Чим більше інформації отримуєш про життя великих людей, тим більше хочеться про них знати. На щастя, історія зберегла для нас деякі подробиці їх біографій.

Пропонуємо вашій увазі цікаві факти з життя видатних особистостей, а саме, їхній режим дня.

Щоб ви не заплуталися в годинах, ознайомтесь з нижченаведеною картинкою. Вона являє собою 24 години, тобто добу в повному обсязі. Внизу позначений опівдень, вгорі – північ. Складного нічого немає, передає "Цікаві факти".

Чарльз Дарвін

Неоднозначна, але відома у всьому світі особистість. Дарвін вважається автором теорії еволюції. У кожній команії, де заходить спір про походження людини і предків-мавп, Дарвіна згадують в тій або іншій якості.

Популярні новини зараз
Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Режим дня Дарвіна

Чарльз Діккенс

Дикенс - автор відомого твору "Пригоди Олівера Твіста", англійський письменник, романіст і нарисовець. Він був найпопулярнішим англомовним письменником за життя. Класик світової літератури, один з найвидатніших прозаїків XIX століття.

Розпорядок дня Діккенса

Гюстав Флобер

Видатний французький прозаїк, якого всі знають, як автора романа "Мадам Боварі". Флобера вважають одним з найвидатніших європейських письменників 19 століття.

Цікаво помітити, що він багато працював над стилем своїх творів, результатом чого стала теорія "точного слова" його власного винаходу.

Розпорядок дня Флобера

Імануіл Кант

Напевно, навіть якщо ви не філософ, ім'я Канта вам знайоме. Все тому, що, по суті, він є основоположником великої німецької філософії.

Протягом життя він вів переписку з государями і імператорами, а до його думки прислухалися навіть вороги. Це була людина незвичайного масштабу.

Розпорядок дня Канта

Людвіг ван Бетховен

Один з найвідоміших і найчастіше виконуваних музикантів в світі. Бетховен ще в юності втратив слух, але зумів написати такі шедеври, що інакше, ніж геніальністю це просто не пояснити.

Режим дня Людвіга ван Бетховена

Оноре де Бальзак

Вражаюча особистість. Бальзак був вічним дитям і неймовірно плідним письменником. Його вважають одним з основоположників реалізму в європейській літературі.

Варто додати, що його творчість вплинула на таких світових письменників, як Достоєвський, Еміль Золя, Діккенс.

Режим дня Бальзака

Петро Ілліч Чайковський

Великий російський композитор, музику якого знають і люблять у всьому світі. Балети "Лебедине озеро" і "Лускунчик" полонили представників європейської культури відразу і назавжди.

Розпорядок дня Чайковського

Зигмунд Фрейд

Фрейд – одна з найбільш суперечливих постатей в історії 19 століття. Його знають як засновника психоаналізу і автора новаторських ідей у сфері психології.

Одні називають його найбільшим шарлатаном і збоченцем, який зумів обдурити всю Європу; а інші переконані в тому, що Зигмунд Фрейд – геніальний психоаналітик і психіатр.

Режим дня Фройда

Нагадаємо, що ми писали цікаві факти про психолога Зигмунда Фрейда.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", в Україні зазвучить унікальна скрипка Моцарта.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, як психологічні експерименти перетворювали людей в садистів.