Біографія

Віталій Бура: джерело: Facebook
Віталій Бура: джерело: Facebook

Віталій Юрійович Бура народився 15 травня 1968 року в Харкові.

Знак Зодіаку: Телець

Народився в рік Вівці

Національність: українець

Розмовляє російською, українською, англійською

Віросповідання: буддист

Хобі: йога

На яку суму начальник харківських доріг обдурив городян і чому він вилив тонни небезпечних хімікатів на вулиці рідного міста? - Відповіді в цій статті.

Сім'я

Віталій Бура: джерело: Facebook
Віталій Бура: джерело: Facebook

Віталій Бура - багатодітний батько і відданий сім'янин. Дружина - Тетяна. Вона має диплом юриста. У 2004 році закінчила юридичну академію імені Ярослава Мудрого. Пара має шестеро дітей.

Заявляє, що є просвітленим буддистом і захоплюється йогою. Прочитав величезну кількість тематичної літератури та багаторазово був у прощі по Індії і Непалу.

З 2015 року щодня практикує асанами Йоги, бере участь в різних марафонах. Практикує техніку му чантінг. За власними словами, проводив заняття з йоги в психіатричній клініці для пацієнтів в прикордонними станами. Віталій Бура також зазначає, що їздив по місцях Будди Шакімуні, а також був присутній на особистій зустрічі з Пайлот Бабою.

Протягом довгого періоду практикує веганство.

Освіта

Віталій Бура: джерело: Facebook
Віталій Бура: джерело: Facebook

Згідно з офіційними даними, Віталій Бура - випускник Харківського вищого військового авіаційного інженерного Червонопрапорного училища. Закінчив факультет конструкції літальних апаратів і силової установки.

Здобуває другу вищу освіту в 2006 році. Має диплом Національної академії державного управління при президенті України. Випускник спеціальності Державне управління. Має ступінь магістра.

У 2010 році Віталій Юрійович отримує третю за рахунком вищу освіту. Отримує диплом Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого. Магістр юриспруденції. У тому ж році закінчує Харківський національний автомобільно-дорожній університет. Магістр будівництва. Спеціалізувався на мостах і транспортних тунелях.

Кар'єра і бізнес

Віталій Бура: джерело: Facebook
Віталій Бура: джерело: Facebook

Віталій Бура звинувачувався в корупції і укритті від податків. Зокрема, у одного з найбільш впливових харківських чиновників є будинок, площею майже 300 квадратних метрів, який документально оформлений на його старого батька-пенсіонера.

За рік роботи на державу, Бура офіційно заробляє не менше 240 тисяч гривень. При цьому, він сам собі нараховує майже 20 тисяч гривень в рік в якості премій.

Невстановлене походження мають солідні наявні запаси Бури, який зберігає майже 90 тисяч доларів і майже 700 тисяч гривень у купюрах.

Як багаторічного начальника харківських доріг Віталія Буру регулярно звинувачують у корупції і не виконанні прямих обов'язків. Харків'яни з кожної весни помічають, що разом зі снігом сходять і нові дороги.

У 2016 році з'явилися повідомлення, що Віталія Буру разом з іншими чиновниками Департаменту будівництва і дорожнього господарства Харківської міськради, посадових осіб КП Шляхрембуд і ТОВ Паркінг + звинувачують в розкраданні коштів.

У матеріалах одного з районних судів Харкова зазначено, що в ході розслідування було встановлено, що службові особи КП Шляхрембуд разом зі службовими особами Департаменту будівництва і дорожнього господарства Харківської міськради, здійснили розкрадання бюджетних коштів. Акт розкрадання був здійснений шляхом завищення обсягів і вартості виконаних по договором підряду робіт.

Доводи правоохоронців були підтверджені співробітниками Антимонопольного комітету, які стверджували, що при проведенні даними підприємствами ремонтних робіт доріг не були дотримані технічні норми, зате були завищені ціни на матеріали і роботи.

Вдалося встановити, що підрядники отримували гроші від Департаменту і перераховували їх фірмам-субпідрядникам, які мали ознаки фіктивності. Таким чином злочинцям вдалося відмити не менше 15 мільйонів гривень.

Втім, гучна справа так і не було доведена до суду.

У 2020 році Віталій Бура потрапив під шквал критики, коли під час карантину наказав вилити на дороги Харкова тонни хлорки, які нібито повинні були продезінфікувати місто від коронавируса. Ініціативу городяни і фахівці назвали шкідливої ​​і марною.

Фотографії

Віталій Бура: джерело: Facebook
Віталій Бура: джерело: Facebook

Віталій Бура: джерело: Facebook
Віталій Бура: джерело: Facebook

Відео

Відсутнє

Посилання

Посилання на сторінку чиновника в соціальній мережі Facebook.