Біографія

Юлія Гришина: джерело: Facebook
Юлія Гришина: джерело: Facebook

Юлія Миколаївна Гришина народилася 16 червня 1978 року в Києві.

Знак зодіаку Близнюки

Народилася в рік Земляного коня

Національність: українка

Розмовляє російською, українською, англійською

Чому доктор наук провалила суддівський іспит і яку суму хабара імовірно мав намір взяти чоловік нардепа? - Відповіді в цьому матеріалі.

Сім'я

Юлія Гришина: джерело: Facebook
Юлія Гришина: джерело: Facebook

Про особисте життя однієї з наймолодших і привабливих жінок-політиків України відомо не так вже й багато. Юлія Гришина з 2014 року перебуває в шлюбі Ігорем В'ячеславовичем Гришиним. Має двох доньок - Владу В'ячеславівну Щотову і Гришину Алісу Ігорівну. Особисте життя депутата - є закритою інформацією для преси.

Освіта

Юлія Гришина: джерело: Facebook
Юлія Гришина: джерело: Facebook

Юлія Миколаївна є однією з найбільш освічених політиків свого покоління. Є випускницею Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2006 році майбутній нардеп захищає ступінь кандидата юридичних наук. Уже в 2013 році Юлія Миколаївна стає доктором юридичних наук. Є визнаним експертом в областях трудового права і права на соціальне забезпечення.

Кар'єра і бізнес

Юлія Гришина: джерело: Facebook
Юлія Гришина: джерело: Facebook

Згідно з офіційною інформацією, Юлія Миколаївна починає працювати в 2000 році. Перше місце роботи - Академія праці і соціальних відносин. В даному навчальному закладі майбутня нардеп працювала в період з 2000 по 2013 роки. В Академії Гришина пройшла майже всі кар'єрні сходинки. Працювала асистентом кафедри цивільно-правових дисциплін, старшим викладачем кафедри, завідуючої тієї ж кафедри і деканом юридичного факультету.

У 2013 році Юлія Миколаївна переходить на роботу в Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі. В даному вузі Гришина займала пост помічника ректора, доцента кафедри теорії, історії та конституційного права. Пізніше стає проректором з наукової та виховної роботи. У 2014 році займає місце завідувача кафедри цивільних та кримінально-правових дисциплін.

У 2014 році Гришина отримує пост професора кафедри трудового права та права соціального забезпечення в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Паралельно з роботою в найпрестижнішому вузі країни Юлія Миколаївна займає місце постійного третейського судді Третейського суду саморегулятивної організації Професійна асоціація регестраторов і депозитаріїв. Також є керуючим партнером юридичної бізнес-школи CTRL.School.

Вся країна дізнається ім'я Юлії Гришиной лише влітку 2019 року, коли вона баллатується в партійному списку партії Слуга народу. Вигравши вибори, працює в Комітеті Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій. Є головою підкомітету з питань вищої освіти, члена комісії по праву науково-методичної комісії вищої освіти Міністерства освіти і науки України.

У березні 2020 року Гришина з'являється в численних заголовках ЗМІ. Її ім'я фігурує в якості ймовірного кандидата на місце міністра освіти в новому Кабінеті Дениса Шмигаль. Ходили чутки, що її кандидатуру лобіював заступник голови парламентського Комітету з питань організації державної влади. Втім, як міністр освіти Гришина все таки не відбулася.

Депутат є популярним блогером і регулярно радує фоловерів новими постами в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм.

Компромат і чутки

Юлія Гришина: джерело: Facebook
Юлія Гришина: джерело: Facebook

Юлія Гришина не є представницею першого ешелону зірок української політики, але все ж фігурувала в скандальних заголовках.

Чоловіка депутата називали причетним до хабарництва. Побічно ця інформація підтверджується тим фактом, що Гришин служить старшим слідчим Генеральної прокуратури України. Чоловік працює у відділі управління з розслідування особливо важливих справ, яке в середовищі самих правоохоронців і експертів має імідж найбільш корумпованого.

Деякі джерела стверджують, що під час огляду офісу ГПУ було виявлено двадцять тисяч доларів готівкою, які ймовірно були передані Гришину в якості хабара. Згідно з офіційною заявою, дані кошти призначалися для схиляння посадової особи до отримання хабара.

Колишній глава Консультативної ради при ГПУ Володимир Бойко заявив, що даною посадовою особою був саме Гришин І. В. Також правоохоронець додав, що вилучені гроші належали начальнику одного з управління Служби безпеки України Івану Дралюку.

Однак як часто буває в нашій країні, дану справа так і не було доведено до суду, а все його фігуранти уникли будь-якого покарання.

Юлія Гришина також відзначилася тим, що провалила іспит на посаду судді до Касаційного цивільного суду в складі Верховного Суду. Це при тому, що раніше вона побудувала блискучу наукову кар'єру і отримала звання доктора наук.

Вчена не пройшла і першого етапу конкурсу, вилетівши з нього, проваливши іспит. Гришина не набрала навіть мінімального прохідного балу, набравши за результатами анонімного тесту всього лише 112 балів. При цьому, нинішній депутат завалила, як і теорію, так і практику.

Вкрай погані відгуки про Гришину можна знайти і в мережі. Як викладач і науковець вона має наступну характеристику: Освіти не знає, в школі не розбирається.Ззарозуміла, всезнайка. Один апломб і нахабство. В КДУ на юридичному факультеті її не люблять, в комітеті парламенту вважають вискочкою, - зазначає анонімне джерело.

Крім того, Гришина є однією з фігурантів секс-скандалу у Верховній Раді. Відомий фотограф й фотограф Ян Доброносов, опублікував цікаве фото, де депутатку чіпає за сідниці колега прямо в залі пленарних засідань.

Фотографії

Юлія Гришина: джерело: Facebook
Юлія Гришина: джерело: Facebook

Юлія Гришина: джерело: Facebook
Юлія Гришина: джерело: Facebook

Юлія Гришина: джерело: Facebook
Юлія Гришина: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Посилання на профіль депутата в соціальній мережі Фейсбук.