Олег Анатолійович Волошин – український політолог і народний депутат дев'ятого скликання, який відомий своєю антиукраїнською риторикою. Про кар'єру, компромат, доходи і сімейний стан – читайте в матеріалі.

Біографія

Дата народження – 7 квітня 1981 року

Вік – 39 рік

Місце народження – місто Миколаїв, Україна

Національність – українець

Знак зодіаку – Овен

Сім'я

Олег Анатолійович одружений, його дружину звуть Надія Сасс. Вона працює телеведучою на каналі "112 Україна". Раніше жінка також працювала на "NEWSONE" і радіо "Голос Столиці". Пара знаходиться у шлюбі з 2016 року.

Сім'я виховує доньку Василину і сина Артура.

Освіта

Середню освіту Волошин отримав в рідному місті. У 1998 році він переїхав до Києва і вступив на відділення міжнародних відносин в Національний університет імені Тара Шевченка.

Політолог володіє кількома мовами – українською, російською, англійською та німецькою. У 2012 році Олег Анатолійович отримав звання кандидата наук.

Кар'єра і бізнес

У період з 2005 по 2008 року Волошин працював редактором і журналістом політичного відділу у виданні "Експерт Україна".

Потім отримав посаду прессекретаря в посольстві України в Москві. У 2010 році Олег Анатолійович очолив Департамент інформаційної політики Міністерства закордонних справ.

У 2013 році Волошин став політичним радником в американській компанії "Chevron", яка через два роки закрила своє представництво в Україні.

2014 рік – політолог публікує наукову роботу на тему "Фантомні болі імперії. Політика Росії щодо СНД".

Волошин працював журналістом в журналі "Вісті. Репортер". Потім керував службою міжнародного співробітництва на каналі "112 Україна".

У 2015 році він брав участь у виборах до Київської міської ради від політичної сили "Опозиційний блок".

Влітку 2019 балотувався на парламентських виборах від партії "ОТЗЖ" – в результаті Волошин став народним депутатом дев'ятого скликання. У парламенті займає посаду заступника голови Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом.

Компромат і чутки

Як пишуть ЗМІ, Олег Анатолійович є партнером Пола Манафорта в Україні і навіть фігурував в розслідуванні зв'язків американського політолога і президента Дональда Трампа зі спецслужбами РФ.

За даними журналістів, в 2019 році в ефірі одного з телевізійних каналів Волошин зробив сепаратистський заяву: за його словами, на Сході України йде не війна з Російською Федерацією, а громадянський конфлікт.

Політик також додав, що якби противником України була дійсно Росія, то українська влада мали б оголосити війну.

"Я багато разів читав звіти Генштабу, спілкувався з нашими військовими. Ні в кого немає підстав стверджувати, що ми на Донбасі воюємо з російською армією. Ми воюємо з такими ж нашими громадянами, навченими і очолюваними російськими офіцерами, за підтримки так званого військторгу, який поставляє озброєння", – заявив він.

Подібні висловлювання Волошина знаходять різко негативний відгук з боку українського суспільства.

"Мовний" скандал

29 серпня 2019 року Волошину під час виступу з парламентської трибуни вимкнули мікрофон через російську мову.

Як пишуть ЗМІ, спочатку нардеп почав свій виступ українською, подякувавши за намір деяких політиків не ділити народних депутатів на "правильних і неправильних".

Але після цього Олег Анатолійович перейшов на російську, а голова Ради Дмитро Разумков відключив йому мікрофон і попросив дотримуватися регламенту і говорити державною мовою.

Взимку 2020 року Волошин потрапив в ще один "мовний" скандал. Так, в парламенті був зареєстрований законопроект, яким пропонували закріпити можливість використання російської в якості робочої мови у Верховній Раді. Одним з авторів законопроекту був саме член "ОПЗЖ" Олег Анатолійович.

У документі було сказано, що Апарат Верховної Ради повинен забезпечити переклад з мов національних меншин на українську і навпаки всі документи і виступи нардепів.

Олега Волошина спіймали на брехні

У березні 2020 року Волошин був спійманий на брехні. Так, у своїй соціальній мережі він написав, що французький депутат Валері Фор-Мунтян запропонувала "залучити до мирних переговорів бойовиків з Донбасу".

Однак, як виявилося, заява депутата є брехнею – його французька колега спростувала ці слова і заявила, що нічого схожого під час їх зустрічі не було.

Декларація

Згідно з декларацією про доходи за 2019 рік, Олег Анатолійович володіє частиною квартири площею 155 квадратних метрів в Миколаєві, квартирою площею 91 квадрат в Києві, частиною домоволодіння та земельної ділянки в Дніпрі.

Пересуваються члени сім'ї Волошина на декількох автомобілях – TOYOTA CAMRY 2.4 2009 року випуску (вартість не зазначена), MERCEDES-BENZ S550 2007 року випуску (вартість – 320 тисяч гривень), JAGUAR S-TYPE 2007 року випуску (вартість не вказується).

Дохід політика за рік склав 229 тисяч гривень. Його дружина заробила 155 тисяч гривень, ще 480 тисяч зареєстровані як подарунок.

Фотографії

Фото 1 из 6.
Фото 2 из 6.
Фото 3 из 6.
Фото 4 из 6.
Фото 5 из 6.
Олег Волошин, фото: Facebook
Фото 6 из 6. Олег Волошин, фото: Facebook

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Олега Волошина в соціальній мережі Фейсбук

Офіційний сайт партії "Опозиційна платформа – За життя"