Наталія Іванівна Гунько – український державний і політичний діяч, депутат від "Радикальної партії", яка була замішана в рейдерському скандалі. Про кар'єру, компромат, скандали і доходи – читайте в нашому матеріалі.

Біографія

Дата народження – 15 лютого 1979 року

Вік – 41 рік

Місце народження – місто Бровари, Київська область, Україна

Національність – українка

Знак зодіаку – водолій

Сім'я

Наталія Іванівна одружена, її чоловіка звати Анатолій Григорович Гунько. Він за освітою юрист, очолює компанію "Гільдія Права", також має частки в будівельній організації "Інтер-Профіт" і "Фінтехінвест", яка займається продажем будівельних матеріалів.

У 2015 році Анатолій намагався пройти в Київську обласну раду від політичної сили "Наш край", проте безуспішно. Ще одну спробу зробив в 2019 році, на цей раз у складі ВО "Батьківщина", однак знову невдало.

Сім'я виховує двох дітей – дочку Катерину і сина Костянтина.

Освіта

Середню освіту Гунько отримала в рідному місті. Потім переїхала до Києва і вступила на юридичне відділення в Національну академію внутрішніх справ, яку закінчила в 2012 році.

Кар'єра і бізнес

З 2003 року Наталія Іванівна протягом двох років обіймала посаду секретаря в Шевченківському районному суді міста Києва.

У 2008 році отримала посаду юридичного консультанта в компанії "Гільдія права". На сьогоднішній день, згідно з декларацією Наталії, вона є власницею цієї організації.

Крім того, Гунько володіє компанією "Граніт Трейд", яка займається виробництвом будівельних матеріалів, зокрема – цегли і черепиці. Також політик задекларувала права на "Експерт Круїз" – роздрібна торгівля деталями для автомобілів.

У 2015 році Наталія Іванівна в складі Радикальної партії стає депутатом Київської обласної ради (перемогла в п'ятнадцятому окрузі). В облраді жінка входить до складу комісії, що займається питаннями екології, водних ресурсів і природокористування.

Компромат і чутки

Як пишуть ЗМІ, чоловік Наталії Іванівни фігурував в земельній афері в Броварах. Так, в 2013 році місцева влада вчинила дерибан землі, що раніше належала підприємству "Радіопередавальний центр".

Спочатку 96 гектарів віддали в оренду 48 особам для "ведення особистого селянського господарства". Але вже через кілька днів власники одночасно передали землю третім особам, серед яких був і Анатолій Гунько. Як повідомляють журналісти, в його власності опинилися 44 гектара.

Потім було оголошено, що на землі німецька фармакологічна компанія побудує завод. Однак "німці" на запит журналістів цю версію спростували.

На засіданні Київської обласної ради проект, за яким нібито повиненні були побудовати завод, представляла компанія "Техенерготрейд". Нею володіє бізнесмен Володимир Поліщук, дружина якого є племінницею російського політика Дмитра Медведєва.

Як зазначають ЗМІ, сім'я Поліщуків також володіє мережею магазинів "Ельдорадо", "Технополіс", а також ТРЦ "Гулівер". З цією ж фірмою пов'язана ще одна компанія – "Інтер-Профіт", співзасновником якої є сам Анатолій Гунько.

У 2015 році суд заарештував земельні ділянки, які нібито призначалися для будівництва заводу. А чоловік Наталії Іванівни проходив одним з підозрюваних у справі про знищення державного "радіопередавального центра" та незаконне привласнення землі.

Слідство стверджувало, що фігуранти розслідування завдали шкоди обороноздатності країни в часи російської агресії”, так як на території ДП «Радіопередавальний центр» він і інші підозрювані “незаконно знищили працююче устаткування” з допомогою якого радіосигналом було вкрите 95% відсотків території України, в тому числі окуповані території.

У підсумку в 2019 році через брак доказів підозри з Гунька були зняті.

У тому ж році він став кандидатом в народні депутати від партії "Батьківщина". Як пише преса, Гунько використовував службове авто Київської обласної ради для власної агітації. Журналісти вважають, що отримати майно Анатолій міг тільки завдяки протекції дружини.

Декларація

Згідно з декларацією про доходи за 2019 рік, Наталя Іванівна володіє житловим будинком площею 220 квадратних метрів в Броварському районі, квартирою площею 68 квадратів в Броварах, трьома земельними ділянками в селі Зазим'я, трьома земельними ділянками в селі Гоголів і садовим будинком площею 585 квадратних метрів.

Анатолій Гунько декларує квартиру площею 105 квадратних метрів в Броварах, вісім земельних ділянок в селі Сальне, земельну ділянку в селі Расавка.

Сім'я Гунько також реєструє колекцію прикрас і наручних годинників елітних брендів, зокрема – Breitling, Rolex, Longines, Damiani. Цікаво, що вартість майна в декларації не вказується. Мабуть, щоб не шокувати виборців.

Пересуваються члени сім'ї на декількох автомобілях – Mercedes-Benz ML350 2009 року випуску, Skoda Octavia A5 2012 випуску, BMW 730LD 2018 року випуску (вартість - 4,6 мільйона), Land RoverRange Rover 2014 року випуску, BMW X5 2017 року випуску (вартість - 1,5 мільйона), ACURA MDX 2008 року випуску.

Згідно з документом, за рік політик заробила 215 тисяч гривень. Її чоловік декларує дохід в розмірі 5,3 мільйона гривень.

Заощаджень і банківських депозитів у Наталії Іванівни немає. А її чоловік Анатолій приховав інформацію про свої грошові активи.

Фотографії

Фото 1 из 3.
Фото 2 из 3.
Наталя Гунько, фото: Facebook
Фото 3 из 3. Наталя Гунько, фото: Facebook

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Наталії Гунько в соціальній мережі Фейсбук