Біографія

Олена Хоменко: джерело: YouTube
Олена Хоменко: джерело: YouTube

Олена Вікторівна Хоменко народилася 7 грудня 1975 року в місті Бішкек - столиці Киргизстану.

Знак Зодіаку: Стрілець

Народилася в рік Кролика

Розмовляє російською, українською, англійською

Національність: українка

Віросповідання: православна

Яким чином Олена Вікторівна потрапила в парламент і чому боїться виступати перед колегами і виборцями? - Відповіді - тільки в цьому матеріалі.

Сім'я

Олена Вікторівна приховує інформацію про своє особисте життя. У мережі немає ніяких даних про особливості її життя поза роботою. Відомо, що у політика є мати - Здрок Ольга Олексіївна.

Освіта

Хоменко є випускницею Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Закінчила економічний факультет. Має диплом за спеціальністю Маркетинговий менеджмент. Крім того, проходила навчання в Чартерний Інститут маркетингу в Великобританії.

Кар'єра і бізнес

Олена Вікторівна відома в якості досвідченної менеджерки в телекомунікаційних і IT-компаніях.

Хоменко була багаторічним директором з управління і розвитку цифрових продуктів компанії Квартал-95, одним із співзасновників якої є президент Зеленський.

Крім роботи в бізнесі, Олена Вікторівна активно розвивала кар'єру в суспільній сфері, ставши волонтером в проекті Ліга волонтерів.

Політичну кар'єру Хоменко початку в 2019 році. Отримала №129 в передвиборчому списку партії Слуга народу. Виграла вибору і отримала мандат народного депутата України.

У Верховній Раді зайняла місце члена Комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва. Є головою підкомітету з питань зовнішньоекономічних зв'язків та ефективного використання міжнародної допомоги. Є заступницею члена постійної делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи.

У мережі доступна декларація про доходи, поданої депутатом в 2019 році. Згідно з офіційними даними, Олена Вікторівна - заможна жінка. Депутат має відразу ж чотири квартири в Києві. Політику належить право власності на автомобіль іноземного виробництва. За рік Олена Вікторівна, лише за офіційними даними, заробляла близько 1 мільйона гривень. Має депутат і грошові активи: близько 1 мільйона гривень, понад 100 тисяч доларів і близько 60 тисяч євро.

Компромат і чутки

Олена Хоменко - одна з найбільш прихованих політиків сучасної України. У мережі майже немає фото і відео матеріалів з нею. Не відомо, як жінка живе і з ким спілкується. Депутат присутня в соціальній мережі Фейсбук, але рідко оновлює профіль. Не має своєї сторінки в Інстаграм.

У мережі можна зустріти лише деякі натяки на те, що своєю політичною кар'єрою вона зобов'язана кумівством і близькістю до нинішнього президента Зеленському та його оточенню, оскільки місце в передвиборному списку вона отримала через багато років роботи на компанію Квартал-95.

Натяки на те, що політик отримала своє місце в парламенті по блату можна зустріти в її профілі в одній із соціальних мереж, який втім регулярно чиститься від неугодних коментарів користувачів.

У мережі часто критикують Хоменко за пасивність, відсутність ініціативи, мізерну законодавчу роботу і боязнь виступати в сесійній залі. Так за рік роботи в парламенті політик брала слово всього лише три рази, що стало одним з найгірших показників серед народних депутатів дев'ятого скликання.

Посилання

Сторінка депутата в соціальній мережі Facebook.