Будівлю, яка пережила роки німецької окупації Києва, встояла перед стихійною забудовою часів Черновецького, зрештою знищили за мера Кличко.

Про це порталу Знай.ua розповів глава київського відділення політичної партії «Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна» Олександр Федоренко.

Незважаючи на те, що про реальну причину пожежі, за його словами, поки можна лише здогадуватися, найбільш очевидний варіант загоряння - вартість землі в самому центрі столиці.

«Я думаю, це все ж таки був навмисний підпал. Річ у тім, що власники будівлі впродовж довгого часу намагалися отримати дозвіл на її «реконструкцію». Навіть, наскільки я знаю, вже і проекти існували. Один – кращий за інший. За деякими з них, нині згорілий пам'ятник історії та архітектури, в якому свого часу жили Павло Скоропадський, Іван Карпенко-Карий і Максим Рильський, повинен був «вирости» і навіть «перерости» за кількістю поверхів київський ЦУМ.

Судячи з усього, тепер ці плани з перетворення центральної вулиці столиці - здійсняться. Адже, будівлю в будь-якому разі доведеться реконструювати» - констатує Федоренко.

Популярні новини зараз

Поліцейські ледь не арештували "голу" начальницю потягу - вимагали сертифікат: "Даремно ви так, хлопці"

Володимир Дантес розповів про сімейний бюджет з Дорофєєвою: "Я не знаю, скільки заробляє Надя"

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Показати ще

Ще одне окреме питання, на якому, за словами експерта, також варто зупинитися і яке оголила пожежа - доцільність розміщення зовнішньої банерної реклами: «Ми всі бачили, як вона заважала пожежним виконувати свою роботу. Але ж про це, за великим рахунком, потрібно було також задуматися тоді, коли представники київської влади видавали дозвіл на її розміщення».

Як повідомляв раніше портал Знай.ua, дрон зафільмував моторошні наслідки пожежі в центрі Києва.