Правоохоронні органи почали розслідування за фактом зриву в Одесі концерту російського актора театру і кіно Костянтина Райкіна, який підтримав анексію Кримського півострова.

Про це інформує УНІАН, посилаючись на відділ комунікацій Головного управління Національної поліції в Одеській області.

За словами співробітників поліції, події, що мають місце 17 листопада в Одеському академічному українському музично-драматичному театрі імені Ст. Василько, кваліфіковані за ч. 2 ст. 296 – хуліганство – КК України.

Крім цього, у поліції зазначили, що ввечері 17 листопада їм надійшли повідомлення громадян про те, що в зал Українського театру увірвалися близько 20 активістів. Вони почали порушувати громадський порядок і зірвали проводився концерт.

"На місце події негайно прибули екіпажі поліції і не допустили хуліганських дій. Фізичних протистоянь допущено не було. Конфлікт було локалізовано, сутичок не допущено. Постраждалих і затриманих немає", — повідомили у відомстві.

Нагадаємо, активісти, які зірвали виступ російського актора театру і кіно Костянтина Райкіна в Одеському академічному театрі, пробралися в будівлю з різних входів одночасно. Відомо, що артист підтримав анексію Кримського півострова.

Крім того, в соціальних мережах опублікували новий відеоролик зриву в Одесі концерту одіозного актора театру і кіно Костянтина Райкіна.

Дивіться сюжет про Райкіна

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", російська гостя Чистилища почала благати про пощаду.