Окупаційні війська розгортають в непідготовленою для цього місцевості, наголошується в розвідданих.

Окупаційне командування проводить великі командно-штабні навчання на окупованих територіях "ЛНР" і "ДНР". Тому бойовики були приведені у вищий ступінь бойової готовності. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Наголошується, що окупанти відпрацьовують питання управління діями з'єднань, частин і підрозділів при веденні оборони з подальшим переходом в контрнаступ з метою виходу до адміністративних межах Донецької та Луганської областей.

"В рамках навчання у вищу ступінь бойової готовності приведено більшість підрозділів російських окупаційних військ на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей. При цьому в ході навчань передбачено розгортання командних пунктів окремих з'єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ" в нових районах на непідготовленою і незнайомій місцевості. Таким чином, російське окупаційне командування намагається досягти максимального наближення проведення заходів бойової підготовки в умовах ведення бойових дій", – йдеться у повідомленні розвідки.

Популярні новини зараз
Кількість ухилянтів стрімко зростає: вже навіть не соромляться "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження
Показати ще

А ось бойовикам прийшли погані вісті – їм скасували т. н. "13 зарплату" і видадуть лише премію в розмірі п'яти тисяч російських рублів. Командування намагається донести до особового складу, що це було зроблено у зв'язку з "непередбаченими витратами на посилення бойової готовності" нібито у зв'язку з "напругою ситуації в Україні та можливим настанням ЗСУ".

Нагадаємо, українські герої відправили путінского блазня "Крамаху" до пекла, як це було.

Як повідомляв "Знай.ua", Україна обміняє полонених з Росією.

Також "Знай.ua" писав, що "мертву зону" Донецька показали в реальності.