У більшості американців є друге або так зване "середнє" ім'я. В Європі таке теж зустрічається часто, на відміну від України, де йому на зміну прийшло по батькові.

У США звичайно не у кожного є додаткове ім'я, але тим не менш можна часто почути, що їх декілька.

Ще в давні віки немовлят називали на честь когось із близьких: жінок називали іменами бабусь, а чоловіків - іменами дідусів.

Також нерідко дітей називали в честь хрещених матерів, тіток, кузин або інших родичів. Ці імена навіть могли бути абсолютно не пов'язані з сімейними узами, а просто, на думку батьків, гарно звучали.

Наприклад, у Швейцарії люди носять друге ім'я, як додаткове прізвище. Деякі дружини і чоловіки воліють використовувати старе прізвище як друге ім'я. А діти вже зможуть самі вирішити, яке прізвище обрати або залишити обидва.

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого Німеччина вводить суворі обмеження: як це вплине на українців
Показати ще

Замість по батькові в Америці використовують уточнення "молодший". Це слово вживається для відмінності батька й сина, у разі якщо їхні імена абсолютно однакові.

Країни релігійних поглядів використовують середнє ім'я як священне, дають його дитині при народженні, і, як правило, нікого йому не кажуть. Тому що його може знати тільки сам Бог.

Нагадаємо, що Паскаль використовував науку для підтвердження своїх християнських переконань. Він довів існування Бога за допомогою науки.

Блез Паскаль – видатний вчений, який стояв біля основ сучасної фізики. І далеко не всі знають, що основоположник класичної гідростатики, відкривач принципу дії гідравлічного преса, відомий винахідник і математик був глибоко віруючою людиною. Більш того Паскаль використовував науку для підтвердження своїх християнських переконань.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", є 12 винаходів древніх єгиптян, якими користується сучасна людина.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що італійські археологи розповіли про знайдений нещодавно сенсаційне артефакт, який майже не має аналогів у світі. Можливо, це лише друге в історії археологічне підтвердження того, що в давнину існувала страта через розп'яття.