Біографія

Станіслав Володимирович Лисак народився майбутній депутат 11 вересня 1958 року в селі Москаленки Богуславського району Київської області.

Сім'я

Станіслав Володимирович є сімейною людиною, одружений на жінці на ім'я Любов, згідно з поданою декларацією, вона знаходиться на пенсії. У родині Лисаків є спільна дитина - дочка на ім'я Вікторія.

Освіта

Станіслав Лисак після навчання в школі вступив до Київського педагогічного інституту імені О. М. Горького, який закінчив в 1989 році відучившись на факультеті загальнотехнічних дисциплін.

Кар'єра і бізнес

Станіслав Володимирович став одним з тих, хто працював в системі професійно-технічної освіти. Таким чином Станіслав отримав посаду заступника директора Богуславського педагогічного коледжу імені І.С. Нечуя - Левицького з виховної роботи в 2000 році. Через три роки навчальний заклад змінив свою назву і став називатися гуманітарних коледжем імені І.С. Нечуя-Левицького. Після чого став заступником голови Богуславської районної державної адміністрації з гуманітарних питань.

Після цього Станіслав Лисак ставати одним з членів київської обласної організації профспілки працівників освіти.

Далі Станіслав Володимирович вирішує себе спробувати у політичній діяльності і в 2010 році його обирають на посаду депутата Богуславського районного ради, він представляв свою кандидатуру від Партії регіонів. І вже через п'ять років у 2015 році Станіслава Лисака обирають до Київської обласної ради, на цей раз він був представником від Радикальної партії. Тут він є членом комісії, яка займається всіма питаннями освіти, науки, культури, духовності і релігії.

Компромат і чутки

Найгучнішим скандалом, який пролунав над ім'ям Лисака Станіслава Володимировича була інформація про вимагання. Таким чином випускники гуманітарного коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького, який очолював Лисак Станіслав, повідомляли про вимагання грошей з його боку. Навіть до цього дня нинішні студенти коледжу стверджують, що все продовжується. Навіть стала відома така інформація, що одна зі студенток вирішила влаштуватися на роботу в цей коледж, і посаду вона змогла отримати лише після того, як Лисаком Станіславом була отримана певна сума грошей.

Після таких подій на Станіслава Володимировича в 2004 році було відкрито кримінальне провадження за нібито вимагання хабара, але як розуміємо в суді дане питання, так і не було розглянуто.

Станіславом Лисаком в березні 2019 року була опубліковано певна інформація в електронній декларації про наявність у нього доходів.

З неї відомо, що депутат обласної ради Лисак Станіслав Володимирович спільно з дружиною має у власності чотири земельні ділянки, площа яких становить 28800 квадратних метрів, знаходяться вони в київській області. Ще є у сім'ї Лисаківа дві квартири: одна в Богуславі на Київщині, її площа 98 квадратних метрів, вона є спільним майном, а друга в Вінниці, її площа складає 51 квадратний метр, крім цього є ще один житловий будинок в Богуславі, його площа становить 180 квадратних метрів.

Так само на імені Станіслава Володимировича значиться два автомобілі: Daewoo Lanos 2007 Випуск і Fiat Doblo 2006 Випуск.

Ще в поданій декларації вказано, що як директор ліцею Лисак Станіслав отримує оклад на рік у вигляді 636000 гривень. У свою чергу його дружина за цей період часу отримала 34000 гривень. Про наявність банківських рахунків у сім'ї Лисаків як про спільні, так і про особисті нічого не відомо. Готівковими коштами, якими володіє сім'я Лисаків була вказана сума 1700000 гривень.

Відео

Посилання

Особистої сторінки Лисака Станіслава в соціальніх мережах не було знайдено