Сьогодні зранку у Харкові сталася резонансна аварія, в ході якої постраждало більше десяти чоловік.

Про подію на своїй офіційній сторінці в Facebook повідомив глава Департаменту з питань інформації та зв'язків з громадськістю Юрій Сидоренко.

На одній з жвавих міських вулиць в самий розпал години пік сталося зіткнення вантажного автомобіля з маршрутним автобусом, який перевозив пасажирів. Автоаварія сталася на проспекті Тракторобудівників. За попередньою інформацією, в результаті цієї надзвичайної події постраждало, щонайменше, одинадцять чоловік.

Згідно з висновками оперативно-слідчої бригади, винуватцем автоаварії став водій вантажного автомобіля, який не впорався з керуванням своїм транспортним засобом і збив пасажирський автобус. Втім, і водій автобуса перебував на маршруті нелегально. Поліцейські продовжують встановлювати всі деталі цього ДТП. Стан здоров'я пасажирів автобуса наразі уточнюється.

Популярні новини зараз
Українців попередили про підвищення тарифів на газ Дістануть кожного ухилянта: хто отримає повістки у 2026 році Електроенергія по 15 грн за кВт: українців попередили Пенсія або зарплата: пенсіонерів поставили перед жорстким вибором
Показати ще

"Випереджаючи питання з приводу того, а як нелегал міг виїхати на маршрут - пояснюю. З боку профільного департаменту були численні звернення з цього приводу в транспортну інспекцію, але ніяких адекватних дій з їх боку зроблено не було", - пояснив Сидоренко.

Портал "Знай.uа" нагадує про те, що відео, на яке потрапили підлітки, які використовують сквер недалеко від площі Поезії у Харкові в якості громадського туалету, набирає все більше переглядів на YouTube.

Також Знай.uа" повідомляв про те, що початку першого повноцінного тижня червня у Харкові збережеться стійка спекотна погода.

Раніше ми писали про те, що у Харкові представники місцевих військкоматів влаштували «полювання» на осіб призовного віку прямо на міських вулицях.