Українська співачка Камалія, яка вже довгий час живе з чоловіком у Лондоні, розповіла Знай.ua, що уважно стежить за перипетіями конкурсу Євробачення.

«Я була на першому і другому півфіналі і майже всі ті, кого я вибрала, пройшли у фінал, за винятком фінських та латвійських учасників, - розповіла вона. - Я думаю, австралійця переоцінюють, на відміну від минулорічної учасниці, Dаmi Im, яку я ставила у 2016 році вище Джамали і Лазарєва».

Виконавиця впевнена, що відсутність учасниці з Росії дозволить журі судити учасників більш об'єктивно.

«Я думаю, що не буде політичних мотивів у голосуванні журі, і можна очікувати, що голоси публіки та голоси журі будуть дуже близькі. Поки, я також думаю, як і всі, що в італійця є шанс "вкрасти" шоу», - зазначила Камалія.

Також зірка поділилася своїми враженнями після перегляду другого півфіналу конкурсу, який пройшов 11 травня.

Популярні новини зараз

Головні новини за 2 грудня: закриття України через "Омікрон", людина під поїздом в метро, держбюджет на 2022 рік і "ріднулі" Злати Огнєвіч

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Михайло Поплавський задзвенів бубонцями й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

Показати ще

«Не дуже впевнена, чому Білорусь і Австрія пройшли у фінал, трохи сумно за Естонію та Ірландію, що їх там не буде. При цьому не дуже вражена від Хорватії, - розповіла українка. - З аутсайдерів, сподобалася дівчина з Швейцарії. Інші заслужили свої місця у фіналі. Чекаємо гранд-фінал завтра».

Також читайте на Знай.ua про те, як учасниці Євробачення освідчилися в прямому ефірі.