Олександр Євгенович Кабанов –колишній сценарист "Кварталу 95", який сьогодні є членом правлячої партії "Слуга народу" і займається вирішенням політичних питань країни. Ознайомившись з даним досьє, ви дізнаєтеся, в які скандали вже встиг потрапити новоспечений політик.

Біографія

Дата народження: 6 серпня 1973 року.

Місце народження: місто Запоріжжя.

Місце проживання: місто Київ.

Знак Зодіаку: Лев.

Народився в рік Водяного бика (за Східним гороскопом).

Національність: українець.

Сповідує православ'я.

Освіта: вища.

Партія: політична партія "Слуга народу".

Включений до виборчого списку під номером 87.

Вік: 47 років.

Судимість відсутня.

Олександр Кабанов
Олександр Кабанов: Facebook

Сім'я

Олександр Євгенович є сімейною людиною. Офіційну дружину звати Потарська Яна Іванівна.

Олександр Кабанов з дружиною
Олександр Кабанов з дружиною: Facebook

У шлюбі народився син Данило.

Олександр Кабанов
Олександр Кабанов: Facebook

Згідно з інформацією, яку надав сам Кабанов на своїй сторінці в забороненій в Україні російській соціальній мережі Вконтакте, у нього є доросла дочка Катерина.

Освіта

У 1990 році Олександр закінчив середню школу №27 у рідному місті Запоріжжя.

Пан Кабанов не зміг обрати справу всього життя. Першу вищу освіту він здобув у Запорізькому медичному інституті. Навчання в даному навчальному закладі допомогло йому освоїти професію лікаря-психотерапевта.

Є також випускником Запорізького національного університету, закінчивши який він отримав диплом фінансиста.

Олександр Кабанов
Олександр Кабанов: Вконтакте

І, нарешті, диплом про третю вищу освіту Кабанов отримав в Московській медичній академії ім. І.М. Сеченова, на факультеті "Психотерапія".

Кар'єра і бізнес

У період між 1999 і 2006 роками майбутній "слуга народу" працював на ТРК "Алекс".

Деякий час працював дитячим психотерапевтом. З 2000 року до 2008 року був тренером з нейролінгвістичного програмування. У 2002-2008 роках Олександр працював тренером у компанії "Сучасні психотехнології".

Олександр Кабанов
Олександр Кабанов: Вконтакте

Крім того, Олександр Євгенович є бізнесменом. Він виступив одним із співзасновників ТОВ "РИФ" (ресторани, мобільне харчування) і ТОВ "ЛАГУНА-К" (займається орендою нерухомості).

Також пише сценарії для Студії "Квартал 95". На виборах глави держави в 2019 році перебував у креативній групі претендента на президентський пост В. О. Зеленського.

Олександр Кабанов
Олександр Кабанов: Вконтакте

У середині 2019 року пройшов до парламенту за списком партії "Слуга народу" під номером 87.

Сьогодні Олександр Кабанов є членом однойменної фракції, а також перебуває в комітеті, що займається питаннями інформаційної та гуманітарної політики.

Компромат і чутки

Олександра Кабанова і його дружину Яну Потарскую можна знайти в забороненій в Україні російській соціальній мережі ВКонтакте. Причому Яна до 2019 року була активною користувачкою даної мережі, і іноді завантажувала на свою сторінку фото чоловіка.

Інцидент з обговоренням Зоряни Скалецької

У період, коли главою охорони здоров'я країни була Зоряна Скалецька (з 29 серпня 2019 по 4 березня 2020), пан Кабанов висловив щодо неї свою думку. Він стверджував, що Зоряна набагато краще колишнього міністра.

Обговорення Скалецької відбувалося в месенджері Telegram прямо в ході засідання Ради. Абонент, який підписався як "Щербаков", переказав Кабанову думку студентів, які побували на зустрічі з новим главою охорони здоров'я. Обурені студенти помітили, що Скалецька не краща за Супрун.

Кабанов в листуванні категорично не погодився з такою думкою, додавши, що: "у Зоряни українська зовнішність, вона гарніша". "Слуга народу" не посоромився навіть додати, що абоненту "Щербакову" варто придивитися до Зоряни: "Незаміжня – ось критерій)) Зарплата – мільйон на місяць))) Немає проблем з почуттям гумору. Типаж – розумна с*ка".

Обирав дорогу машину під час засідання Ради

У робочий час, прямо під час засідання Верховної Ради, Кабанов вибирав розкішний дорогий автомобіль марки Jaguar F-Pace.

Листування нардепа оприлюднило видання ТК Media.

Про придбання автомобіля Кабанов запитував поради у своєї дружини: "Може купимо Jaguar F-Pace? В наявності шоколадний з білим салоном. Вистачить на перший внесок з нульовим кредитом".

Для отримання розстрочки нардепу потрібно було надати довідку про доходи. Однак через затримки в роботі парламенту Кабанов у листуванні назвав свою помічницю Анну Троїцьку "тупою ледачою с*кою".

Співрозмовник "Берд Страхова" запропонував нардепу фальшивий документ. І через тиждень йому схвалили розстрочку. Авто протестувала дружина депутата, після чого він доручив їй забронювати машину, пообіцявши "завезти бабло" – 30% від загальної суми.

Спійманий за переглядом серіалу в робочий час

Кабан був помічений за переглядом серіалу під час важливого парламентського засідання, коли обговорювався ринок землі. Підловив депутата оператор телеканалу "112 Україна". Поки блокувалася трибуна Ради, народний обранець дивився серіал на ноутбуці.

Активи та декларація про майновий стан

Згідно декларації, поданої Олександром Євгеновичем 30 березня 2020 року, він є власником квартири в Київській області загальною площею 87 кв.м.

Парламентарій також володіє 33% квартири в Києві загальною площею 98 квадратних метрів.

Нардеп пересувається на автомобілі Jaguar F-Pace 2019 року випуску, вартість якого перевищує 1,5 млн гривень.

Кабанов оприлюднив дохід за минулий рік у розмірі 1 398 621 гривень.

Крім того, за 2019 рік нардеп задекларував грошові активи на суму 83 500 доларів, 47 000 гривень і 3000 євро.

Фотографія

Олександр Кабанов
Олександр Кабанов: Вконтакте

Олександр Кабанов з дружиною
Олександр Кабанов з дружиною: Facebook

Олександр Кабанов з дружиною
Олександр Кабанов з дружиною: Facebook

Олександр Кабанов
Олександр Кабанов: Facebook

Олександр Кабанов з дружиною
Олександр Кабанов з дружиною: Facebook

Олександр Кабанов
Олександр Кабанов: Вконтакте

Відео

Посилання

Сторінка в Фейсбук

Сторінка в соціальній мережі Вконтакте