Сьогодні Честеру Чарльзу Беннінгтону могло виповнитися 42 роки. Для своїх прихильників музикант Linkin Park був символом року початку XXI століття.

Але не тільки "вічно молодим" уявлявся фанаткам та друзям. Навколо артиста постійно крутилися містичні явища, ніби доля сама давала йому підказки, котрі часто і досить необачно він ігнорував.

Честер пішов з життя через чотири місяці після того, як відзначив свої 41. Звісно, все списали традиційно для таких випадків на проблеми з алкоголем та наркотиками. Але насправді проблема крилася значно глибше, у повній нездатності впоратися із самим собою.

Травмована дитина

"Я такий. Хороший і доброзичливий хлопець, який застряг всередині монстра, який насправді - травмована дитина", - говорив Беннінгтон.

І справді, з 9-ти років він страждав від насильства у родині, про що неохоче згадував. Батьки розірвали стосунки, малий Честер лишився з татом. В 11 не знайшов іншого виходу, як почати курити марихуану і так забуватися.

Згубні звички наздогнали його і в майбутньому, хоча не вірив у "віщі сили". Ще працюючи в Burger King зустрівся з першою дружиною, Самантою Оліта. Народився син, а вже у 2005 вони розходяться. Також із тих самих причин.

Темний супутник

Музиканту завжди здавалося: смерть ходить поруч і ні на секунду його не полишить. Цього боявся, але пояснити не міг:

"Я хотів хороших відносин. Я хотів любити людей, які мене оточують. Я хотів отримувати задоволення від роботи. Я хотів насолоджуватися батьківством, дружбою і ранковим пробудженням. Тому що навіть це було для мене випробуванням".

Про "темного супутника" згадував, коли виходив на сцену: так уявляв свою гіршу сторону, котра переслідувала на кожному виступі. Вже у 2006 році через надмірну тривогу і проблеми з психікою був змушений пройти курс лікування. Та до останнього дня переконував усіх – поруч хтось був, він прийшов за ним.

Демони в голові і текстах

"Демони, які забрали тебе у нас, завжди були частиною угоди. Зрештою, все закохувалися в тебе саме через те, як ти співав про цих демонів", - так написали колеги з Linkin Park після смерті друга.

Повірити у такі схильності складно, але одного разу в його піснях знайшли заклики до суїциду, або принаймні роздуми про нього. Під приводом фотосесії Честер вирушає в свій будинок у Каліфорнії. Тоді було багато планів. Новий альбом, дуети з Grey Daze, першим його гуртом. 

Меседжі лідера Linkin Park були "люблячими, позитивними, наповненими планами на майбутнє і речами, пов'язаними з дорослішанням", - говорили колишні учасники гурту, але самі потайки боялися його слів.

Згодом Беннінгтон відправив повідомлення барабанщику Guns'n'Roses Метту Сорум, в якому погодився знову взяти участь у виступі Kings of Chaos - так званого "супергурту", що включає в себе музикантів з різних легендарних рок-проектів. Та наступного дня його вже не було в живих.

Дивіться: Crawling (One More Light Live) - Linkin Park

Як повідомляв портал "Знай.ua", засновник Linkin Park випустив "альбом скорботи".