Міжнародна слідча група (JIT), яка розслідує катастрофу пасажирського "Боїнга" рейсу MH17, 24 травня в Гаазі оголосить громадськості проміжні результати своєї роботи. Про це повідомляє Reuters.

Спільна слідча група, до складу якої увійшли представники з Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України, заявила, що вона представить оновлену інформацію про свою роботу, але не буде ідентифікувати підозрюваних.

Також відомо, що в спільній прес-конференції візьме участь і голова Служби безпеки України Василь Грицак.

Популярні новини зараз
"Потребує молодих": військовий назвав оптимальний вік для мобілізації Не мають законної сили: через які повістки не зможуть покарати Курців схватить удар не тільки по легенях: 1 жовтня сигарети злетять в ціні Пенсію заберуть усю до копійки: кого з українців безжально залишать з порожнім гаманцем
Показати ще

Нагадаємо, літак Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс з Амстердама в Куала-Лумпур, розбився 17 липня 2014 року в Донецькій області після того, як він був імовірно збитий ракетою "земля-повітря". Всі 298 чоловік, що знаходилися на борту, загинули.

Пізніше стало відомо, що розслідування об'єднаної слідчої групи у справі про катастрофу збитого в небі над Донбасом в липні 2014 року малайзійського Boeing-777 підтвердило, що літак був збитий з установки "Бук", що потрапила з РФ на непідконтрольну територію Донбасу.

Про це заявив представник об'єднаної слідчої групи з розслідування аварії МН17 (з кримінальної поліції Нідерландів) Уілберт Паулсен на прес-конференції цієї групи в Гаазі 24 травня.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", минуло чотири роки з тих страшних подій, і тільки зараз родичі загиблих знайшли в собі сили і мужність відкрито звернутися до ймовірних винуватців - Російської Федерації.

Мова йде про опубліковане в російських ЗМІ зверненні, направленому Джоном О Брайєном, батьком 25-річного Джека О'Браєна, загиблого в катастрофі. Він упевнений: причетне до цього безпосередньо вище керівництво РФ, постійно уникає відповідальності і перешкоджає розслідуванню. Приурочено лист до Чемпіонату світу з футболу - так можна привернути увагу більшої кількості людей.

Нагадаємо, офіційно прізвищ причетних до катастрофи рейсу МН 17 осіб поки що не називали. Міжнародна експертна група вже зібрала значну доказову базу, щоб раз і назавжди підтвердити провину одного з фігурантів найгучнішої справи.

За даними "Радіо свобода" у свій час він жив на Донбасі, в Україні досі залишаються його родичі, в результаті чого загинули 298 пасажирів. Вдалося в точності відтворити маршрут російської зенітно-ракетної установки "Бук": рухався по контрольованій бойовиками території в бік Первомайського.