Дмитро Анатолійович Габінет – український політичний і державний діяч. З 2019 року є головою Хмельницької обласної державної адміністрації. Про кар'єру, компромат, скандали, сімейний стан і доходи – читайте в нашому матеріалі.

Біографія

Коли народився – 9 серпня 1982 року

Вік – 37 років

Місце народження – Хмельницький, Україна

Національність – українець

Знак зодіаку – Лев

Сім'я

Мати чиновника звуть Ніна Михайлівна Габінет. За відкритою інформацією, глава Хмельницької ОДА неодружений, дітей неї має.

Освіта

Середню освіту здобув у рідному місті. Потім вступив до Університету управління та права в Хмельницькому.

Другу вищу освіту здобув в Університеті імені Адама Міцкевича (Познань, Польща). Габінет має наукове звання кандидата юридичних наук.

Кар'єра і бізнес

Свою кар'єру Дмитро Анатолійович починав в університеті управління та права – після закінчення вузу він отримав посаду методиста з виховної роботи.

У 2007 році чиновник очолив кафедру теорії та історії держави. А через рік був переведений на посаду асистента кафедри теорії та історії держави і права.

2009 рік – Габінет стає старшим викладачем, цей пост займав протягом двох років.

У 2011 році наукового співробітника підвищили до заступника декана юридичного факультету Хмельницького університету.

У 2013 році став старшим викладачем на кафедрі теорії та права. А через рік – виконуючим обов'язки доцента кафедри.

У 2014 році Дмитро Анатолійович стає повноправним доцентом кафедри теорії права. Однак в 2015 рік переходить на відділення економічної теорії фундаментальних і соціально-гуманітарних дисциплін.

У 2018 році Габінет очолив кафедру права Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.

З 2014 року – очолює громадську організацію "Форпост Народовладдя", а з 2017 року – Хмельницький інформаційно-консультаційний центр UMCS.

У листопаді 2019 році президента України Володимир Зеленський призначив Дмитра Габінета на посаду глави Хмельницькому обласної державної адміністрації.

Компромат і чутки

Дмитра Анатолійовича пов'язують з народним депутатом трьох скликань Сергієм Лабазюком. З 2012 року парламентарій залучав юриста до своїх виборчих кампаній. А на виборах в 2019 року Габінет був офіційним спостерігачем від організації "Завжди поруч! За Хмельниччину", головою якої є дружина політика Віолетта Лабазюк.

До призначення на губернаторську посаду Габінет виконував обов'язки помічника народного депутата від партії "Слуга народу" Миколи Стефанчук.

Політичні зв'язки Габінета простежуються і зі скандальним політиком та бізнесменом Сергієм Тігіпком і проектом "Сильна Україна". Голова Хмельницької ОДА, зокрема, був уповноваженою особою в окрузі №187 на позачергових виборах народних депутатів у 2014 році.

У 2017 році Дмитро Анатолійович намагався отримати адвокатське посвідчення. Однак провалив кваліфікаційний іспит, хоча і має звання кандидата юридичних наук.

Декларація

Згідно з декларацією про доходи за 2019 рік, Габінет володіє 50% квартири площею 61 квадратних метрів в Хмельницький, земельною ділянкою в селі Вільховець і гаражем.

Згідно з документом, особистого автомобіля у чиновника немає.

За рік Габінет заробив 245 тисяч гривень. Його мати декларує дохід в розмірі 121 тисяч гривень.

Заощаджень на банківських рахунках сім'я не має. Зате зберігати гроші готівкою – 13 тисяч євро.

Фотографії

Дмитро Габінет, фото: facebook
Фото 1 из 5. Дмитро Габінет, фото: facebook
Фото 2 из 5.
Фото 3 из 5.
Фото 4 из 5.
Фото 5 из 5.

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Дмитра Габінета в соціальній мережі Фейсбук

Офіційний сайт Хмельницької державної адміністрації