АТО більше немає: Генштаб все пояснив

поділитись
Українцям розповіли, в чому полягатиме головна зміна

В Україні формат АТО замінять операцією Об'єднаних сил, очолювати яку буде військове керівництво.

Як повідомляє портал Рoliteka, докладніше про важливу зміну розповів глава Генштабу ЗСУ Віктор Муженко. "Закон, який 20 лютого було підписано президентом України, систематизує задіяння ВСУ для виконання завдань тих, які вони виконували в АТО, і зміна формату основної операції. Буде завершено АТО, і ми перейдемо до операції Об'єднаних сил. Це передбачає чітку структуру системи управління, підпорядкованість певних сил і засобів військового керівництва, створення об'єднаного оперативного штабу як основного органу управління цією операцією на території Донецької та Луганської областей", - пояснив Муженко.Він зазначив, що це дасть можливість максимально налагодити роботу підрозділів, "більш ефективно і в рамках правового поля застосовувати ЗСУ". Що стосується глави Штабу Об'єднаних Сил, Муженко заявив, що це буде людина "з бойовим досвідом"."У нас є відповідні кандидатури. Вони вимагають певної процедури узгодження. І після цього в найкоротші терміни вони будуть надані президенту України для затвердження такої кандидатури. Це буде людина, що має бойовий досвід і достатньо навичок, знань і досвіду для того, щоб виконувати такі завдання", - пояснив глава Генштабу.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як бойовики відреагували на резонансний закон про АТО.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
АТО, Генштаб, Муженко
Перше, що кидається в очі в біографії Олександра Куця - місце його народження
0
0
12:35 21.06.2018
Пропонується встановити єдину формулу розрахунку акцизного збору для легкових автомобілів
5
0
12:27 21.06.2018
Жителі змушені терпіти нестерпний сморід та скаржаться на постійні хвороби
0
0
11:56 21.06.2018
Суди над героями Революції Гідності та суперечливі вироки нічому не навчили
0
0
11:48 21.06.2018
Церковне православне свято Маковея або Медовий Спас святкується в серпні. Як і у інших торжеств, у нього є особливі традиції та звичаї
0
0
10:56 21.06.2018