Під крики у гучномовець "Слава Україні!" активісти не збираються розходитися і досі стоять біля Верховної Ради.

Як передає спеціальний кореспондент порталу "Знай.ua" з місця подій, нещодавно там вмикали прямку звукову трансляцію засідання погоджувальної ради на чолі зі спікером ВР Андрієм Парубієм.

Саме там представники від учасників мітингу мали змогу висловити основні вимоги щодо прийняття доленосних законопроектів.

В першу чергу мова йшла про скасування депутатської недоторканності, але як виявилося, урядовці з цим не поспішають: доводиться чекати на рішення профільного комітету, але з яких причини гальмується питання, так і не уточнили.

Всі мітингувальники виступають за те, щоб політики нарешті ухвалили необхідні зміни і бажано сьогодні. Поряд постійно чути звуки залпів, вони настільки гучні, що просто глушать всіх, хто намагається виступити на сцені. Поки новоприбулих людей закликають зберігати спокій, з'явилися перші припущення.

Як стверджують організатори акції, вибухи – ніщо інше, як салюти у знак приїзду президента Мальти Марі-Луїз Колейро Преки в Україну. Зустріч із Петром Порошенком запланована вже по обіді, на площі поблизу Адміністрації.

Пізніше зі слів позафракційного нардепа Віктора Чумака, який вийшов до учасників акції протесту після засідання, стало відомо: зміни щодо антикорупційного суду, питання недоторканності та відкритих списків на виборах підтримали представники чотирьох фракцій. Зокрема, "Самопоміч", "Батьківщина", "Радикальна партія" та, як не дивно, "Опозиційний блок".

Відмовилися голосувати у "Народному фронті", а коли нардепів попросили відкрито пояснити людям свою позицію, ті просто втекли із приміщення у невідомому напрямку. 

Дивіться: до України приїде президент Мальти

Як повідомляв портал "Знай.ua", активісти висунули ультиматум владі.