Під Верховною Радою лунають вибухи: перші версії

поділитись

0

0

Ситуація під стінами урядових будівель загострюється

Під крики у гучномовець "Слава Україні!" активісти не збираються розходитися і досі стоять біля Верховної Ради.

Як передає спеціальний кореспондент порталу "Знай.ua" з місця подій, нещодавно там вмикали прямку звукову трансляцію засідання погоджувальної ради на чолі зі спікером ВР Андрієм Парубієм.

Саме там представники від учасників мітингу мали змогу висловити основні вимоги щодо прийняття доленосних законопроектів.

В першу чергу мова йшла про скасування депутатської недоторканності, але як виявилося, урядовці з цим не поспішають: доводиться чекати на рішення профільного комітету, але з яких причини гальмується питання, так і не уточнили.

Всі мітингувальники виступають за те, щоб політики нарешті ухвалили необхідні зміни і бажано сьогодні. Поряд постійно чути звуки залпів, вони настільки гучні, що просто глушать всіх, хто намагається виступити на сцені. Поки новоприбулих людей закликають зберігати спокій, з'явилися перші припущення.

Як стверджують організатори акції, вибухи – ніщо інше, як салюти у знак приїзду президента Мальти Марі-Луїз Колейро Преки в Україну. Зустріч із Петром Порошенком запланована вже по обіді, на площі поблизу Адміністрації.

Пізніше зі слів позафракційного нардепа Віктора Чумака, який вийшов до учасників акції протесту після засідання, стало відомо: зміни щодо антикорупційного суду, питання недоторканності та відкритих списків на виборах підтримали представники чотирьох фракцій. Зокрема, "Самопоміч", "Батьківщина", "Радикальна партія" та, як не дивно, "Опозиційний блок".

Відмовилися голосувати у "Народному фронті", а коли нардепів попросили відкрито пояснити людям свою позицію, ті просто втекли із приміщення у невідомому напрямку. 

Дивіться: до України приїде президент Мальти

Як повідомляв портал "Знай.ua", активісти висунули ультиматум владі. 

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Мітинг під Верховною Радою, вибухи, зняття недоторканності
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Їм так не вистачає домашнього затишку та любові. А незабаром держава підкине нові випробовування
0
0
19:37 21.11.2017
Придивимось до нового флагману від Samsung
0
0
16:20 21.11.2017
Історичне та практичне значення патронімів
0
0
18:01 20.11.2017
Народжений у серці козацтва, він як ніхто знав, що таке берегти свої землі. І зараз його слова звучать, як пророцтво
0
0
17:35 19.11.2017
Непроста ситуація навколо церковних та світських святкових дат
0
0
14:05 19.11.2017