Співробітники націоналізованого ПриватБанку заявили, що до їх головного офісу в Дніпрі увірвалися невідомі зі зброєю. Дану інформацію українським журналістам підтвердили у прес-службі банку.

"Підтверджую візит невідомих зі зброєю. Обшуку ніякого не було", - повідомила прес-секретар ПриватБанку Музичук Інна.

ПриватБанк
ПриватБанк

В головний офіс банку прийшли з обшуками співробітники поліції Дніпра. Також цю інформацію поширив інвестиційний банкір Сергій Фурса, який пов'язав обшуки в державному банку із зустріччю президента України Володимира Зеленського з колишнім власником ПриватБанку Ігорем Коломойським.

Нагадаємо, Гонтарєва завила вовком, чути з Лондона аж до України: терміново просить "рятувати".

Популярні новини зараз
До школи у суботу: дітлахам впровадили 6-денний навчальний тиждень ТЦК масово мобілізують пенсіонерів у жовтні: кому варто готуватись Банківські перекази за новими правилами: які зміни з жовтня Пенсіонерів масово штрафують: можуть забрати половину пенсії
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа НБУ відправив українців в далеке минуле: курс долара побив власний рекорд.

Знай.uа писав, українців змусять відмовитися від грошей: з якими номіналами доведеться попрощатися назавжди.