Заславський Юрій Іванович – нардеп Верховної Ради 9-го скликання. Є членом правлячої партії "Слуга народу". Показав себе в якості успішного бізнесмена і активного громадського діяча. Зараз перебуває в Комітеті Верховної Ради з питань охорони здоров'я. Про головні факти біографії, а також докладніше про політичну та громадську діяльність цієї людини ви зможете дізнатися з цього досьє.

Біографія

Дата народження: 6 березня 1982 року.

Знак Зодіаку: Риби.

Народився в рік Водяної Собаки (за Східним календарем).

За національністю українець.

Сповідує православ'я.

Вік: 38 років.

Політик з'явився на світ в українському місті Хмельницький на Поділлі.

Юрій Заславський
Юрій Заславський: Facebook

Сім'я

Юрій Іванович перебуває в офіційному шлюбі. Дружину звати Іванна Андріївна Заславська.

Освіта

Майбутній народний депутат ходив до школи у рідному місті Хмельницькому. Після здобуття середньої освіти відразу ж визначився з майбутньою професією, і в 2000 році вступив навчатися на економіста до Хмельницького університету. Через п'ять років, блискуче закінчивши даний навчальний заклад, стає фахівцем в області економіки.

Але на цьому Юрій Іванович не став зупинятися. Будучи впевненим, що для побудови успішної кар'єри, необхідне постійне вдосконалення, Заславський у різні періоди життя продовжив розвивати професійні навички.

Юрій Заславський
Юрій Заславський: Facebook

Так, програвши свою першу гонку у виборах на пост депутата міської ради, "герой даного матеріалу" вступив до ЛНУ ім. І.Франка, щоб вивчати правознавство. Після закінчення цього університету пан Заславський продовжив вивчення права в Національній академії державного управління при Президентові України.

Кар'єра і бізнес

Юрій Іванович поєднував навчання на юриста і роботу за своєю першою економічною спеціальністю. Через деякий час майбутній народний обранець вирішив "переключитися" на приватний бізнес.

У підприємницькій діяльності Заславському вдається досягти успіху. Він створює і керує організацією "Маркус ЛТД". У сферу діяльності даної компанії входить оптова та роздрібна торгівля лікарськими засобами, харчовою продукцією, косметичними та гігієнічними засобами.

Дотримуючись законів України, після потрапляння до парламенту 9-го скликання Юрій Іванович передає корпоративні права в компанії своїй дружині.

Юрій Заславський
Юрій Заславський: Facebook

Політика

У рідному місті Хмельницький Заславський був членом громадської організації "Сильне місто".

Вперше він претендує на посаду депутата міської ради в рідному місті в 2010 році. Але пан Заславський не набирає потрібної кількості голосів виборців.

Через деякий час стає керівником партійної організації "Адвокат". У 2015 році знову висуває свою кандидатуру в депутати міської ради. Однак і цього разу удача йому не посміхнулася.

У 2019-му він стає членом нової політичної сили "Слуга народу", яка перемагає на позачергових виборах влітку того ж року. За списком даної партії пан Заславський і проходить до парламенту.

Юрій Заславський
Юрій Заславський: Facebook

Сьогодні Юрій Іванович є членом Комітету з питань медобслуговування та страхування.

Юрій Заславський
Юрій Заславський: Facebook

Компромат і чутки

Активи та декларація про майновий стан

Згідно з оприлюдненими даними дохід політика за 2019 рік склав 2 749 828 гривень.

Серед грошових активів числяться:

 • 1 000 000 гривень;
 • 70000 доларів США;
 • 50000 Євро.

У декларації також відображено володіння земельною ділянкою площею 25 соток та житловим будинком у Хмельницькій області загальною площею 51,8 кв.м.

Крім цього, Заславському належать 2 аптеки загальною площею 67,8 кв.м і 65,4 кв.м в рідному місті, а також значна кількість нежитлових приміщень і торгових майданчиків в тому ж Хмельницькому:

 • 100 кв.м (дата набуття права власності: 31 травня 2013 року);
 • 105,5 кв.м (дата набуття права: 18 серпня 2014 року);
 • 21,5 кв.м (дата набуття права: 30 березня 2015 року);
 • 2,6 кв.м (дата набуття права: 30 вересня 2015 року);
 • 121,8 кв.м (дата набуття права: 22 лютого 2016 року);
 • 85 кв.м (дата набуття права: 31 жовтня 2016 року);
 • 30,3 кв.м (дата набуття права: 7 вересня 2017 року);
 • 133,7 кв.м (дата набуття права: 7 вересня 2017 року);
 • 56,7 кв.м (дата набуття права: 20 березня 2018 року);
 • 66,1 кв.м (дата набуття права: 20 червня 2019 року).

Заславський має право власності ще на одну земельну ділянку в межах міста Хмельницький. У списках нерухомого майна, також числяться квартири в обласному центрі площею 57,9 кв.м.

Що стосується рухомого майна, то політик задекларував Мітсубісі Аутлендер 2017 року випуску.

На дружину нардепа записано право володіння активами ТОВ "Медкомплект-УА".

Крім того, в декларації зазначено, що 17 січня 2018 року Заславський взяв кредит в АТ "Креді Агріколь Банк" у розмірі 477 000 гривень і встиг частково погасити кредитні зобов'язання. Чи розплатився парламентарій на даний момент по кредиту повністю – невідомо.

Скандал за участю нардепа

Пізно ввечері 5 червня 2020 року, під Житомиром стався інцидент за участю "слуги народу". На автозаправці ОККО був побитий народний депутат від правлячої партії Юрій Заславський. Про те, що трапилося повідомило місцеве видання zhitomir.info.

Бійка сталася між двома чоловіками, в ході якої пан Заславський впав на землю і втратив свідомість. Він отримав травми – садна і подряпини обличчя – але від госпіталізації відмовився.

Було відкрито кримінальне провадження, всі обставини події встановлюються.

Фотографія

Юрій Заславський
Юрій Заславський: Facebook

Юрій Заславський
Юрій Заславський: Facebook

Юрій Заславський
Юрій Заславський: Facebook

Юрій Заславський
Юрій Заславський: Facebook

Юрій Заславський
Юрій Заславський: Facebook

Юрій Заславський
Юрій Заславський: Facebook

Відео

Посилання

Профіль в Фейсбуці