Під приміщення Верховної Ради прибуває все більше людей – лави активістів постійно поповнюються, більшість із них вигукують красномовні гасла: "Банду геть!" та "Міша!", маючи на увазі екс-губернатора Одещини Міхеїла Саакашвілі.

За даними спеціального кореспондента "Знай.ua", в натовпі помітили також нардепа Сергія Лещенка, який заявив: активісти не зрушать з місця, доки влада не виконає всіх вимог (заснування антикорупційного суду, позбавлення недоторканності депутатів та створення відкритих виборчих списків).

Присутні постійно штовхають один одного через тісняву, обстановка щохвилини загострюється.

Представники окремих організацій відібрали у правоохоронців щити, а поблизу сцени мають намір ставити палатки. Наскільки залишаться тут мітингувальники, поки що невідомо. Але чекати на важливі рішення у наметовому містечку разом з усіма пообіцяв особисто й екс-президент Грузії.

Пізніше недалеко від урядової будівлі пролетів дрон, а на дорозі почали встановлювати загороджувальні конструкції, переважно – на вулиці Грушевського. Мобільного зв'язку практично немає, припускають, що його можуть глушити.

Дивіться: мітинг під ВР

Як повідомляв портал "Знай.ua", влада наплювала на вимоги мітингувальників. 

СохранитьСохранить