Увечері 18 грудня в окупованій Алушті на парковці сталася масова бійка із застосуванням холодної зброї. У ній брали участь члени чеченской банди і організована злочинна група "депутата" Держдуми РФ Руслана Бальбека.

Про це у Facebook повідомив журналіст Іван Верстюк.

За його інформацією, в окупованому Криму активізувалися чеченці, вони активно беруть участь в "кришуванні" місцевого дрібного бізнесу. Керує бандитами Іса Хачукаев, офіційний постійний представник глави Чечні в Криму.

Верстюк зазначає, що головні конкуренти чеченців у кришуванні кримського бізнесу - це місцеві кримінально-політичні "еліти".

В анексований Росією Крим повернулися бандитські порядки 1990-х. Ворогуючі бригади рекету влаштовують розбірки прямо на вулицях кримських міст, на очах у мешканців. В Криму активізувалися чеченці, які активно беруть участь в кришуванні дрібного бізнесу. У Чечні навіть є офіційний постійний представник у Криму - Іса Хачукаєв. На своєму профілі в інстаграм акаунті Хачукаєв посміхається разом з чеченським лідером Рамзаном Кадировим. Ключові конкуренти чеченців у кришуванні кримського бізнесу - місцеві кримінально-політичні "еліти". Відносини між ними загостроюються. Ввечері 18 грудня в Алушті сталася досить масштабна сутичка між чеченцями та організованою злочинною групою Руслана Бальбека, кримчанина та депутата Держдуми Росії. Про це мені повідомили дуже надійні джерела. Ви тільки уявіть, наскільки скоротився пиріг доходів кримського тіньового бізнесу, якщо кільканадцять дорослих чоловіків готові різати один одного ножами прямо на парковці за... борги підприємця-таджика, що не розрахувався за фрукти. Банда Бальбека захищала цього таджика, а чеченці - того, кому таджик був винен гроші. В результаті вуличної бійки троє людей - в реанімації. Ініціював розборки брат Руслана Бальбека - Тимур Кримбарієв, депутат Алуштинської міськради. Хачукаєв, представник Чечні, особисто попереджав Бальбека телефоном, що справа не має дійти до крові. Однак бажання сісти бодай на мізерний грошовий потік стиснутої тіньової економіки Криму змусив Бальбека йти на ризик протистояння з чеченськими бандами. А тепер можете подивитися відео бійки. Обережно, там ненормативна лексика.

Geplaatst door Ivan Verstyuk op Donderdag 20 december 2018

За інформацією журналіста, бійка між членами злочинної групи Бальбека і чеченцями сталася через "борги підприємця таджика, який не розрахувався за фрукти".

Банда Бальбека виступила на стороні таджика, а чеченці - за того, кому він був винен гроші.

У результаті бійки, троє людей опинились у реанімації.

"Ініціював розбирання брат Руслана Бальбека - Тимур Кримбариев, депутат Алуштинської міськради", - пише Верстюк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що, як повідомляє українська розвідка, на передові позиції російських окупаційних військ на маріупольському напрямку прибуло снайперське підрозділу, укомплектованого особами виключно чеченської національності.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Денис Глушаков конфліктує зі своєю дружиною Дариною. Дружина футболіста московського Спартака Дениса Глушакова Дар'я подала на нього заяву в УВС Західного адміністративного округу Москви з-за погрози вбивства. Деякі уривки з загроз вже потрапили в мережу. На них голос, схожий на голос капітана Спартака, загрожує Дарині чеченцями і радить не зв'язуватися їй з ним.
"Знай.uа" писав, що юнаки-чеченці повинні виплатити моральну шкоду в розмірі 3,2 мільйонів гривень. Депутат Верховної Ради (член Блоку Петра Порошенка) Мустафа Найєм подав до суду цивільний позов, домагаючись компенсації зі своїх кривдників, які вчинили напад на нардепа в квітні цього року.