Священний Синод під головуванням Вселенського Патріарха Варфоломія розглянув питання щодо автокефалії для України . В УПЦ звісно ж не оминули увагою це питання та вже з'явилась перша рекція на це рішення.

В суботу, 22 квітня,  представники Вселенського Патріархату повідомили про те, що 19 і 20 квітня відбулися засідання щодо українського питання.

"Всі пункти порядку денного були розглянуті та обговорені, і були прийняті відповідні рішення", - написали на офіційному сайті Патріархату.

Які рішення були прийняті

Зокрема, Патріархат ознайомився з церковною ситуацією в Україні, "отримавши клопотання про автокефалію від церковних і цивільних осіб, що представляють мільйони православних українців".

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська розставила ноги і дуже здивувалася: "Її немає. Не мочи штани"

Красуня-донька Ольги Сумської оголила пишне декольте в сміливій сукні: "Ви про що подумали?"

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Показати ще

Представники Патріархату заявили, що наразі головним завданням залишається, обговорити та скоординувати дії щодо даної проблеми з іншими церквами в Україні.

У свою чергу, в Українській Православній Церкві пояснили інформацію від Вселенського Патріархату щодо єдиної помісної церкви в Україні.

Так, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ протоієрей Микола Данилевич на своїй сторінці в Facebookнаписав: "Константинопольський патріархат, який є відповідальним за загальноправославну єдність, що не зробить нічого такого, що б цій єдності завадило; (він) буде узгоджувати питання української автокефалії з усіма Помісними Православними Церквами ".

Дивіться: помісна церква. Навіщо вона потрібна

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", екс-радницю екс-президента України Віктора Януковича Ганну Герман неабияк обурило рішення щодо створення єдину помісну церкву в Україні, на що політик не забарилась з гучною реакцією та відповіддю владі.

Не менш бурхливо відреагували на це і представники УПЦ Московського патріархату, які вважають, що глава країни Петро Порошенко та парламентарі не мали підстав звертатися до Вселенського партіарха Варфоломія з проханням надати автокефалію православній церкві в Україні.