Поки гектари цінної одеської землі відводяться під забудову бізнесу владних структур, мер Львова Андрій Садовий оголошує п'ятірку лідерів об'єднання «Самопоміч». До їх числа увійшла й депутат міської ради міста Одеса Ольга Олексіївна Квасницька, яка не цікавиться фірмою свого чоловіка Дмитра Гречина, що фігурує у кримінальному провадженні поліції. Що ж відбувається насправді? Спробуємо розібратися.

Біографія

Народилася 10 січня 1975 року.

Знак Зодіаку: Козоріг. За східним гороскопом: рік зеленого Деревного Кролика (Кота).

Національність: українка.

Віросповідання: православна.

Вік: 44 роки.

Захоплення: любить проводити час із дітьми та смачно готувати.

Ольга Олексіївна Квасницька - автор понад шістдесят наукових і навчальних робіт, громадський діяч, депутат міської ради міста Одеса. За словами лідера партії «Самопоміч» Андрія Садового, у неї великий досвід роботи щодо відстоювання інтересів простих мешканців міста.

П'ятірка лідерів об'єднання «Самопоміч»

Тим часом відкриті джерела повідмляють про те, що Одеський депутат не цікавиться фірмою чоловіка, якою займається поліція.

За даними 368.media, Одеська поліція перевіряє контракти, що були укладені райвідділами освіти та директорами шкіл з приватними фірмами, серед яких є й ПП «Бюро проектування, геодезії та оцінки», що засноване її чоловіком Дмитром Гречиним.

Виявляється, дана організація перебуває за однією адресою із двома іншими фірмами, що отримали підряди на роботи. Тендерів не було, оскільки всі угоди укладалися на суму, що була меншою за 50 тис. грн.

За словами депутата, фірма чоловіка взялася за цю роботу, щоб визначити межі шкіл та внести їх до єдиного держреєстру. І вона не знає, чому поліція обшукувала компанію чоловіка, оскільки не вникає у його роботу.

Органи місцевого самоуправління нехтують законом та інтересами громади. Після кожної сесії міськради у Одеси стає менше санаторіїв. Як повідомляють відкриті джерела, одеські санаторії активно розпродуються уже років 20, а потім забудовуються олігархами. Ольга Квасницька намагається цьому протидіяти.

Крім неї, до першої п'ятірки об'єднання «Самопоміч» увійшли Андрій Садовий, Олександра Дрік, Тетяна Бідняк та Оксана Сироїд. За даними ЗМІ, лідерів списку оголосили на з'їзді політичної сили, який відбувся 8 червня 2019 року. Виборчий список партії «Самопомочі» на виборах до Верховної Ради очолив сам мер Львова, суспільно-політичний діяч Андрій Садовий.

Згідно з даними відкритих джерел, львівський міський голова впевнений, що кожна людина, яка увійшла до числа лідерів партії «Самопомочі», своєю працею проявила гідність, тому він їх рекомендує, і буде просити українців підтримати цих кандидатів. Чи дійсно Ольга Квасницька заслуговує на нашу підтримку, спробуємо розібратися.

Сім'я

Дитинство та юність Ольги Квасницької пройшли у Благовіщенському (до 2016 року - місто Ульяновка) Кіровоградської області.

Сімейний стан: одружена. Чоловік - Дмитро Володимирович Гречин. Діти: у пари четверо дітей. Вони виховують сина Луку та трьох доньок: Варвару, Софію та Мілену.

Ольга Квасницька з чоловіком

Як стверджує сама Ольга Квасницька, діти - це її натхнення та її життя. На своїй сторінці у соцмережі Фейсбук наша героїня пише: «У мене завжди одне бажання, щоб усі діти росли в любові та мирі!»

Про те, що вона намагається бути гарною мамою та відвідувати культурні заходи, Ольга Квасницька ділиться зі своїми передплатниками в соцмережі Фейсбук. Вона викладає фото з дітьми та відео, зняте в домашній обстановці, де готує всілякі смаколики: торти, пиріг із капустою, щоб побалувати своїх домочадців.

