 гривень.
  • Особистих рахунків в банку сім'я не має, готівковими коштами депутатом було за задекларовано 52 000 доларів і 100 000 гривень, у дружини ж є 100 000 доларів і 50 000 євро.

Фотографії

Баронін Борис, facebook
Баронін Борис, facebook
Баронін Борис

Народний депутат, facebook
Народний депутат, facebook
Народний депутат

Відео

Посилання

Фейсбук