Прокляття Шереметьєво неодноразово переслідує літаки в Росії. ятак, у п'ятницю, 24 травня, трапився черговий інцидент з літаком Sukhoi Superjet 100 (SSJ-100).

За інформацією Telegram-каналу Life Shot, технік повітряного судна, котре відправлялось за рейсом Москва-Іжевськ допустив халатність Він забув відкріпити металевий трос, який під час польоту попродірявлював фюзеляж літака. 

Відомо, що на борту SSJ-100 перебували 63 пасажира. Після інциденту літак відсторонили від польотів і відбуксирували в ангар.

"Борт готувався до вильоту з "Шереметьєво". Технік забув відкріпити один з металевих тросів (його фіксують на землі, щоб літак після польоту скинув статичну електрику), але доповів, що він відключений… Близько двох годин 14-метровий трос на величезній швидкості довбав по фюзеляжу", – сказано у повідомленні.

Наголошується, що сильний стукіт одна зі стюардес почула ще на злеті, проте пілотам про це не доповіла. Невідомо, що було на думці у стюардеси, але життя десятків людей у той момент опинились під загрозою. Як видно із знімків, фюзеляж літака добряче постраждав.

В результаті, за даними Telegram-каналу, на фюзеляжі утворилося близько 30 пробоїн, пошкоджене кермо висоти і силова установка.

"Джерело в транспортній поліції розповів, що все могло закінчитися набагато гірше – якщо б цей трос при посадці потрапив в випущений закрилок", – підсумували в Life Shot.

Нагадаємо, просять заборонити польоти на на літаку Sukhoi Superjet, загоряння якого забрало життя як мінімум 41 людини у Шереметьєво.

Раніше Знай.ua повідомляв, основною причиною загибелі людей хвостовому відсіку "Superjet-100" стала спроба деяких пасажирів дістати з багажних полиць свої речі. 

Також Знай.ua писав, у мережі з'явилося відео, як працівники аеропорту "Шереметьєво" відреагували на палаючий літак "Superjet-100".