Анна Сергіївна Колесник – українська юристка, державна і політична діячка, яка в 2019 році стала народною депутаткою від партії "Слуга народу". Про кар'єру, компромат, доходи і сімейний стан – читайте в матеріалі.

Біографія

Дата народження – 24 жовтеня 1994 року

Вік – 25 років

Місце народження – місто Лебедин, Сумська область, Україна

Національність – українка

Знак зодіаку – Скорпіон

Сім'я

Мати політика звуть Колесник Валентина Степанівна. Жінка займається підприємницькою діяльністю.

Згідно з інформацією з відкритих джерел, Анна Сергіївна незаміжня, дітей не має.

Освіта

Середню освіту депутат отримала в рідному місті. Потім вона переїхала до Харкова і поступила в Юридичну академію імені Ярослава Мудрого. Колесник є кваліфікованим фахівцем у галузі міжнародного права.

Другу вищу освіта – економічну – "слуга народу" отримала в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

Кар'єра і бізнес

Після закінчення вузу Колесник влаштувалася експертом в Харківський науково-дослідний центр при Міністерстві внутрішніх справ України.

На початку 2019 року дівчина висувала свою кандидатуру на пост державного експерта експертної групи з питань взаємодії з регіональним Директоратом територіального і місцевого розвитку секретаріату Кабінету Міністрів.

Під час президентської кампанії 2019 року Анна виконувала обов'язки довіреної особи Володимира Зеленського в Харківській області.

Також Колесник брала участь у позачергових парламентських виборах від партії "Слуга народу". У Верховній Раді дев'ятого скликання вона перебуває в комітеті, що займається питаннями фінансів, податкової та митної політики.

Компромат і чутки

Як пишуть ЗМІ, 18 жовтня розгорівся скандал в партії "Слуга народу" через відмову нардепів підтримати проект закону №2047 щодо скасування так званих "майданчиків нардепа Яценко" – електронних майданчиків-посередників між оцінювачем майна і електронною базою Фонду державного майна.

Підозрювали, що частина депутатів відмовилися підтримати законопроект через те, що їм запропонували певну "винагороду" за блокування процесу знищення майданчиків. Під підозру потрапила і Анна Колесник, яка входить до складу цього комітету.

Харківські антикорупціонери також повідомляють, що політик до виборів була однією з власників фірми з продажу сигарет та алкоголю – "Східноєвропейська торгова компанія ЛТД". Однак після парламентських виборів "слуга народу" переписала свою частку на якусь Анну Іванову.

Цікаво, що ще одним власником компанії значиться Вадим Слюсарев. Його називають тіньовим куратором команди Зеленського в Харківській області, а в минулому він був помічником одіозного нардепа Артема Пшонки.

Декларація

Згідно з декларацією про доходи за 2019 рік, Анна Сергіївна володіє квартирою площею 41 квадратний метр в місті Лебедин Сумської області.

Народний депутат не має ні автомобіля, ні ювелірних прикрас.

За рік вона заробила 521 тисячу гривень, ще 980 тисяч – дохід від продажу майна.

На банківських рахунках політик зберігає – 106 тисяч гривень. Готівкою – 700 тисяч гривень і 10 тисяч доларів.

Фотографії

Фото 1 из 6.
Фото 2 из 6.
Фото 3 из 6.
Фото 4 из 6.
Фото 5 из 6.
Анна Колесник, фото: Facebook
Фото 6 из 6. Анна Колесник, фото: Facebook

Відео

Посилання

Офіційна сторінка Анни Колесник в соціальній мережі Фейсбук

Офіційний сайт партії "Слуга народу"