Після зняття недоторканності з депутатів Олеся Довгого, Максима Полякова, Борислава Розенблата і отримання дозволу на арешт Михайла Добкіна, голова ГПУ Юрій Луценко взяв паузу. Виконавши завдання мінімум, він пропав з медіа-простору і зачаївся...

Багато експертів впевнені, що генеральний прокурор на цьому не зупиниться і, цілком можливо, ускладнить життя ще багатьом політикам, особливо тим, з ким ворогував у минулому.

«Його злопам'ятність загальновідома, - розповів Знай.ua політолог Микола Спиридонов. - Можна легко припустити, що він почне зводити старі рахунки».

Хто наступний?

Знай.ua вирішив з'ясувати, хто ж може стати наступними «жертвами» Юрія Луценка. До слова за довгу політичну кар'єру останнього, ворогів і недоброзичливців у нього набралося порядно.

Популярні новини зараз

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Андрій Макаревич з "Машины времени" зізнався у коханні до Львова: "Місто-перлина"

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

«Його б воля він би всіх пересаджав, хто йому колись перебіг дорогу, - на правах анонімності розповів нам один з народних депутатів. - Але, звичайно, найбільше переживати треба тим, у кого були з ним відкриті конфлікти, серед них: Олег Ляшко, Нестор Шуфрич, а також ті люди, які сприяли його потраплянню за грати».

У той же час, з таким головою ГПУ, як Юрій Віталійович, відчувати себе спокійно не можуть навіть його однодумці та однопартійці.

«У Верховній Раді відсотків 80 людей, яких є за що притягнути до суду, - розповів нам політичний експерт Юрій Палійчук. - Особисто для мене було сюрпризом подання на Довгого, тому від Луценка можна очікувати чого завгодно. Це можуть бути як чужі, так і свої».

«Кровники»

На початку липня добру пам'ять про своїх ворогів Луценко продемонстрував, ініціювавши розслідування проти колишнього мера Києва Леоніда Черновецького. Його підозрюють у зловживанні владою і службовим становищем.

«Луценко - мстивий негідник, п'яниця і корупціонер, і мстить мені за те, що на засіданні РНБО в 2008 році я в присутності всього Кабінету Міністрів і Президента заявив, що він вимагає землю у мерів міст України і потім за хабарі віддає її бізнесменам, - відповів на ці звинувачення колишній міський голова. - До речі, в історії кримінального права ще не було випадку, щоб за підписання рішення колегіального органу в інтересах невстановлених осіб, мера притягували до суду».

Також можливо переживати варто і колишньому віце-прем'єру Борису Колеснікову, якого вже один раз Луценко, ще під час перебування головою МВС, намагався посадити на довгий термін за здирництво.

«Я не думаю про це, - повідомив Знай.ua колишній регіонал. - Все що я хотів сказати Луценку, я йому вже сказав».

Додамо, що і сам Луценко заявляв, що зараз йде перевірка майже півсотні народних депутатів з питання ухилення від сплати податків.

«Не думаю, що когось все-таки зможуть посадити, - поділився своєю думкою Микола Спиридонов. - Це більше робиться для тиску, щоб зробити парламентаріїв більш ручними. Адже владі потрібно просувати непопулярні реформи: пенсійну, медичну та земельну».

Його колега Юрій Палійчук також скептично ставиться до того, що це своєрідне «полювання на відьом» від Луценка дасть якісь результати.

«На даний момент, крім Олександра Єфремова більше ніхто надовго не сів», - резюмував він.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що чоловік хотів купити дружбу Луценко за $ 5000.