У місті чоловік поранив трьох дітей із саморобного пристрою для стрільби.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Стрілянина по дітях
Відзначається, що зловмисник також отримав тілесні ушкодження. Потерпілі доставлені до медичного закладу. Залишки пристрою працівники правоохоронних органів вилучили, вони направлені на експертне дослідження. Вирішується питання щодо затримання чоловіка, повідомляє
"Близько 17.00 9 вересня в Новоодеський відділ поліції ГУНП в Миколаївській області надійшло повідомлення про те, що в м Нова Одеса 68-річний місцевий житель вистрілив з саморобного пристрою по дітях, які гралися. В результаті пострілу були травмовані 12-річний хлопчик і дві дівчинки віком 9-ти і 5-ти років", - зазначили у поліції.
Пізніше у відділку додали, що за фактом правопорушення відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 п.1.2 ч. 2 ст. 115 КК України "Умисне вбивство", яке передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років:
"Працівники правоохоронних органів встановлюють всі обставини події і шлях надходження вибухонебезпечного предмета до зловмисника. Триває слідство".
Дивіться: помічник народного депутата стріляв у дітей
Як повідомляв , бійців ЗСУ із наркотиками.
Також писав, хлопець самогубством через комп'ютерну гру.