Заступник головного лікаря Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги Андрій Козаченко в ексклюзивному коментарі для "Знай.ua" повідомив про стан постраждалих в кривавій ДТП в Харкові на вулиці Сумській.

За словами медика, на лікуванні в медустанові залишаються четверо осіб, які отримали травми в результаті аварії на Сумській. Двоє з них перебувають у відносно задовільному стані, в свідомості, і йдуть на поправку, відзначає він.

Що ж стосується двох сестер, які опинилися ввечері 18 жовтня на місці трагедії, то вони знаходяться у відділенні реанімації.

«Двоє: одна (в стані. - Ред.) ближче до середньоїго (ступеня. - Ред.) тяжкості, одна залишається важкою», - додав Козаченко.

На уточнення про те, чи є загроза життю другій з сестер, яка як і раніше знаходиться у важкому стані, медик зазначив:

Популярні новини зараз

Українець потрапив у трудове рабство замість заробітків: відібрали паспорт і змусили гарувати по 15 годин

Юля "Зайка" виходить заміж? Фіналістка "Холостяка" показала мужнього нареченого

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Показати ще

«Поки у важкому стані, загроза життю є завжди. Безпосередньою - немає, а як піде перебіг хвороби заздалегідь передбачити неможливо. Плюс, до того ж, вона була консультована нейрохірургами з інституту Ромоданова (Інститут нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова НАН України. - Ред.). Тактика визнана вірною. Але рекомендовано спостерігати в динаміці, оскільки він теж не береться передбачити, як буде розвиватися процес черепно-мозкової травми далі».

Лікар не виключив, що в майбутньому їй може знадобитися хірургічне втручання. Зокрема, на уточнення про те, чи потрібні постраждалим якісь ще операції або все можливе вже зроблено, медик зазначив:

«Те, що зробили на даний момент - все. Але, стосовно останньої (постраждалої, про яку йшла мова. - Ред.) - я ж сказав, що на даний момент тактика така, що за нею спостерігатимуть. І, якщо виникне необхідність оперувати, нейрохірурги оперуватимуть. Але зараз поки такої необхідності немає».

Крім цього, за словами Козаченка, палати з постраждалими в ДТП не знаходяться під охороною.

«Ні, у нас палати не під охороною. Палати з постраждалими без охорони. Тобто, вони абсолютно спокійно спілкуються, до них проходять люди», - сказав він

Слід зазначити, що раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що через резонансність справи, поліція виставила охорону в лікарнях з постраждалими в результаті страшної аварії.

Нагадаємо, як вдалося дізнатися раніше "Знай.ua", також на лікуванні в Харківській обласній клінічній лікарні залишаються ще двоє постраждалих, серед яких - вагітна жінка.