Вчені знайшли в Аргентині унікальні рештки стародавньої змії, у якої були задні лапи. Повідомляється, що вік решток фахівці оцінюють у 95 мільйонів років.

Так, палеонтологи виявили череп змії Najash rionegrina. Цікаво, що раніше також були знайдені рештки змій із "ногами", але вони мешкали у воді, тому їх останки були здавлені донними відкладеннями практично до плоского стану.

Але Najash rionegrina жила на суходолі, тому її кінцівки були в хорошому стані. За час, що минув з моменту смерті змії, її череп був зруйнований, тому складно уявити, як виглядала голова цієї рептилії.

Змія
Змія

Згідно теорії походження видів, звичайні змії, що позбавлені кінцівок, з'явилися в результаті довгої еволюції. На думку дослідників, саме череп став одним із ключових факторів подібної метаморфози, тому що рухливі кістки голови і розташування щелеп дали зміям можливість заковтувати дуже велику здобич.

Популярні новини зараз

Віра Кекелія зізналася, де хотіла б жити замість України: "Збираємо валізи, переїжджаємо!"

Українська модель померла в Туреччині після сварки з дресирувальником: вислизнула з рук

"Вагітний" животик Тіни Кароль розбурхав українців: "Як сумно"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Показати ще

Знайдена ж змія володіла величезною пащею з довгими зубами. Кістки черепа, які збереглися представляли собою гібрид черепа ящірки і змії і поєднували риси обох видів.

останки древньої змії

Нагадаємо, у Перу знайшли унікальний храм: з'явився в один час з Ісусом.

Як повідомляв портал Знай.uа, незайману гробницю імператора Риму показали світу: знімки дивних знахідок.

Також портал Знай.uа писав, що археологам вдалося відновити лице принцеси Стародавнього Єгипту.