Біографія

Роман Грищенко: джерело: Facebook
Роман Грищенко: джерело: Facebook

Роман Сергійович Грищенко народився 11 січня 1982 року в селі Катеринка, що знаходиться в Первомайському районі Миколаївської області.

Знак Зодіаку: Козеріг

Народився в рік Собаки

Розмовляє російською, українською

Національність: українець

Віросповідання: православний

Чим раніше займався нинішній губернатор Сумської області та чому він встиг оскандалився на посаді голови ОДА? - Відповіді в цій статті.

Сім'я

Про сім'ю і особисте життя колишнього військового прокурора і нинішнього губернатора майже нічого не відомо. В офіційних документах зазначено, що Роман Сергійович одружений. Дружина - Катерина Грищенко. Подружжя виховує сина Роман і дочку Єлизавету.

Освіта

Роман Грищенко - один з найбільш освічених сучасних українських політиків. У 2000 році вступив до Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Після - закінчив харківську Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого.

Грищенко також має ступінь кандидата юридичних наук.

Кар'єра і бізнес

Роман Грищенко: джерело: Facebook
Роман Грищенко: джерело: Facebook

Роман Сергійович - кадровий український військовий. Є офіцером військового управління тактичного рівня.

Кар'єру майбутній політик починає в 2005 році. Перша посада - слідчий військової прокуратури Миколаївського гарнізону Південного регіону України.

Все минуле десятиліття (2010 - 2020 роки) Грищенко присвячує службі в якості слідчого військової прокуратури. Обіймав різні посади в органах прокуратури в Київській, Харківській, Кіровоградській і Криворізької областях.

Вся Україна дізналася Роман Грищенко лише в березні 2020 року, коли він зайняв посаду голови Сумської обласної державної адміністрації. Як губернатора пообіцяв сконцентруватися на поліпшення дорожньої інфраструктури, реалізації медичної реформи та інших проектах.

Грищенко - ветеран АТО. Згідно власною заявою, є учасником бойових дій на сході України.

Роман Грищенко подає декларації про дохід, дані з яких потрапляють в ЗМІ. Прокурор декларував право власності на квартиру в Харкові, будинок і земельну ділянку в Миколаївській області та авто марки Тайота. Також прокурор отримував на рік близько 700 тисяч гривень на рік в якості заробітної плати і отримав понад 5 мільйонів гривень додатково доходу після угоду про відчуження майна. Також у Грищенко було майже 20 тисяч доларів у вигляді готівки і майже 1 мільйон гривень на зберіганні.

Компромат і чутки

Роман Грищенко: джерело: Facebook
Роман Грищенко: джерело: Facebook
Роман Грищенко: джерело: Facebook

Роман Сергійович Грищенко - молодий політик і не встиг заплямувати свою репутацію численними скандалами. Однак деякі інциденти за участю екс-прокурора і нинішнього губернатора зробили його героєм неоднозначних публікацій.

Навесні 2020 року з'явилася інформація, що Грищенко порушив суворі умови карантину, його прес-служба прибрала за шефом.

У квітні Грищенко влаштував зустріч з представниками малого бізнесу, на яку прибув без маски. Після його команда вилучала фото з заходу і намагалася не допустити фактів публікації фото, які доводять, що губернатор порушив карантин.

Роман Грищенко також відзначився публічним конфліктом зі своїм заступником Іван Боршошем, який контролював заходи з протидії поширенню коронавируса. Зокрема, ходили чутки, що губернатор спочатку розірвав його заяву на відпустку, а після звільнив без пояснення, про що сам підлеглий дізнався пост-фактум.

Фотографії

Роман Грищенко: джерело: Facebook
Роман Грищенко: джерело: Facebook

Роман Грищенко: джерело: Facebook
Роман Грищенко: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Посилання на сторінку губернатора в соціальній мережі Фейсбук.