Порошенко вніс в Раду закон про антикорсуд з поміткою "невідкладно"

поділитись
Верховна Рада повинна розглянути документ найближчим часом

Глава України Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради законопроект про створення Вищого антикорупційного суду з поміткою "невідкладний", тобто, почати роботу над документом повинні найближчим часом.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру українського Президента.

"Президент Петро Порошенко відповідно до статті 93 та частини другої статті 125 Конституції України вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону України "Про утворення Вищого антикорупційного суду". Глава держави визначив документ як невідкладний для позачергового розгляду парламенту", - пише прес-служба.Проект має на меті закону - виконання вимог Конституції України, Закону України "Про Вищий антикорупційний суд" і Закону України "Про судоустрій і статус суддів" для започаткування діяльності Вищого антикорупційного суду.

7 червня Верховна Рада ухвалила закон про "Вищий антикорупційний суд". 11 числа його підписав Петро Порошенко. 14 червня закон вступив у силу.

Як зазначав міністр юстиції Павло Петренко, разом з тим парламенту також потрібно ухвалити "технічний" закон про створення Вищого антикорупційного суду - закон про констатацію створення суду, як вимагає Конституція.14 червня Порошенко подав до Вищої ради правосуддя проект закону "Про утворення Вищого антикорупційного суду". У понеділок, 18 червня, Вища рада правосуддя підтримала президентський законопроект про створення Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що  Дубинський заявив, створення антикорупційного суду в Україні лише на перший погляд є позитивним рішенням. Зокрема, він відзначив, що не поділяє надмірної радості українського суспільства від того, що в Україні імовірно почне діяти антикорупційний суд, який на його думку буде підконтрольний США.

Автор матеріалу: 
София Милевская
Теги: 
Порошенко, ВР, Рада, законопроект, антикорсуд
За словами Мартазинової, українцям варто очікувати опадів ближче до кінця місяця
0
0
18:01 15.07.2018
Більшість липневих кавунів — вирощені в неприродних тепличних умовах
0
0
16:58 15.07.2018
У Стародавній Греції існували два види міфічних жінок
0
0
15:19 15.07.2018
Джіджі Хадід вразила фанатів своїм реальним виглядом
0
0
15:01 15.07.2018
Астрологи визначили чотири жіночих знака Зодіаку, які буквально зачаровують чоловіків
0
0
12:01 15.07.2018