Ольга Квасницька з дітьми

Освіта

У 17 років, після закінчення школи, вступила до Кіровоградського сільськогосподарського технікуму. Навчалася тут на «відмінно» протягом двох років за фахом «правознавство». У 1994 році отримала диплом молодшого спеціаліста.

Потім вступила до Одеського національного юридичного інституту ОНУ ім. І. Мечникова. Навчалася протягом чотирьох років за фахом «правознавство». У 1998 році отримала диплом бакалавра.

Після здобуття вищої юридичної освіти, залишилася в Одесі. Протягом року навчалася в Одеській юридичній академії за спеціальністю «правознавство». У 1999 році отримала диплом спеціаліста та пройшла підготовку арбітражного керуючого, має ліцензію.

Диплом магістра за спеціальністю «державне управління» отримала у 2004 році. Із 2002 року навчалася в Одеській національній юридичній академії.

Через два роки після її закінчення захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «цивільне право, господарський процес» (Інститут економіко-правових досліджень НАН України).

У 2010 році їй присвоєно вчене звання доцента кафедри господарського права та процесу.

Із 2011 року займається докторською дисертацією на тему: «Правове регулювання капітального будівництва».

Кар'єра і бізнес

Трудову діяльність розпочала в 1997 році із посади юридичного консульта. До 2001 року працювала на Одеському заводі кісточкових олій. Одночасно (із 1999 року) була арбітражною керуючою СПД.

Ольга Квасницька

Із 2001 року протягом двох років обіймала посаду помічника судді в господарському суді Одеської області.

Із 2003 по 2006 рік була юрисконсультом в управлінні капітального будівництва Одеської міськради. Потім - директором юридичної компанії «Діол».

На даний момент - голова благодійного фонду «Французький бульвар», викладач, доцент кафедри господарського права та процесу Національного університету «Одеська юридична академія».

Компромат і чутки

Ольга Олексіївна любить говорити про стійкість, сміливість та принципові позицї. За її словами, одеситам, перш за все, потрібно змінюватися самим: «Щоб зміни були в місті та був успішний результат для людей, а не «феодалів».

Про це вона говорила у інтерв'ю «Третьому Цифровому». Розповідала, як пройшов День захисту дітей 1 червня цього року. За її словами, день для дітей був продуктивним. Проте більшою мірою звертала увагу городян на відкриття Літнього театру, що сталовся в цей день.

Ольга Квасницька впевнена, що цей простір необхідно зробити відкритим для людей, а не те, що є сьогодні. Орендарі території в Літньому театрі, впевнена вона, лише показали гарну картинку до Дня захисту дітей.

Депутат Одеської міськради заявляла про те, що в Міському саду облаштували «гарну» картинку в обхід українського законодавства. З її слів, це зроблено для нівелювання довіри городян до громадських діячів та активістів - нібито тут все акуратно та чисто.

Вона неодноразово зверталася до одеситів із проханням зрозуміти, що облагороджування території - це чудова справа, але тільки у правовому полі. Ольга Олексіївна стверджує: «Нам показали, що закон - не для одеських чиновників. Окремим громадянам законом дозволено нехтувати. Закон діє тільки там, де ви платите великі податки до міського бюджету. А там, де ці кошти використовують, щоб поліпшити вам життя (відремонтувати міжквартальні дороги, встановити дитячі майданчики, оновити шкільне приладдя, намалювати дорожню розмітку й навіть полагодити ліхтарі перед вашим будинком) - закон вже не діє. Який односторонній закон у нас у Одесі...»

Ольга Квасницька

Депутат міськради має на увазі не тільки Літній театр. Але й незаконне будівництво чергової висотки на території узбережжя або відкриття бізнесу в історичній частині міста. Вона говорить про те, що самі ж одесити дозволили це зробити, тому що не контролюють міську владу, а повинні це робити: цікавитися ситуацією, читати приписи, задавати чиновникам логічні запитання та викликати поліцію, щоб запобігти свавіллю й беззаконню.

Про те, що Літній театр «ушляхетнювали» поза нормами закону, вона писала на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук. Деякі ЗМІ публікували інформацію про відкриття, що відбулося, та висвітлювали точку зору депутата Одеської міськради Ольги Квасницької, яка вважає, що «цей благоустрій театру проводився в обхід закону».

Вона підкреслювала, що за помпезним відкриттям та мегашвидким будівництвом стоять трагічні наслідки: «Ми вже маємо приклади. Реальність жорстка - ми залишаємося з бідою наодинці. Ніхто не відповідає за злочин! Ви не захистили закон сьогодні - він не захистить вас завтра...»

У інтерв'ю місцевому телебаченню вона зверталася публічно до Володимира Зеленського, звертаючи його увагу на те, що місцеві «феодали» використовують місцеві громадські об'єкти в своїх особистих цілях, для свого власного збагачення.

Ось що Ольга Олексіївна каже з цього приводу: «Громадський бюджет став не громадським, а чиновницьким. За розпил грошей, порушення законодавства... Я зрозуміла, що в першу чергу необхідно змінювати владу на місцях. Дуже багато проблемних питань, які місцева влада не збирається вирішувати, має свої кишенькові підприємства, які виграють тендери».

У інтерв'ю «Третьому Цифровому» депутат міськради відзначала з приводу опозиційної діяльності: «У нас не об'єднуються і пливуть не в одному човні, а кожен у своїй шаландочці. І кожен гребе на себе. Поки не буде чіткої злагодженої роботи, то Кернеси і Труханови перемагатимуть. І в подальшому будуть гребти виключно у своїх інтересах».

Ольга Квасницька намагається звернути увагу одеситів на цілком очевидні речі, які повинні турбувати кожного. І публічно заявляє про те, що «більшість ЗМІ працюють на «феодалів» і залежні від них, а державні інститути не виконують своїх елементарних функціональних обов'язків».

Вона закликає одеситів до різних акцій. Одна з останніх - не дати забудувати одну з рекреаційних зон у місті, що стосується санаторію «Червоні зорі». Коли загинув від рук поліцейських хлопчик, закликала городян боротися зі свавіллям.

У декларації депутата міськради за 2018 рік зазначена одеська квартира площею 77,9 кв. м. Їй належить 66,67% нерухомості, чоловікові- 33,33%. У власності Дмитра Володимировича - дві земельні ділянки площею 600 кв. м та 21 200 кв. м, які знаходяться у Холодній Балці Біляївського району Одеської області.

Офіс на 18,7 квадратів - інше право користування. Належить ТДВ «Юридична компанія «Діолекс», якою керує чоловік. Він же є бенефіціаром цієї компанії.

Ольга Квасницька

Із об'єктів незавершеного будівництва у декларації зазначено квартиру площею 180 кв. м у такому ж співвідношенні власності: 66,67% належить їй, 33,33% - чоловікові. Дача на 40 квадратів у Холодній Балці не є придатною для проживання, - інше право користування.

Щодо транспортних засобів дещо незрозуміло: зазначено два Volkswagenа Transporter, 2007 р.в., що куплені 28.03.2014 р., перший - у власності чоловіка. Другий такий же - інше право користування.

Корпоративні права Ольги Олексіївні: ПП «Аліес» - 33% власності та ТОВ «Поліграф-сервіс» - їй належить 33,33% організації.

Зарплата декларанта за основним місцем роботи (Національний університет «Одеська юридична академія») - 159 тис. 144 грн. Допомога на дитину - 9 тис. 460 грн. Гонорари та інші виплати чоловіка за цивільно-правовими договорами - 674 тис. грн.

Із грошових актівів: у власності Дмитра Володимировича 252 тис. 500 грн. и 200 тис. грн., які він позичивши третім особам. Готівкою у сімейства - 490 тис. грн. (по 50% власності у подружжя).

Фотографії

Ольга Квасницька

Ольга Квасницька

Ольга Квасницька та Андрій Садовий

Ольга Квасницька

Ольга Квасницька

Ольга Квасницька

Відео

Посилання

Фейсбук

Фейсбук, сторінка об'єднання «Самопоміч» - на момент виходу публікації співтоваріство налічувало 223 тис. 443 прихильника.

Офіційний сайт Політичної партии «Самопоміч». Контактні дані, телефони: 0 (800) 21-01-01 (центральний офіс), 050-381-38-17. Поштова скринька: samopomich@samopomich.in.ua